Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.56 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilik ve Para Üzerine Notlar
Yazar Mesaj
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Evlilik ve Para Üzerine Notlar
(12-03-2016 03:47 AM)divitsizhokka Yazılan:  
(12-03-2016 12:25 AM)picachu Yazılan:  [Resim: ackl.gif]

cok tesekkur ederim gülücük) snirim jupiterden dolayi artik bende evlensemmi ulkemi degistirsem diye planlar yapmaya basladim cunku biraz s1k1ld1m galiba.. bu aralar cok iyi kisiler diye duusndugum insanlar beni hayal kirikligina ugratiyorl.. daha dun hic beklemedigim kisiden bisiler duydum ve bunu sukurler olsun rabbim bi sekilde karsima cikardi.. istemeyerek kulak misafiri oldum. :D biraz kabuguma cekildim hani zarar gelirmi diye guvenmemeye basladim bazi kisilere.. daha ketum oldum .. oysa konusmayi severim.. is ortamim yordu beni.. bu sene evlenecegimi dusunmuyorum.. (Allah bilir tabiki.. ). bildigim kadar haritamda bazi olumlu acilarr gordum ya da gordugumu sandim o yuzden siiznde fikrinizi almak istedim.. cok tesekkur ederm ask
https://s17.postimg.org/4b8smfowv/ackl.gif

benim muhtemel evlenme yasim ne zaman arkadaslar ? gülücük

Evlilik için kesin bir yaş yoktur ancak evlilik potansiyelinin yüksek olduğu zamanlar vardır.

Libra transitlerinize bakmış ben de solar haritaniza bakayım dedim.
Bu seneki solar haritanizda dikkatimi en çok çeken ev Yerleşimleriniz Natal haritanın ile ayni.
Yani yükselen yengeç belki bu evlilik için olumlu bir işarettir.
Ayrıca ateş elementleri arasında büyük şans üçgeniniz var
Ay-Saturn ve Uranüs arasında. benCe bu çok güzel bir açı kalıbı.

jüpiter 4.evinizden venuse gayet olumlu bakıyor. 120°lik. ..

Ay venuse karşıt bakmış bir tek. Sizin maddi kaynaklar evnizden (2.ev ) başkalarından yarar gördüğünüz kaynak evinize (8.ev)

Bu seneki kazanclariniz sizi tatmin etmeyebilir veya gelecekteki esinizin maddi durumu size cazip gelmeyebilir.

bir de 7.evde Pluto Merkür var.kavusumda. Uranüs ve jüpiterden ciddi olumsuz acılar almışlar
Ortakliklar konusunda is-es dikkat edilmesi gereken bir yıl.

4. Evinizde yani yuvanizda bu sene genişlemeyle birlikte ciddi değişimler yaşayabilirsiniz. yuva degistirmek gibi.

Bu arada 11. Ev boğa evlilik olursa bu kişi arkadaş Çevrenizden ya da sosyal cevrenizden bir i olabilir.

Bu sene evlilik olur mu diye kesin bir şey demek mümkün olmasa da olursa da biraz zorlayıcı şekilde olacaktır. Özellikle maddiyat ve bazi fikirler konusunda .

Henüz doğum gününuz gelmeden direk sizi yunanistanda bir sene geçireceginizi umarqk böyle şeyler yazdım ama...
Umarım boşu boşuna yazmamisimdir

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
12-03-2016 10:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kadınlar ve Evlilik yezda 23 31,012 08-04-2009 11:50 PM
Son Mesaj: uranus

Forum'a Git: