Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüslerimizi İrdeleyelim..
Yazar Mesaj
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

RE: Venüslerimizi İrdeleyelim..
9.EVDE Mars
enerjinin kişisel gelişime , eğitime , seyahat gibi keşfetme kanallarına akıtılması.. hukuk , felsefe , inanç gibi konuları tutkuyla savunma dürtüsü din,felsefe,ilim,eğitim,öğretim alanlarında uğraşmaya yatkın,inançlarının doğruluğuna ve üstün olduğuna inanır,bu yolda savaşmaktan bıkmaz...yüksek not alma,başarılı ve birinci olma hırsı.düşer kalkar,sıfırı tüketir ama hep çalışır,onu köşeye sıkıştırmaya çalışan kişiyi onun silahı ile acımadan vurabilir...be bilirimciliği yüzünden sık sık hatalara düşme....spora ilgi,yarışma zevki,yaptığı işin hakkını verme...acelecilik ve maceraperestlik Burada Mars eğer güçlü konumda ise şans verir, fizik ve moral olarak destekler, girişimci ve enerjik birisi yapar. Kişi din, felsefe, ilim, eğitim, öğretim alanlarında uğraşmaya yatkın, inançlarının doğruluğuna ve üstün olduğuna inanan, bu yolda savaşmaktan bıkmayan, politika alanında olay yaratıcı ve önder, gezmeyi seven bir yapıda olur.Mars sert etki almışsa, kendi düşüncelerini fanatik bir biçimde yayan bir karakter, dik kafalı ve inatçı, Mars SU grubu bir burçta ise uzun yolculuklar sakıncalı bir özellik verir.Başka kültürlere ve yabancı ülkelere fazlasıyla ilgin olabilir.Kendine has felsefe ve düşünce kalıpların olabilir.İnsanları kendi düşüncene paralel noktalara çekmeye çalışabilirsin.Çok kontrollü birisi olduğunu düşünüyorum.Çabuk sinirlenen ama bunu son ana kadar kendi içinde saklayan birisi olabilirsiniz Yüksek öğretim veya özel eğitimle ilgilenen, özel ilgi alanları politika, spor, felsefe, din, sosyoloji, sanat, yayıncılık, yabancı çalışmalar ya da yabancı seyahatleri yoğun olan birisi olabilirsiniz. Fikirleriniz gerçek dışı veya fanatik olabilir.inançları sorgulama ve muhalefet etme ihtiyacı içinde olacaktır.
9.EVDE Venüs
Üniversite hayatında da tanıştığın biriyle evlenmene dalalet olabilir Bu insan muhtemelen uzun yolculuklar yapmaktan hoşlanacak ve bu yolculuklardan kendine faydalar ve kazançlar sağlayacaktır. Hayatının çeşitli safhalarında doğduğu yerden çok uzaklara gidecektir. Farklı veya çeşitli kültürleri anlamanın sağlayacağı faydalar ve bunları değerlendirmenin vereceği ödülleri olacaktır. Özellikle yabancı kültürlerin güzellik,sanat ve müzik değerleri onu çekecektir. Kanuni meselelerden fayda sağlayacaktır.Kurallara saygılı, zevklerim tatmin ve yeni arkadaşlar tanımak için uzun seyahatler yapına; bilgili, kültürlü, üst düzey kişilerle sevgi bağlan kurma, akrabalardan, çok yakın arkadaşlardan faydalanma Din ve sosyal olaylara ilişkin ideal fikirleriniz vardır. Fikirler ve pratik gerçekler arasında iyi bir denge kurarsınız. Yabancı bir ülkede veya yabancı bir dine ait biriyle aşk veya evlilik olabilir.
Diyor Attart astrolojide. Pek bi yorum yapamadım
02-20-2015 11:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Venüsüm 10.ev ve nişanlım iş arkadaşım falam değil. Doğum saatimi yeniden mi değerlendirsem ne yapsam :D
02-21-2015 05:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Venüslerimizi İrdeleyelim..
(02-21-2015 05:38 PM)Marie Yazılan:  Venüsüm 10.ev ve nişanlım iş arkadaşım falam değil. Doğum saatimi yeniden mi değerlendirsem ne yapsam :D
venüs 10. evde
Yaşamının bazı döneminde iyi bir şöhret ve mali başarı vardır Toplumda olmaktan zevk alırsınız. İyi bir reklâmcı veya hazırlık konuşmacısı olmaya adaysınız. Babanızdan ya da evlilik yoluyla gelen bir geliriniz olabilir. böyle bi yorum getirilmiş bununla ilgili
02-21-2015 06:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(02-21-2015 12:22 AM)battleroyale Yazılan:  Teşekkür ederim gökyüzü. Kavuşum ne etki yaratır hiçbiyer yazmamış her siteye baktım

Rica ederim gülücük
02-21-2015 06:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

(02-21-2015 06:18 PM)gökyüzü Yazılan:  
(02-21-2015 05:38 PM)Marie Yazılan:  Venüsüm 10.ev ve nişanlım iş arkadaşım falam değil. Doğum saatimi yeniden mi değerlendirsem ne yapsam :D
venüs 10. evde
Yaşamının bazı döneminde iyi bir şöhret ve mali başarı vardır Toplumda olmaktan zevk alırsınız. İyi bir reklâmcı veya hazırlık konuşmacısı olmaya adaysınız. Babanızdan ya da evlilik yoluyla gelen bir geliriniz olabilir. böyle bi yorum getirilmiş bununla ilgili

Teşekkür ederim gülücük venüs'ün bulunduğu yer tanışma biçimiyle ilgili ipucu verir diyebiliyorum. O yüzden dedim gülücük senin yoruma ek olarak jüpiter 8.ev. zengin olur muyum ki :D
02-21-2015 08:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
HELK Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Benim venuse de bakin lutfen gülücük
02-21-2015 09:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

(02-21-2015 09:02 PM)HELK Yazılan:  Benim venuse de bakin lutfen gülücük

Haritan yok ama
02-21-2015 09:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
HELK Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Koydum gülücük
02-21-2015 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

(02-21-2015 09:07 PM)HELK Yazılan:  Koydum gülücük

Öncelikle bir şey sormak istiyorum. Hiç böyle acayip, manyak, psikopat sapıkların oldu mu? Bir de akrabalarin içinde sana aşık birileri oldu mu hiç?
02-21-2015 09:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
HELK Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(02-21-2015 09:12 PM)Marie Yazılan:  
(02-21-2015 09:07 PM)HELK Yazılan:  Koydum gülücük

Öncelikle bir şey sormak istiyorum. Hiç böyle acayip, manyak, psikopat sapıkların oldu mu? Bir de akrabalarin içinde sana aşık birileri oldu mu hiç?

Bazen denk geliyor sapik falan def ederim aninda, akrabalarimda bana asik olan sanmam.
02-21-2015 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir