Değerlendir:
  • 16 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

tutan dizilerin burçları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: tutan dizilerin burçları
Geçen gün hafta boyunca sadece kanal değiştirmeden sonuna kadar izlediğim tek dizinin o hayat benim olduğunu farkettim. 94. Bölümün sonu yazınca . Bir dakika dedim bu dizi benim dizim gülücük 16 şubat 2013 de başlamıştı. İlk bölümü hala hatırlarım. Ve astrolojik olarak bakınca şöyle bir şey var. DİZİDEKİ HERKES HAVA GRUBU . İlginç çünkü bu diziye ateş , toprak , su kim girerse ayrıldı.

Başroller olarak ;
Ceren Moray ; 5 Haziran 1985 (Diyarbakır)bu kızı kendime idol olarak görüyorum.benim gibi çenesi düşük ikizler burcu ve ay burcu oğlak. Hırslı bi kız . Merkür ikizleri acayip cırtlak bir sesi var ancak dizideki esprilerin çoğu kendi üretimi ve aşırı ekşisözük taraftarı. Ayrıca venüs koç . Bu kız cidden ölüyo kemik gibi 47 kiloya düşmüştü. 1. Evde satürn olduğunu düşünüyorum. Yada yükseleni koçtur bilmiyorım. Tek bildiğim Ay burcunu çok iyi yansıtan bir kız.

Ahu sungur ; 5 şubat 1981 (İstanbul) doğumlu , 35 yaşında olduğuna inanamadığım. NEREDEYSE TÜM HER ŞEYİ KOVADA olan kadın. Ahu sungurun yeri bende çok ayrı çünkü 9.sınıfta tiyatro konusunda ve bir takım hayat tecrübeleri konusunda iletişime geçmişliğimiz var. Kova burcu kendisi ay burcu da kova sanırım mars venüs de kova. Sadece merkürü balık. Ve evet ses tonu gayet balık. Ama kendisinin çok zeki ve akıllı ayrıca özgür bi kadın olduğhnu tahmin ediyorum.

Ezgi asaroğlu 18 haziran 1987 izmir ; leyla ile mecnundan tanıyoruz. Kötü talihli bir kız . Tokat yemişti bir zaman diziden kovulmuştuu. Ama ben ikizler olduğuna inanaamadım hep bu kız balıkmı balık kesin diyordum ayburcu balıkmış. Çok naif hareket ediyor. Ayrıca merkür yengeç.

Bunun dışında en büyük hava insanı Oya başar sanırım dizide . Haritası daha önce burda yorumlandı sanırım. Geriye kalanlarda selen görgüzel , süleyman atanısev de kova burcu. Diziye sonradan katılıp hemen uyum sağlayan ceyda ateş ve cem özerde terazi burcu.

Dizi hakkındaki kanımı bozan 3-4kişi vardı. Biri Ozan güler (10 küsür temmuz doğumlu ,ağır bir yengeç) , sinan albayrak (çok seviyorum bir dönem gittiğim bir doktorumun arkadaşıydı orda karşılaşırdık harika bir insan ) balık burcu ve ay burcu oğlak. Bu kadar sevmemin başka açıklaması olamaz :D
Ve didem inselel (kendisi transit plütonun yoğun etkisinde olduğunu düşündüğüm bir yengeç kadını. Ay burcu kova olan kızıl saçlılardan. ) ve en garibi dizideki tek aslan burcu Yeşim ceren bozoğlu. Başrol olmasına rağmen diiznin 50. Bölümünde ayrıldı. Ayrıca yukarda istinamı bozanlardan Sinan albayrak ve Ozan güler kaldı. Hiç ateş olmaması aşırı dikkat cekici. Diziyr Bir dönem başak burcu İclal aydın da dahil oldu ancak ayrıldı.

Ne kadar dolu ne kadar boş yazmak istedim. Eski konuları hortlatmak hobim ...

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
05-17-2016 04:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
tutan dizilerin burçları - smoochy - 01-22-2012, 11:43 PM
RE: tutan dizilerin burçları - aphrodite - 01-23-2012, 01:32 AM
RE: tutan dizilerin burçları - smoochy - 01-23-2012, 01:38 AM
RE: tutan dizilerin burçları - smoochy - 01-23-2012, 06:39 PM
RE: tutan dizilerin burçları - smoochy - 01-23-2012, 10:00 PM
RE: tutan dizilerin burçları - Alejandro - 05-17-2016 04:02 AM
RE: tutan dizilerin burçları - gemini - 05-18-2016, 03:21 PM
Cvp: tutan dizilerin burçları - capri - 05-19-2016, 04:39 PM
Cvp: tutan dizilerin burçları - gemini - 05-20-2016, 10:47 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  OSMANLI PADİŞAHLARININ BURÇLARI Hattusas 1 5,501 05-04-2020 04:36 AM
Son Mesaj: beyzakubra
  Peygamberlerimizin Burçları smoochy 2 8,893 03-30-2012 02:27 PM
Son Mesaj: aeon
  umutsuz ev kadınları dizisindeki karakterlerin burçları smoochy 2 5,858 01-23-2012 02:09 AM
Son Mesaj: callisto
  Dizilerin Haritalari Leyla ile Mecnun Mavisahram 1 4,028 01-22-2012 11:14 PM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir