Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
yengeçler balıklar vs genelde beyaz tenli ya ondan dedim güzel bulmam pek kendimi normal biriyim
saçlarım kıvır kıvır falan ...
Ama bin şükür sağlıklıyım en önemlisi de o dime Nar

Arkadaş

venüs asc 60 lığı var... bu açının görüntüye bir etkisi varmıdır ???
kavuşumun vericeği etkiyi 60 lığın vericeğini düşünmüyorum...gülücük
ama 60 lık açı üzerinden görünüşe etkisiyle ilgili bişey yazmak gerekirse bayanlarda venüs--pluto 60 lığı yine güzellik daha çok çekicilik veren bi başka açı diye biliyorum...erkeklerede aynı etki veririmi bilemiycem:D

Arkadaş

(11-12-2011 10:37 PM)katmer Yazılan: [ -> ]ama 60 lık açı üzerinden görünüşe etkisiyle ilgili bişey yazmak gerekirse bayanlarda venüs--pluto 60 lığı yine güzellik daha çok çekicilik veren bi başka açı diye biliyorum...erkeklerede aynı etki veririmi bilemiycem:D

teşekkürler katmeer verygood bencede kavuşum etkisini vermezde... daha çok davranışlara yansıyor galiba... çünkü 60 lık güçlü bir açı deil
(11-12-2011 11:52 PM)safak17100 Yazılan: [ -> ]
(11-12-2011 10:37 PM)katmer Yazılan: [ -> ]ama 60 lık açı üzerinden görünüşe etkisiyle ilgili bişey yazmak gerekirse bayanlarda venüs--pluto 60 lığı yine güzellik daha çok çekicilik veren bi başka açı diye biliyorum...erkeklerede aynı etki veririmi bilemiycem:D

teşekkürler katmeer verygood bencede kavuşum etkisini vermezde... daha çok davranışlara yansıyor galiba... çünkü 60 lık güçlü bir açı deil

asc kavuşum venüs dendiğinde etki olarak fiziki güzellik 1. plandadır akla ilk bu bilgi gelir....ama 60 lık açıda bu fiziki etki ön planda değilde olumluluğunu ilk olarak davranışlarda gösterebilir diyebiliriz sanırımgülücük....
(11-12-2011 03:01 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]yengeçler balıklar vs genelde beyaz tenli ya ondan dedim güzel bulmam pek kendimi normal biriyim
saçlarım kıvır kıvır falan ...
Ama bin şükür sağlıklıyım en önemlisi de o dime Nar

bencede en önemlisi sağlık , ama bayanlar illa güzellik uğruna mücadele ediyor yada kendine bi şeklde dert ediyor geneli diyim gülücük
bu arada bence ortalamanın üstündesin gözkýrpma
sağolasın arkadaşımçiçek
(11-01-2011 09:58 PM)Nâr Yazılan: [ -> ]
(11-01-2011 09:54 PM)ginka Yazılan: [ -> ]babalar gibi asc 'em venüsle, uranüsle, güneşle kareee pek uyumsuzz bu balık olayı bana pfff dil çýkarma

istediği kadar olsun , sana işlememiş bu kareler gözkýrpma
benimde venüs asc 60, yükselende terazi ama pluto merkür var
çok aynaya bakarım gülücük ama yeterli güzellikte hiç bulamıyorum kendimi

Bence Allah'tan korkun:)Her kadına Terazi burcu nasip olmaz.Üstelik yükseleniniz de Terazi.Kadınlar gerçi her halleriyle güzel olmayı başarırlar ama Terazi ayrı bir hoştur kadınlarda.Tanıdığım için söylüyorum.
Sanirim benim haritamda venus zit açida Asc ile
pek begenmem kendimi
makyaj alirim çoluk çocugun elinde kardesim kullanir
elbise taki vs alsam gene kuzen kardes
ben ise hep ayni yalan dunya dizisindeki orçun'un kadin versiyonu fransa subesi gibiyim :D
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler