Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Merkür Geri Harekette ( Retro )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Derin

Merkür Geri Giderken:

Bugüne kadar aklımdan çıkmış olan düşünceler şimdi yenilenmiş biçimde aklıma gelebilirler ve onların üzerinde düşünebilirim.

Takıntılı aklımı nihayet yavaşlatıp, yaşamı hissetmeye başlayabilirim.

Şimdi (patronum, arkadaşım, iş arkadaşım, kardeşim, annem, babam, çocuğum vb.) o kimse ile buluşup, o eski anlaşmazlığı çözebilirim.

Günlük rutini bir kenara bırakıp, spontane olabilirim.

Şimdi o kararı bir daha gözden geçirmek için harika bir zaman olabilir.

Şimdi zihnim daha bağlantısız ve mesafeli, dolayısıyla o "kötü" alışkanlığı daha korkusuz bırakabilirim.

Disneyland ve Microsoft Merkür geri giderken kurulmuş, benim neler yapabileceğimi bir hayal edin.

Uzun zaman önce kaybettiklerimi şimdi bulabilirim.

Uzun zamandır karar verdiğim, ama ertelediğim şeyleri belki şimdi yapabilirim.

astrolojidergisi.com
yeni birşeyler satın almak için uygun değilmi bunu merak ediyorum mesela merkür gerilirken alınan araba kazaya neden olabilir mi ?

Venüs

Merkür return olduğu dönemlerde çalışmak istediğim alanlara daha çok zaman ayırabiliyorum, astrolojik olarak kendimi çok daha rahat geliştirebiliyorum, merkürün retrosu bu anlamda çok iyi oluyor, her nedense ters gidişler benim için artı sonuçları beraberinde getiriyor..:D
Merkür Geri Giderken:

*

Bugüne kadar aklımdan çıkmış olan düşünceler şimdi yenilenmiş biçimde aklıma gelebilirler ve onların üzerinde düşünebilirim.
*

*

Şimdi (patronum, arkadaşım, iş arkadaşım, kardeşim, annem, babam, çocuğum vb.) o kimse ile buluşup, o eski anlaşmazlığı çözebilirim.
*

*

*

Şimdi zihnim daha bağlantısız ve mesafeli, dolayısıyla o "kötü" alışkanlığı daha korkusuz bırakabilirim.
*

Disneyland ve Microsoft Merkür geri giderken kurulmuş, benim neler yapabileceğimi bir hayal edin.
*

*

barış ilhan/alıntı
(12-13-2010 12:46 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]Merkür Geri Giderken:

*

*

*

*

*

*

*

*

*

barış ilhan/alıntı

bende şuan tekrar ev değiştirme telaşı içindeyim ve merkür retroyken ama hiç takmıyorum çğnkü hayırlı düşünürsen merkürden bile bişey olmaz
ya mesela retro zamanı aramızn bozulduğu kişilerle,retrodan snra düzelme söz konusu olablr mi?
bu yıl 12 mart - 6 nisan, 25 temmuz - 8 ağustos ve 6 kasım - 26 kasım aralarında geriye gidecek.

şuan durağan halinde bile bir çok insan etkilerini yaşamaya başlamış.

konuyla ilgili şöyle bir yazı var , pirenin deve yapıldığı konusnda : http://www.astrozenith.com/astrolojiyazi...php?id=101
(03-12-2012 06:49 PM)smoochy Yazılan: [ -> ]bu yıl 12 mart - 6 nisan, 25 temmuz - 8 ağustos ve 6 kasım - 26 kasım aralarında geriye gidecek.

şuan durağan halinde bile bir çok insan etkilerini yaşamaya başlamış.

konuyla ilgili şöyle bir yazı var , pirenin deve yapıldığı konusnda : http://www.astrozenith.com/astrolojiyazi...php?id=101

Merkür bu sabah Koç burcunun ilk derecelerinde geri hareketine başlamış, şu an Retro.

destrudo

Kafanın içinde bıdı bıdı zamanı...

Arkadaş

Merkür Koç burcunda geri gidiyor. Şu anda bulunduğu derecede Vesta ile kavuşumda olan Merkür, önünüzde hangi proje varsa, ona kendinizi bütün enerjinizde adamanıza işaret ediyor, çünkü Vesta kendini adamayı temsil eden bir asteroid. Bu benim için UAC'te sunacağım konuşmalara odaklanmak anlamına geliyor. Öğrencilerim ise Mayıs'taki sertifika sınavına hazırlanmak üzere kapanacaklar.
Merkür'ün düzenleyicisi olan Mars bir süredir Başak burcunda geri gidiyor. Tabii onun düzenleyicisi de Merkür. Gezegenlerin geri gitmeleri antik çağlardan bu yana uğursuz kabul edilir. Bir gezegen geri giderken ondan hayır gelmez denir. Ancak şimdi geri giden iki gezegen 'karşılıklı ağırlama'dalar. Karşılıklı ağırlama uğursuzluğu hafifleten bir durumdur. Dolayısıyla bu işten biraz çaba ile hayır da gelebilir.
En iyisi geçmişte yarım kalmış işleri tamamlamak, önündeki konulara odaklanmak ve onları yapmak. Yeni girişimleri nasıl sağlıklı bir şekilde uygulayacağını enine boyuna düşünmek ve planlamak...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Referans Adresler