Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astroloji ve Doğru Sorular
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
(12-22-2011 12:16 AM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]Ayıyla satürnü kavuşan, 29 yaş döngüsünü de bu nedenle ay-satürn kavuşumu üstünde yaşayan bir olarak (her ne kadar satürnün zorlayan ama meyvelerinin güzel olduğuna inansam da);

1 yıl içinde 5.evimden 11. evimdeki güneşime zıt açı yapçak olan transit satürn döneminde kendime hangi soruları sormalıyımgülücük Çok ayrıntılı oldu ama satürn bu defa kavuşum değil zıt açı yapıyor, ters köşe...

* Eyvah Kış geliyor.. Bana canlılık katan yaşam ateşimin sönmemesi için neler yapabilirim ?

* Bu dönem karşıma çıkabilecek otorite konumundaki engellere ve kişilere karşı nasıl bir genel manevram olmalı ?

* Satürn karşıma Satürn-Oğlak yapısında kişilerde çıkarabilir bunun farkındamıyım ? Yaş farkı olan insanlar hakkında ne düşünüyorum ?

* Bir şekilde depresyona girdiğimi hissedersem ne gibi önlemler alabilirim ?

* Kalp sağlığımı muhafaza etmek için neler yapabilirim ?
ya yıldırım herkese bişeyler dedin, bi bana söylemedin.
(12-22-2011 01:19 AM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]
(12-22-2011 01:15 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(12-22-2011 12:16 AM)virgotaurus Yazılan: [ -> ]Ayıyla satürnü kavuşan, 29 yaş döngüsünü de bu nedenle ay-satürn kavuşumu üstünde yaşayan bir olarak (her ne kadar satürnün zorlayan ama meyvelerinin güzel olduğuna inansam da);

1 yıl içinde 5.evimden 11. evimdeki güneşime zıt açı yapçak olan transit satürn döneminde kendime hangi soruları sormalıyımgülücük Çok ayrıntılı oldu ama satürn bu defa kavuşum değil zıt açı yapıyor, ters köşe...

* Eyvah Kış geliyor.. Bana canlılık katan yaşam ateşimin sönmemesi için neler yapabilirim ?

* Bu dönem karşıma çıkabilecek otorite konumundaki engellere ve kişilere karşı nasıl bir genel manevram olmalı ?

* Satürn karşıma Satürn-Oğlak yapısında kişilerde çıkarabilir bunun farkındamıyım ? Yaş farkı olan insanlar hakkında ne düşünüyorum ?

* Bir şekilde depresyona girdiğimi hissedersem ne gibi önlemler alabilirim ?

* Kalp sağlığımı muhafaza etmek için neler yapabilirim ?

Bu kadar satürn etkisinden sonra soru sorup rahatlamak bana iyi gelmez herhalde, soruları görünce tekrarlarım bitmeyecek gibi geldi...tabi haritada bu kadar satürn etkisi üzerine bitmek bilmeyen satürn transitleri, satürna vip olabilirm artıkgülücük

Nacizane bir tavsiye ;

düşün düşün çoktur işin deyimini duymuşundur gülücük

Satürn zamanları çok fazla düşünmek yerine , önünde yapma gereken iş-güç-temizlik-egzersiz seni yoracak ne varsa onlarla meşgul olmanı önerebilirim.
(12-22-2011 01:20 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]ya yıldırım herkese bişeyler dedin, bi bana söylemedin.

Her açtığım konudan herkese yanıt yetiştiremem elbette atladığım kişiler olacaktır , onlarda bi zahmet mevcut yorumları okuyup kendilerinde olanı alabilirler.
Örneğin Mahinura bir-iki soru çıkarmıştım o ne yaptı , toprak elementi ve bir kombinasyonla alakalı soruyuda kendine aldı çünkü kendine ve haritasına uygundu o sorular muhtemelen.

Sana özel şöyle bir soru iyi olabilirdi ;

* Neptünyen Başak olarak , fedakarlık güzel de , birazda kendimi düşünmemin zamanı gelmedimi ?
teşekkür ettik.
alem buysa niye ben kral olmuyorum .( soru karamsar

Arkadaş

Benimde soru isteme gibi bir lüx'üm varmı acaba ? gülücük
(12-22-2011 02:21 AM)By!Ceykp Yazılan: [ -> ]Benimde soru isteme gibi bir lüx'üm varmı acaba ? gülücük

Neyse..

Neptünü güçlü olan biri için önerilebilecek en iyi şeylerden biri '' kendini bir şeye ada '' olacaktır.

Adanmak kavramı tüm kollektifler için geçerlidir ( Uranüs-Neptün-Plüto )

Kollektif gezegenleri bilinçli kullanmanın TEK anahtarıdır adanmak.

Yoksa kollektif enerjiler kontrol edebileceğimiz türden değildir. Güçlü bir rüzgar düşün , rüzgarı kontrol edemezsin ama sen kendini bir YOLA adarsan yelkenlerini rüzgara göre ayarladığında seni o YOLA doğru uçuracaktır güçlü rüzgar.

Öyleyse kendini adayabileceğin bir amaç seçtikten sonra her gün her saat sormanda faydalı olacak sihirli soru şu olacaktır bence

* Şu an yaptığım seçim ( o an her neyi yapmayı seçtiysen ) beni amacıma yaklaştırıyormu yoksa uzaklaştırıyormu ?

Bu tek soruyu sık sık sorma ve üzerinde düşünme alışkanlığı kazandığında , Neptünün KANDIRIKÇI özelliklerini çabucak farkedip seni amacından uzaklaştırabilecek sisli tuzaklarından sıyrılabilirsin.

Örneğin bilgisayar başında 2 saat geçirmeyi planladın ama 3-4 saat oldu ve bir türlü kalkamıyorsun ( aslında o anda görev ve sorumluluğundan kaçıyorsun ama Neptünün gölge tarafı seni yumuşak dokunuşlarla oyaladığı için görevden kaçtığının farkında bile değilsin , problemin farkında değilsin )

İşte o noktada kendine sor

Bu seçim ( bilgisayar başında duruyor olmak ) beni amacıma yaklaştırıyormu yoksa uzaklaştırıyormu ?

Arkadaş

Alıntı:
niye lüx olduğunu düşündün ?

Nasıl derler , o anda aklıma gelen ilk cümleydi gülücük

Alıntı: * Şu an yaptığım seçim ( o an her neyi yapmayı seçtiysen ) beni amacıma yaklaştırıyormu yoksa uzaklaştırıyormu ?
Kendini adamak daha sonra ne yaptığımızı bilmek.. İşte bu doğru verygood
Bende bundan çekiyorum. Neptün günlük işlerin sorumluluğunu aksattırmaya çalışıyor.
Halbuki hayat zaman denen maddeden oluşuyor.
Teşekkür ederim bu soru çok işime yarayacak.
Bir Jüpiter sorusu

Allah diyor ki '' her zorlukta bir rahmet/bir kolaylık vardır ''

İçinde bulunduğum zorluk nasıl bir rahmet ( bir kolaylık-bir güzellik ) barındırıyor olabilir ?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler