Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astroloji ve Doğru Sorular
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
(12-18-2011 08:10 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Güneşime tam karşıdan bakam satürn transiti beni bayağı zorluyor..

Uranüs merkür kavuşumuna gelince daha henüz dahiyane bir fikir üretmiş değilim ama belli bir dönem sabrettikten sonra tüm yaşam şeklimi değiştirmeyi düşünmüyor değilim..

Güneş Jüpiter kavuşumunda bir şans yakalayamadım, kimsenin de destegini gördüğüm yok daha köstek oluyorlar makara

Bir sürü kare karşıt ve kavuşum açı var transitlerde hepsinin etkisi birbirine karışıyor ama en cok korktuğum transit neptünün sisleri.. uyanık kalmak zorundayım satüryen kardeşime mi annememi sığınsam ...

Ne gibi bir zorluk bu nisan 15? günesin saturne ters acisi, hangi yönlerden zorlaniyorsun? kariyer vs.. satüryen konular mi?
(12-18-2011 06:17 PM)Mahinur Yazılan: [ -> ]
(12-18-2011 06:12 PM)virgo- Yazılan: [ -> ]başlık güzel olmuş elinize sağlıkgülücük
ama insan o transitin altındayken fark edemiyo maalesef bnce çoğu şeyi:S hatalarını fln:S
ben kendime neler sormalıyım sizce gülücük

Sizin de Tr.Neptün natal Venüs'ünüze karşıt sanırsam.
Benim sorularım sizin için de geçerli olabilir.
Tr.Uranüs natal Ay'ınıza yaklaşıyor.

Alıntı:Örneğin Uranüs Transiti yaşayan bir kişi şu türden sorulara odaklanabilir ;

* Bu dönem değiştirmek istediğim şeyler varmıdır ?

* Eskisi gibi düşünmediğim yada hissetmediğim neler var ?

* ( Bir ilişki ihtimalinde ) Acele ediyor olabilirmiyim , sanki herşey fazla hızlı ilerlemiyor mu ?

Bu soruları bilinçaltına yönlendirmeniz mümkün.

teşekkür ederim..evet özellkle uranüs bnde bir çok şeyi değiştiricek gbi geliyor..
neptn de idealize etme konusunda bni bolca kandırıcak.

destrudo

öncelikle emeğinize sağlık yıldırımçiçek

transit jüpüter güneş merkür ve şiron a,transit satürn natal ay pluto venüs ve mars a,transit uranüste aynılarına ,transit pluto da venüse kare açı soru listem epey bi kalabalık... kafa bir ton gülücük
jüpiter geri hareket dönemi bu transitler altında üzerime ölü toprağı serpilmiş gibi hissettirdi kendini düz seyrinde küllerimden doğarım artık gülücük
Bir Satürn sorusu ;

* Kendime karşı haksızlık ediyor olabilir miyim ? Gerçekten iyi olan hiç bir şey yokmu ?
(12-20-2011 05:59 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Bir Satürn sorusu ;

* Kendime karşı haksızlık ediyor olabilir miyim ? Gerçekten iyi olan hiç bir şey yokmu ?

Güzel soru ve sık sık sırdugum cevabını da bulduğum bir soru ..ama o neptün yok mu o neptün işte o bulduğum cevapları uygulamaya koyamama sebebim. Gerçekten iyi olan Hiç bir şey yok mu yahu cidden yok satürn işte ..

Mavisahram ne gibi zorluklar yaşıyorum anlatayım cevrelenmiş kısıtlanmış caresiz hissediyorum kendi benliğimi ortaya koyamıyorum korkularım arttı sahip olduklarımı kaybetme korkusu.. maddi korkular..sanki bu durum hic bitmeyecekmiş gibi sanmak susmak sabretmek didinmek kendin olamamak karamsarlık caresizlik hissi ve kendine kızgınlık bu işte satürn ve bulunduğı ev konularında gecikme duraganlık nataldaki uranüs sabırsızlığıma ve özgürlük tutkuma rağmen hemde ölüm geliyor sınama sınama sınama .. 7. evde sınanıyordum 8. eve gecti ama hala terazi burcunda güneşimin ışığını istiyorum ..

destrudo

(12-20-2011 05:59 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]Bir Satürn sorusu ;

ilaç gibi soru... iyi şeyler olmaz olur mu tabi ki var ama kanser hastasının ilaç saati gibi... sanırım hayata gelişine vurmak lazım yoklar için dertlenmemeyi,ayağına takılan her taşa küfretmemeyi öğrendiğim gün gerçekten iyi şeyler olcaktır gülücük satürn= çalış çalış çalış...ne denir ? pazar günlerini sevmek gerek...
Bir Uranüs sorusu ;

Bugün yaptığım tercihler beni arzuladığım geleceğemi yaklaştırıyor yoksa geçmişe saplanıp kalmama mı sebep oluyor ?
(12-20-2011 06:25 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Benim sorum ne olmalı Yıldırım

Sizin sorunuz ;

Yükselen bucum Yengeç mi yoksa Aslan mı olsa gerek

aeon

(12-21-2011 09:24 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]

Sizin sorunuz ;

:D

kıvılcımın yükselenini bulduktan sonra dünya barışına katkı yapmayı düşünüyorum makara

ginka

(12-21-2011 10:44 PM)aeon Yazılan: [ -> ]
(12-21-2011 09:24 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]

Sizin sorunuz ;

kıvılcımın yükselenini bulduktan sonra dünya barışına katkı yapmayı düşünüyorum makara

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler