Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astroloji ve Doğru Sorular
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
yıldırım çok güzel bir başlıkçiçek

bende isterim.

aeon

7.ev yöneticisi , tr.plutoylla kavuşan bir insanın kendine sorması gereken soru ?

ölüleri diriltmek gibi nafile çabalarla mı uğraşmalıyım ? yoksa , yaşama doğru yol mu almalıyım

çok güzel bir başlık olmuş hocam , çok üretken bir insan olduğunu düşünüyorum .
(12-18-2011 03:50 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Mahinur için

Transit Neptün , natal venüse dokunuyor.

* Aşkı ve sevgiyi idealize ediyor olabilir miyim ? Hayal kırıklığı deneyimleme ihtimali varmıdır ?

* Hayatıma biri girerse onu sağlıklı ve gerçekçi biçimde değerlendirebilecekmiyim ? Onunla ilgili fikrine güvenip sorabileceğim kimler var etrafımda ?

* Manevi konularla kontak kurmak bana keyif veriyormu ? Tatminsizlik hislerimi doyuracak olan şey manevi konular olabilirmi ?

* Sanatsal ilhamlara açıkmıyım ? En azından bir hobi olarak yapabileceğim sanat dalı varmı ?

Öncelikle değerlendirme için teşekkür ederim.Bu soruları sordum mu?Sordum.Kısa kısa cevaplarla da geçiştirmeyi tercih ettim hep.

1.Aşkı,sevgiyi idealize ettiğim için hayal kırıklığı yaşıyorum.İnsanları gözümde büyütmesem bu kadar üzülmem.
2.Değerlendirmeliyim,aklımı başıma devşirmeliyim.Yoksa 7-8 sene çekilir şey değil bu.İlla düzelmem için aynı filmi 7-8 sene seyretmem gerekmez.
3.Tek aklıma gelmeyen soru.
4.Geçen yaz aldığım mizah dergilerindeki karikatürlerden çizebildiğimi çizerdim.Sonra çizmeyi bıraktım,sıkıldım.Ama keşke yetenekli olabilseydim.

Alıntı:Doğum haritasında Toprak elementi vurgusu (Başak-Boğa-Oğlak) olanlar için ;

* Hata yapmaktan korkup kendi kendimi frenliyor olabilirmiyim ?

* Kimin ne dediğinin gerçekten önemi var mı ?

* Eleştirildiğimde nasıl bir tutum takınıyorum ? Bu tutum bana kazandıran bir tutummudur yoksa kaybettiren bir tutummudur ?

1.Kesinlikle. gülücük
2.Aslında olmamalı.Ama önemsiyorum tabii.
3.Eskiden eleştiriye hiç tahammül edemez hemen bağırır çağırırdım.Hala sevdiğim birşey değil.Eskisi kadar aşırı tepki vermiyorum.O kadar.

Alıntı:* Niçin bazı Plütonik kişiler güçlü , başarılı , karizmatik olabiliyorken diğer pek çoğu sıradan kalıyor ?

Cevap neye takılıp kaldıklarında yatıyor olsa gerek.

Şahsen ''O niye böyle?Ben niye böyle?'' diye sorup durmaktan harekete geçemiyor olmamdan olsa gerek.

ginka

Kitabına bu bölümü kesinlikle eklemelisin... harika gülücük
başlık güzel olmuş elinize sağlıkgülücük
ama insan o transitin altındayken fark edemiyo maalesef bnce çoğu şeyi:S hatalarını fln:S
ben kendime neler sormalıyım sizce gülücük
(12-18-2011 06:12 PM)virgo- Yazılan: [ -> ]başlık güzel olmuş elinize sağlıkgülücük
ama insan o transitin altındayken fark edemiyo maalesef bnce çoğu şeyi:S hatalarını fln:S
ben kendime neler sormalıyım sizce gülücük

Sizin de Tr.Neptün natal Venüs'ünüze karşıt sanırsam.
Benim sorularım sizin için de geçerli olabilir.
Tr.Uranüs natal Ay'ınıza yaklaşıyor.

Alıntı:Örneğin Uranüs Transiti yaşayan bir kişi şu türden sorulara odaklanabilir ;

* Bu dönem değiştirmek istediğim şeyler varmıdır ?

* Eskisi gibi düşünmediğim yada hissetmediğim neler var ?

* ( Bir ilişki ihtimalinde ) Acele ediyor olabilirmiyim , sanki herşey fazla hızlı ilerlemiyor mu ?

Bu soruları bilinçaltına yönlendirmeniz mümkün.
(12-18-2011 03:43 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]feynmann için

Transit Jüpiter Boğa burcundaki Güneşe ve Merküre dokunuyor.

* Hayatımın bu döneminde bana doğru yaklaşmakta olan bir fırsat / bir şans var mıdır ?

* Bu dönem de kendimi iyi hissettiğim anlar da rehavete kapılıyor olabilir miyim , fazla iyimserlik gevşek davranmama sebep olabilir mi ?

* Bu dönem bir erkeğin ya da bilge bir kişinin desteğini / olumlu etkisini hissediyor muyum ?

Evet Jüpiter kişisel gezegenlerimle kavuşuyor. Şans konusuna gelirsek bence izafi umarım ilerki zamanlarda daha çok etkisini görürüm şimdilik pek bi belirti yok gülücük

Hayatımın hiç bi döneminde bu kadar rahatıma düşkün olmadım onu biliyorum ama gülücük Jüpiter yüzünden fazlasıyla rehavete kapıldım ama bir kaç aya 6.ev Mars transti beni yormaya başlayacak sanırım gülücük

Bir erkek değil ama bir bayanın fazlasıyla desteğini görüyorum bu aralar..

Teşekkürler adminim yorumlar için çiçek
Güneşime tam karşıdan bakam satürn transiti beni bayağı zorluyor..

Uranüs merkür kavuşumuna gelince daha henüz dahiyane bir fikir üretmiş değilim ama belli bir dönem sabrettikten sonra tüm yaşam şeklimi değiştirmeyi düşünmüyor değilim..

Güneş Jüpiter kavuşumunda bir şans yakalayamadım, kimsenin de destegini gördüğüm yok daha köstek oluyorlar makara

Bir sürü kare karşıt ve kavuşum açı var transitlerde hepsinin etkisi birbirine karışıyor ama en cok korktuğum transit neptünün sisleri.. uyanık kalmak zorundayım satüryen kardeşime mi annememi sığınsam ...
benim haritamı da inceleyebilir misin yıldırım
(12-18-2011 10:53 PM)lacrimosa Yazılan: [ -> ]benim haritamı da inceleyebilir misin yıldırım

* Gizli bir Neptünyen olarak bilinçli yada bilinçsiz kaçtığım / ertelediğim sorumluluklarım varmıdır ? Cevap evet ise neleri erteliyorum ?

* Üçgen açıların ifade ettiği bana keyif veren şeyler nelerdir ?

* Jüpiterin üçgen açılarının rehavetini ne sıklıkta hissediyor olabilirim ?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler