Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Partnerinizle Uyum Rehberi
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Partnerinizle Uyum Rehberi
dev cüsseli yıldız haritalarını sildim arkadaşlar. gezegenleri gerçek boyutlarıyla foruma eklemeyin lütfen gülücük

09-18-2010 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
i3erat Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

düzeltmeye calısıyordum bağlantım gitti minik bişi ayarlamıstım hos durmuştu makara
teşekkürler yıldırım

"Kusursuzdur ya Allah, O'nu sevmek kolaydır. Zor olan hatasıyla sevabıyla fani insanları sevmektir. Unutma ki kişi bir şeyi ancak sevdiği ölçüde bilebilir. Demek ki hakikaten kucaklamadan ötekini, Yaradandan ötürü yaratılanı sevmeden, ne lâyıkıyla bilebilir , ne lâyıkıyla sevebilirsin." Hz.Şems-i Tebrîzi (k.s)
09-18-2010 12:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Misnur sinastri
(09-18-2010 12:55 AM)sessizgidiş Yazılan:  Eşin öncelikle renkli kişiliği altında yatan bir BALIK unsuru var,bunu gözardı etmemelisin gülücük

Ay yay ve venüs ikizleri düşündüğümüzde renkli,eğlenceli,gezmeyi eğlenmeyi,tartışmayı,araştırmayı seven bayanlardan hoşlandığını söyleyebiliriz ancak
dsc noktası BAŞAK girişli olduğundan aynı zamanda bunların yanında GÜVENLİNİR,SADIK,DETAYCI,ınce eleyip sık dokuyan çalışkan bir partnere çekilecektir.

misnur,senin ise güneş oğlak yükselen başakla bunu yeterince sağladığını düşünüyorum,ne kadar venüs ikizleri olsanda..

güzel bir detayda onun venüsüyle senin ay ın arasındaki HOŞ açı.
birbirinizden aldığınız hoş elektrik,uyum,duygusal güzellik ve ev hayatındaki
birlikte yapabildiğiniz,vakit geçirebilceğiniz zamanlar..

mars-ay arasında da mesela güzel bir açı var gülücük

mars-mars kavuşumu var.tetikleyeci marslar.ama TERAZİ de tetikleyiciden ziyade ahenkli bir aşkın hızlı ve atik bir başlangıcı oalbilceğini düşünmekteyim gülücük

Çok tutkulu vurdumlu kırdımlı makara diyemem ama fazlasıyla uyumlu,hoş gerçek anlamda sevginin ve güvenin olduğu bir ilişki olduğunu düşünüyorum..

çiçek

Evet,aşk ve tutku değil, sevgi ve güven üzere inşa oluyor herşey.İsabetli yorumun için teşekkür sessizcim,bu da çiçeğin çiçek

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
09-18-2010 01:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(09-18-2010 01:00 AM)Vena Yazılan:  
(09-17-2010 10:19 PM)Mavisahram Yazılan:  Peki Ay Boga ve Ay Kova cilginca bir ask yasayabilir mi gülücük yoksa günes burclari da mi önemli :(

Böyle bir çift tanıyorum, Güneşler uyumlu, haritalarda kavuşumlar ve 7. eve düşen kişiseller, sonuç; ı-ı :D Yetiştirilme, koşullar ve sebepsiz şeyler artık neyse uyumu sağlayan. Sinastri haritalarına bakarak bu süper olur bu berbat demek her zaman süprizli sonuca şaşırmayla sonuçlanma ihtimali verir. Ama Ay'ların bu burçlarda bulunması eğer kare açı da yapıyorlarsa çılgınca inatlaşma, duygularını dışa vurmama, karşı tarafı karşılıklı çileden çıkarma biri der benim duygularım kök salar uygun koşullarda sonsuza dek vardır buradadır, diğeri der ben hem sebat isterim hem özgürlük, ne çok üstüme düş ne beni yalnız bırak vs vs

Son cümlen harikaydi gülücük özellikle benle olan kismi, hayir diyemeyecegim bir cümle... ne cok üstüme düs ne beni yalniz birak...garibim oda bunu ortalayamaz ki... gülücük tskler yorumun icin... evet sonuc olarak neyse uyumu saglayan diyor insan, ama almanca bir sitede karsilastirip, kisa bir yorum almistim... sunu diyordu aklimda kalan sadece... "Onlar farkli bir nedenden dolayi bir araya geldiklerinin farkinda dir" ama o farkindaligin ne oldugunu yazmiyordu gülücük yani ikimizin anladigi da sadece su, evet bir aradayiz, ama sebebini bilmiyoruz...cok sacma mantik icin... ama sacma olsa da kabullenmekten baska bir sey var mi o da yok...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-18-2010 03:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

bu sözü bende sevdim ne çok üstüme düş nede beni yalnız bırak bende bir ay kovası olarak tamda benim için söylenmiş

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
09-18-2010 08:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

[/quote]

Aylar önemli tabii ama sinastri yorumu için yeterli olamaz. Kare burçlar özellikle sabit kare burçlar zor olabilir ama birbirlerinin sabit burçtan gelen güvenlik anlayışını da en iyi kendileri anlar. Ay Kova kişisi için bir de Ay İkizler koysak, üçgen açıları da olsa, uyumlu element, uyumlu enerji açısı ama değişken burcun özellikle hava grubundan değişken olan İkizler Ayının Kova Ayına hissettirdikleri... Ay Kova kişisi o zaman Ay Boğanın kısıtlayıcı gelebilen davranışları karşısındaki tepkilerin sonucunun Ay Boğaya ne hissettirdiğini belki Ay İkizlerle ilişkisinden sonra anlayabilir :D Yani zor enerji de olsa, aynı nitelik olması kayda değerdir. Almanca sitede yazan durum da bence bununla alakalı, bir yerde bağ var ama uyumlu da değiller yine de tutan bir şeyler var.
[/quote]

Evet bu kesinlikle sinastri icin dediginiz gibi aylar yeterli degil sadece...Suan o sinastri yorumuna baktim da, ikimiz aylarinin 6. evde olmasi basligi altinda yazilmis bu cümle..

" Kesinlikle her iki tarafta birbirlerinin -hos olmasada- belirli bir dersden dolayi karsilastiklarini hissederler.. ve partnerlerden biri kendisini bilinmeyen bir sebepten dolayi asagilanmis (alasagi) edilmis hissedecektir"

Ay kovasi olarak ay ikizleri cok var etrafimda... yigenim ve bir arkadasim... beni o ay ikizleri olan arkadasimin herkesten kiskandigini farkediyordum, sadece kendisiyle ilgilenmemi istiyordu.. ve bunu belirli zaman araliklarinda dile getiriyordu, ki bu beni ondan haliyle daha cok soguturdu...evet ay bogasi da tepkilerle yapiyor, ki zaten esimin ay bogasi 28 derece bogada, ikizlere ha girmis ha girecek vaziyette...

Yorumun icin cok tsk ederim... evet bag burda olsa gerek... Simdiye kadar ay aslanlardan cok cektim... hep onlara asik olmusum sevmisim, ama ortada icrat ve bir sonuc yoktu gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-18-2010 03:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

güneş 11 kova, ay 21 koç, venüs 25 yay, mars 5 yay,asc 10 yay benim
güneş 25 ikizler, ay 27 aslan, venüs 27 ikizler, mars 22 yengeç,asc 7 aslan eşimin
peki bizim için ne söyleye bilirsin sessizgidiş rica etsemçiçek
09-18-2010 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

sesiz gidiş bende isteyebilirmiyim bi sinastri

09-18-2010 08:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

teşekkür ederim benim haritam var zaten imzamda eşimin ise 5 kasım 1973 saat sabah 5 istanbul

09-18-2010 09:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

benim güneş 27 aslan,ay 22 kova ,venüs 7 retro başak,asc 29 terazi,mars 3,ikizler

eşimin ki güneş 12 akrep,ay 3balık,venüs 29 yay,mars 28 koç retro,asc22 terazi

09-18-2010 09:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 904,176 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum yezda 54 68,387 12-30-2012 08:59 AM
Son Mesaj: selinnnn
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,302 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir