Değerlendir:
  • 45 Oy - 2.93 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary(soru) astrolojisi
Yazar Mesaj
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Cvp: Horary(soru) astrolojisi
vilmacım horaryde iyi değilim ama mantık dışına çıkmadan gözüme çarpan bağlaçlar şöyle;

yükselen derecesine göre yeni kaybetmişsin.
senin ay'ın ve sorunun ay'ı yayda

2. ev yöneticisi jüpiter 12. ev de(kayıplar evi)
venüs takıları yöneten gezegen olduğu için onada bakarsak venüs retro ve 8. ev yöneticisi olan merkürle kavuşuyor
bulunacak gibi durmuyor bence
taşın üzerinde sarı,metal yada beyaz çizgileri olan mavi bir taşlımıydı ?

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
03-19-2017 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(03-19-2017 08:57 AM)divitsizhokka Yazılan:  Evet, taş metal bir uca takılı deniz yeşili bir renkti. ben de ararsa.bulacağıni ve araması gerektiğini düşünüyorum oysa ki...

belki bulunur horary astroloji ile elimizde yeterli bilgi olmadığı için yanlış değerlendirebiliriz
bir kitap var onu almayı düşünüyorum ilgilenenlerde araştırabilirler
Soru Astrolojisi adlı kitap Deborah Houlding ve Öner Döşer birlikte hazırlamışlar

03-19-2017 01:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Horary(soru) astrolojisi
gece gece beyninizi yakiyim mi gençler :D

neymiş şu horary die bakarken geçmiş sayfalarda evleneceğim insanla tanıştım mı diye bir soru gördüm esti banada hadi bende sorayım dedim. 22,09da.. (gelecek yıl güçlü evlilik transitleri varda ortada bişi yok henüz..)

neyse sonuç 7.ev yöneticisi venüs retro 8 derece gülücük)
şimdi bu retroyu nasıl yorumlarız? açıyamı geliyor?gidiyor mu? yoksa olduğu yerde dönüyor mu? :D
[Resim: 7qv9rN.gif]
03-20-2017 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

retro venüs eskii aşklardan biri ama kim :D

03-20-2017 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

biraz mantık çerçevesinde atıyorum horary için başka kalıplar var onları henüz bilmiyoruz gülücük
wholesigne göre 6. evde venüs işyerinde tanıştığın ve iletişiminizin iyi olduğu biri olabilir merkürle kavuşuyor venüs. belki önceden aynı iş ortamından yada iş çevresinden tanıştığın eski bir flörtün olabilir retrolar eskileri ifade ediyor diye biliorum

03-20-2017 01:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

(03-20-2017 01:57 AM)zeynepelif Yazılan:  biraz mantık çerçevesinde atıyorum horary için başka kalıplar var onları henüz bilmiyoruz gülücük
wholesigne göre 6. evde venüs işyerinde tanıştığın ve iletişiminizin iyi olduğu biri olabilir merkürle kavuşuyor venüs. belki önceden aynı iş ortamından yada iş çevresinden tanıştığın eski bir flörtün olabilir retrolar eskileri ifade ediyor diye biliorum

gülücük
işyerimde 4 yıl evvel tanışıp daha sonra farklı birimlere geçince göremediğim birinden 1 ay önce falan ciddi ciddi hoşlanmaya başlamıştım..senin yorumundaki iş ortamı ve Merkürlerin net 120 açısı onu işaret ettiğini düşünmüştüm ama.. bugün bir sevgilisi olduğunu öğrendim.. :/

neyse demekki başka biriymiş :D ben biraz daha bakınayım etrafıma :D :D :D
03-20-2017 06:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Ben de ne zaman yeni bir ilişkiye başlayacağımı merak ediyorum iki buçuk yıldır ilişkim yok kafa yapıma uygun birini bulamadım hala. "Ne zaman bir ilişkim olacak?" diye sordum ve 17:46'ya harita çıkardım DSC'ye yakın Neptün, Yükselen yöneticisinin retro Venüs'le kavuşumu ve Ay'ın 29 derece Yay'da olması ve Satürn'le kavuşum yapması beni az biraz ürküttü umutsuzluğa kapıldım biraz :S [Resim: GB35P7.gif]

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
03-20-2017 06:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(03-20-2017 06:21 PM)dilek8855 Yazılan:  
(03-20-2017 01:57 AM)zeynepelif Yazılan:  biraz mantık çerçevesinde atıyorum horary için başka kalıplar var onları henüz bilmiyoruz gülücük

gülücük
işyerimde 4 yıl evvel tanışıp daha sonra farklı birimlere geçince göremediğim birinden 1 ay önce falan ciddi ciddi hoşlanmaya başlamıştım..senin yorumundaki iş ortamı ve Merkürlerin net 120 açısı onu işaret ettiğini düşünmüştüm ama.. bugün bir sevgilisi olduğunu öğrendim.. :/

neyse demekki başka biriymiş :D ben biraz daha bakınayım etrafıma :D :D :D

belli olmaz belki ayrılırlar evill belki başka biridir zaman gösterecek bakalım gülücük

@dilek8855 (gelecek yıl güçlü evlilik transitleri varda ortada bişi yok henüz..)

evlilik göstergelerinde uranüsün parmağı varsa ani bir gelişme olabilir şuanda hayatında kimse yoksa bile çünkü 1 yıla az bir zaman kalmış gülücük

03-20-2017 07:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Say onun farklı bir yorumlaması vardı gülücük Horary kitabında göz atmıştım ama net hatırlamıyorum,derslerimden dolayı astroloji kitaplarına çalışmayı yaza bıraktım,natal haritalardan daha farklı bir yorumlama sistemi var,hemen karamsarlığa kapılma gülücük Zeynepelif'in yukarıda bahsettiği kitaptı bendeki kitap da,Placidus yerine Regiomontanus ile Horary haritası çıkartıyordu Öner Döşer ve birkaç derece oynuyordu sanki,umarım iyi arkadaşlar yardımcı olur bu konuda sana gülücük

Dilek abla regiomontanus'ta birkaç derece oynasa belki İkizlerden'de birkaç derece daha alır,Merkür'e de bakılabilir sanki.

Vilma keşke biliyor olsam da yardım etsem,umarım bulursun kolyeni.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-21-2017 12:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

[Resim: X0E9yo]
Bu bir ilişki sorusu.. Acaba onunla çıkacak mıyız gibisinden. Benim dikkatimi çeken şey yükselenin terazi olması. İkili ilişkiler saatinde sorulan bir soru, uranüs merkür ve ay mars kavuşumu da dikkatimi çekti.. Beraber yorumlayalım mı değerli forumdaşlar ? gülücük

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-30-2017 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary Çalışmaları JoMaJa 350 597,467 06-04-2024 09:44 PM
Son Mesaj: virgotaurus
  Mahkeme, mücadele ve soru işaretleri. cancer123 2 7,084 06-17-2019 05:55 PM
Son Mesaj: cancer123
  Horary Sohbet SESAME 74 111,718 09-24-2016 02:41 AM
Son Mesaj: Melek_06
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,086 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,853 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 23,304 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir