Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Venüs asc kavusumu var ama güzel ya da çekici değilim.Makyaj yapmayı beceremem.Doğal görünmeyi daha çok severim,sade giyinirim çoğu zaman
(07-15-2018 07:15 PM)justicee Yazılan: [ -> ]Venüs asc kavusumu var ama güzel ya da çekici değilim.Makyaj yapmayı beceremem.Doğal görünmeyi daha çok severim,sade giyinirim çoğu zaman

haritana göre tuhaf geldi asc boğada yöneticisi venüs bogada ve venüs asc üzerinde venüs mars üçgen açısı da venüs güneş kavuşumuda var her ne kadar 7 orbluk olsada bence sana öyle geliyordur gülücük
(07-16-2018 11:55 AM)idrilhawke Yazılan: [ -> ]
(07-15-2018 07:15 PM)justicee Yazılan: [ -> ]Venüs asc kavusumu var ama güzel ya da çekici değilim.Makyaj yapmayı beceremem.Doğal görünmeyi daha çok severim,sade giyinirim çoğu zaman

haritana göre tuhaf geldi asc boğada yöneticisi venüs bogada ve venüs asc üzerinde venüs mars üçgen açısı da venüs güneş kavuşumuda var her ne kadar 7 orbluk olsada bence sana öyle geliyordur gülücük

Genetik faktörler galiba gülücük
(07-16-2018 12:24 PM)justicee Yazılan: [ -> ]
(07-16-2018 11:55 AM)idrilhawke Yazılan: [ -> ]

Genetik faktörler galiba gülücük

bilemedim ama haritana bakan bana yakın şeyler der gibime geliyor gülücük)
justicee, Kendinle alakalı düsüncelerinin aksine haritan bariz bir venüs etkisi tasıyor. Senin için ufak bir şeyler karaladım.
venus özdeger, özbakım konfor konularıyla alakalı oldugu gibi bence ay da iç dünyamızla ve kendimizi nasıl besledigimizle, ihtiyaclarımıza nasıl cevap verdigimizle ilgili oldugundan önemli, ayrıca feminen bir işaret oldugu icin senin düsüncelerinle alakalı cevaplar tasıyor diye düsünüyorum. Senin haritanda ay, 4. evin (zihin, ait hissettigin rutin işleyişin/bölgenin zihniyetini ve bilinçaltını nasıl etkilediği) yöneticisi olarak oğlak burcunda düşük durumda. Saturn'un de zayıf, oglak burcunun gölgesi mukemmeliyetciliktir gülücük Ay'ın yengecteki ahenkli, besleyici, şefkatli tarafı oğlakta baskılanıyor. Üstelik sende Toprak yogunlugu da var, hiç ateş ve su burcuna misafir olmuş kisisel gezegenin yok. Bence toprak gölgelerinden biri olan asiri analitik yaklaşımın etkisindesin daha lunar düsünmelisin yoksa bu venüsyen haritaya haksızlık etmiş olursun. gülücük
Ne güzel bi yorum yapmışsın.Yeni şeyler öğrendim sayende teşekkür ederim gülücük Burası yeri değil ama aklıma bişey takıldı.Astrodienst sitesinde pullen astrolog kısmında haritamda baskın gezegenlere ve öne çıkan burçlara baktığımda boğa burcu olmama rağmen oğlak daha yüksek oranda çıktı.Oğlagın yöneticisi Satürn olduğuna göre Satürnyen olmam gerekmez mi?
Bu durumu bilmiyorum. Belki de ay mc ile kavusan bir isik oldugu icin oglak baskin gozukuyordur ama yine de tuhaf. Rica ederim gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler