Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.76 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Gezegen
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Yükselen Gezegen
(06-16-2011 09:18 PM)nisan15 Yazılan:  Yükselen gezegen bende de balıkta ve 1. evde bulunan jüpiter .. Hayatımı ne anlamda etkilyor ki?

doğum saatiniz net ise hem jüpiter hemde venüs yükselirken doğmuşsunuz.

yükselen gezegen gerek davranışlarınızı , gerek fiziksel yapınızı , gerek motivasyonlarınızı etkileyebilir.

hatta kariyer ve ilişkiler dahil pek çok konuyu dolaylı olarak etkileyecektir.

kısaca yükselen gezegen , güneş ve ay burcu kadar önemlidir diyebiliriz.

06-16-2011 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

benim birinci evimde hic gezegen yok.. yenngecte yoneticii ayda ikizler burcunda.. bu durumda 1inci evde gezegen olmamasindan dolayi kisilere yengec gibimi gozukuyorum? yayda stelyumum var..

dikkat ettigim su var.. cogu kez benim hakkimda yanilyo insanlar.. biseyleri yapamaz tarzinda dinamik bi goruntu evrmiyorum demekki disari.. cok sasirtiyorum onlari..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-16-2011 10:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(06-16-2011 10:00 PM)Yıldırım Yazılan:  
(06-16-2011 09:18 PM)nisan15 Yazılan:  Yükselen gezegen bende de balıkta ve 1. evde bulunan jüpiter .. Hayatımı ne anlamda etkilyor ki?

yükselen gezegen gerek davranışlarınızı , gerek fiziksel yapınızı , gerek motivasyonlarınızı etkileyebilir.

Evet doğum saatim net teşekkür ederim Yıldırım. Peki bu etkileri anlamak icin venüs 1. evde jüpiter 1. evde gibi konuları mı inceliyeyim ne önerirsiniz bana ?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-16-2011 10:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-16-2011 10:35 PM)nisan15 Yazılan:  
(06-16-2011 10:00 PM)Yıldırım Yazılan:  

Evet doğum saatim net teşekkür ederim Yıldırım. Peki bu etkileri anlamak icin venüs 1. evde jüpiter 1. evde gibi konuları mı inceliyeyim ne önerirsiniz bana ?

yeterli olmaz ,

venüs-jüpiter kavuşumunu

genel hatlarıyla terazi burcunu ve venüs gezegenini

genel hatlarıyla yay burcunu ve jüpiter gezegenini de inceleyebilirsiniz.

sonra da bu iki gezegenin ortak yönlerine odaklanabilirsiniz ( para gibi , mutluluk gibi , iyi niyet gibi , hoşgörü gibi )

06-16-2011 10:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-16-2011 10:35 PM)picachu Yazılan:  benim birinci evimde hic gezegen yok.. yenngecte yoneticii ayda ikizler burcunda.. bu durumda 1inci evde gezegen olmamasindan dolayi kisilere yengec gibimi gozukuyorum? yayda stelyumum var..

dikkat ettigim su var.. cogu kez benim hakkimda yanilyo insanlar.. biseyleri yapamaz tarzinda dinamik bi goruntu evrmiyorum demekki disari.. cok sasirtiyorum onlari..

haritanı açamadım ,

yükselenin yengeçse ve yöneticisi ay ikizlerdeyse 12evdedir + yay burcundaki stelyumunda neptün olduğunu hatırlıyorum ve bu doğruysa kişisel imajın konusunda SU elementinin sübjektif / belirsiz etkilerini yansıtıyor olabilirsin evet.

06-16-2011 10:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(06-16-2011 10:55 PM)Yıldırım Yazılan:  
(06-16-2011 10:35 PM)picachu Yazılan:  benim birinci evimde hic gezegen yok.. yenngecte yoneticii ayda ikizler burcunda.. bu durumda 1inci evde gezegen olmamasindan dolayi kisilere yengec gibimi gozukuyorum? yayda stelyumum var..

haritanı açamadım ,

yükselenin yengeçse ve yöneticisi ay ikizlerdeyse 12evdedir + yay burcundaki stelyumunda neptün olduğunu hatırlıyorum ve bu doğruysa kişisel imajın konusunda SU elementinin sübjektif / belirsiz etkilerini yansıtıyor olabilirsin evet.

ay 11 evin sonlarinda 6 derece onde.. evet stelyumumda neptun var.. bide benim 10uncu evim balik bucuyla basliyor 28 derecede diger kisim kocta.. 6inci evdeki stelyumumla(gunes neptun jupi) kare yapiyor.. ben doktorum .. bu kare zorluk ya da kotu un anlamina gelebilirmi a acaba? cok teskurler yildirim yorumlar icin..çiçek

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-16-2011 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-16-2011 11:10 PM)picachu Yazılan:  
(06-16-2011 10:55 PM)Yıldırım Yazılan:  

haritanı açamadım ,

ay 11 evin sonlarinda 6 derece onde.. evet stelyumumda neptun var.. bide benim 10uncu evim balik bucuyla basliyor 28 derecede diger kisim kocta.. 6inci evdeki stelyumumla(gunes neptun jupi) kare yapiyor.. ben doktorum .. bu kare zorluk ya da kotu un anlamina gelebilirmi a acaba? cok teskurler yildirim yorumlar icin..çiçek

doktorluk ülkemizde en çok saygı gören kariyer seçeneklerinden biridir ve bunu başardığına göre olumsuz yorumları düşünüp moral bozmaya gerek yok bence verygood

güneş-jüpiter-neptün-yay kombinasyonu elbette her yönüyle mükemmel özellikler vermeyecektir , bir iki gölge yönü de olacaktır.

dalgın zamanlarında hastalarla ilgilenmek zor gelebilir ve seni fazladan yorabilir mesela.

06-16-2011 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Venüs kavuşum jüpiter olımlu acı olarak nitelenmiş ve fazlaca verici özellik katıyor başkalarını mutlu etmek, yardımseverlik, 1.ci evde kişiye tatlı ve yumuşak bir etkileme ve görünme özelliği veririrmiş bu kavuşum. ayrıca para pul bolluk da verirmiş umarım verir gülücük

Venüs sevgi yaşamı, güzelliği ince duyguları sembolize ediyor kısaca balıkta ise yüceliyor venüs balıkta ve 1. evde ise evlilik hayatı güzel uyumlu yumusakbaslı bir es profili ciziyor 1. evde olması hoş görünüm veriyor, biraz kendi hayal dünyasında yaşayan para pulla pek ilgilenmeyen hayatı sevgi üzerine kuran bir karakter ayrıca burada şironun da bulunması berrak bir yüz ve haksızlıklarala savasma zayıfın yanında olma iyi öğretmen olma özellikleri katıyor. terazi burcu ile ilişkilendirmeyi beceremedim (:

Jüpiter dokundugu her yere bolluk getiriyor ise venüse ve birinci eve ayrıca asc ye de dokunmus demekki yukarıda belirtilen özellikleri daha da vurguluyor ayrıca şans neşe bolluk gezegeni olan jüpiter maddesel kazancları da yönettigine göre 1. evde arkadas canlısı, neşeli yapıyor beni tabi dışarıda ay oğlak genelde daha baskın olur zaman zaman benim.. parayla ilgili konularda şans getiriyor ( umarım getirir.)Bunu birebir yaşıyorum ben canı sıkkın olan arkadaslarım benimle kendilerini iyi hissettiklerini hep söylerler pozitif enerji veriyormusum sözlerime güvenirler ve sıkıntılarını paylaşmaktan cekinmezler herkesle paylaşmadıklarını benimle rahatca paylasabildiklerini söylerler ..

Kısaca bu kavuşum bana fazla vericilik aşırı duygusallık kendinden önce başkalarını düşünme cömertlik kötü manada ise bazen tembellik veriyor hayatımı duygularım yönetiyor gibi bir şey cünki aldıgım kararlarda genelde duygularıma yenik düşüyorum, güneş kocum ve ay oğlagımla catısıyorum diyeyim keskin kararlar alıp sınırlar cizemiyorum benim icin önemli kimseler bu yönümü cok iyi bildiklerinden bunu cok iyi kullanıyorlar bunu biliyorum ama kıyamıyorum tabi bu oınucta bana zarar veriyor ... beni fazla hırpalıyor degistiremedim degistiremiyorum bu tarafımı zayıflıgımın farkındayım ..

Kendim bir şeyler yorumlamaya calıstım ama bundan fazla beceremedim .

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-17-2011 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-17-2011 12:14 AM)nisan15 Yazılan:  Venüs kavuşum jüpiter olımlu acı olarak nitelenmiş ve fazlaca verici özellik katıyor başkalarını mutlu etmek, yardımseverlik, 1.ci evde kişiye tatlı ve yumuşak bir etkileme ve görünme özelliği veririrmiş bu kavuşum. ayrıca para pul bolluk da verirmiş umarım verir gülücük

Venüs sevgi yaşamı, güzelliği ince duyguları sembolize ediyor kısaca balıkta ise yüceliyor venüs balıkta ve 1. evde ise evlilik hayatı güzel uyumlu yumusakbaslı bir es profili ciziyor 1. evde olması hoş görünüm veriyor, biraz kendi hayal dünyasında yaşayan para pulla pek ilgilenmeyen hayatı sevgi üzerine kuran bir karakter ayrıca burada şironun da bulunması berrak bir yüz ve haksızlıklarala savasma zayıfın yanında olma iyi öğretmen olma özellikleri katıyor. terazi burcu ile ilişkilendirmeyi beceremedim (:

Jüpiter dokundugu her yere bolluk getiriyor ise venüse ve birinci eve ayrıca asc ye de dokunmus demekki yukarıda belirtilen özellikleri daha da vurguluyor ayrıca şans neşe bolluk gezegeni olan jüpiter maddesel kazancları da yönettigine göre 1. evde arkadas canlısı, neşeli yapıyor beni tabi dışarıda ay oğlak genelde daha baskın olur zaman zaman benim.. parayla ilgili konularda şans getiriyor ( umarım getirir.)Bunu birebir yaşıyorum ben canı sıkkın olan arkadaslarım benimle kendilerini iyi hissettiklerini hep söylerler pozitif enerji veriyormusum sözlerime güvenirler ve sıkıntılarını paylaşmaktan cekinmezler herkesle paylaşmadıklarını benimle rahatca paylasabildiklerini söylerler ..

Kısaca bu kavuşum bana fazla vericilik aşırı duygusallık kendinden önce başkalarını düşünme cömertlik kötü manada ise bazen tembellik veriyor hayatımı duygularım yönetiyor gibi bir şey cünki aldıgım kararlarda genelde duygularıma yenik düşüyorum, güneş kocum ve ay oğlagımla catısıyorum diyeyim keskin kararlar alıp sınırlar cizemiyorum benim icin önemli kimseler bu yönümü cok iyi bildiklerinden bunu cok iyi kullanıyorlar bunu biliyorum ama kıyamıyorum tabi bu oınucta bana zarar veriyor ... beni fazla hırpalıyor degistiremedim degistiremiyorum bu tarafımı zayıflıgımın farkındayım ..

gayet güzel verygood

bazı insanlara hayır diyebilmek üzerine çaba gösterip kendinizi geliştirmeyi deneyebilirsiniz ( zayıf tarafınızı güçlendirmeniz yada en azından dengelemeniz mümkün )

06-17-2011 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-17-2011 01:13 AM)aries86 Yazılan:  sorum kaynadıgülücük) benim yükselen gezegenim yokmu arkadaşlar?

hayır yok

yükselen gezegen = asc noktasına 10 derece kadar yakın olan gezegen oluyor

06-17-2011 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,533 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,173 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları asena 56 74,167 11-14-2016 02:25 AM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,346 06-09-2014 06:03 AM
Son Mesaj: sheclub

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir