Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Partnerinizle Uyum Rehberi
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Partnerinizle Uyum Rehberi
Merhaba Sessizgidis, acaba bende isteyebilirmiyim vaktin olursa tabi..
Sanirsam dereceleri yaziyorsunuz umarim dogru anlamisimdir

Benim: Günes Aslan 17, Ay Kova 1, Venüs Basak 2, Mars Akrep 26, yükselen Aslan 26

Esim: Günes Ikizler 18, Ay Boga 28, Venüs Aslan 3, Mars Ikizler 16, yükselen Yay 18

Simdiden tskler...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-19-2010 02:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

sessizgidiş bizi unuttun galiba

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
09-20-2010 03:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Ok simdiden tsk ederim sessizgidis, bekliyordum...

09-25-2010 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

iyi ya bende acaba unuttumu dedim herkesi kendim gibi unutkan sanıyorumya:D

09-25-2010 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

sessizgidiş, bende isterim sinastri.. çiçek

bana daha öncede yorumlardan yapmıştın ask ama yukardakiler gibi istiyorum..çiçek

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
09-26-2010 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

RE: Mavisahram sinastri-
(09-25-2010 08:41 PM)sessizgidiş Yazılan:  Benim: Günes Aslan 17, Ay Kova 1, Venüs Basak 2, Mars Akrep 26, yükselen Aslan 26

Esim: Günes Ikizler 18, Ay Boga 28, Venüs Aslan 3, Mars Ikizler 16, yükselen Yay 18

Mavisahram,

Öncelikle eşiniz ile biraz bilgi vereyim.
bir insanı en profil açıdan özeti burcu-ay burcu-yükseleni.
eşiniz ikizler-boğa-yay karşımı bir insan olmalı en özeti.ama
ikizler oldukça güçlü olmalı çünkü eşinizin güneşi güçlü bir konumda dsc çizgisi üstünde.
şimdi mesela 10.ev ya da 7.ev gibi evlerin çizgi noktasında olması önemli çünkü bunlar KÖŞE evleri.eşiniz güneşinin yerleşimiyle birlikte,
yaşadığı EVLİLİK dolayısıyla kendini daha da gösterdiği ve daha da hayatta kendini ifade etmiş,kanıtlayabilmiştir.
siz ona baya anlam katmış olmalısınız.ikizler etkisiyle birlikte eşinizin insan ilişkilerinde etkili ve üzerine basarak söylüyorum ki İKNA kabiliyeti yüksek biridir.

Ay boğasıyla ticareti,yatırımı ve parayı seven bir ikizler olacaktır.
hatta yemeğe de düşkündür.güneş mars kavuşumu var.burası önemli

eşinizin mars-güneş kavuşumu ve 7.ev bağlantısıyla birlikte ,
GÜÇLÜ KİŞİSEL TAVIRLAR
sergileyecektir.kendine aşırı güvenecektir,(hangi alanda çalışıyor bilmiyorum ama yazarsanız sevinirim),gözüpek,macera seven,girişken biri var.ama KAZALARa dikkat etmeli.7.ev vurgusuyla ilişkileri konusunda biraz fazla cesur,uçlarda gölgeli bir ihtimaliyle biraz asabi olabilir.

Venüs aslanla birlikte yaşamayı seven bir bey var karşımızda ama beyeneceği,çekileceği kadın modeli aslan-ikizler karşımında,
girişken,eğlenceli,zevkli bir hatun.
nitekim sizbir aslan olarak bunu karşılıyorsunuzdur diye düşünüyorum.

gelelim size,
aslan-kova-aslan ölçütlerinde birisiniz.duygularınız kova eşliğinde olsaması sebebiyle
soğukkanlı olduğunuzu söyleyebiliriz.çünkü venüs de başak.
yani öyle aşırı duygularınız uçlarda duygularınız yok.kendi kabuğunda ama
oldukça sosyal bri.davranışlarınızı öneceden kestirmek zor.

marsınız akrep.eşinize göre daha bir kapalı kutusunuz.daha derinde yaşamayı seviyorsunuz.ama aslan olmanız da hayatınızı bunun üzerine de kurmadığınzın ispatı.şehvet önemli.

eşiniz güzel bir evlilik yapmış olmalısınız.arada olan tartışmalarda sizin daha gizemli ve ne yapacağı kestirilemeyen bir duruşunuz olabilir.
eşiniz biraz ele avuca sığmayan biri olabilir size göre.
uyumlu ya da zıt birçok açı var ama orbler fazla.bu yüzden hani ilişkinizde hiçbirşeyin AŞIRI ve ABARTILI olacağını düşünmüyorum.tutkunun bile bir ayarı olabilir.

görüşlerinizi,sorularınızı beklerim gözkýrpma

Merhaba sevgili sessizgidis, öncelikle zaman ayirip yorum yaptigin icin cok tesekkür ediyorum...

Yorumlara gelince... esimi evet tam uygun anlatmissiniz... öyle biri dediginiz gibi benim ona anlam kattigimi her zaman söyler... ve bunu hissediyorum...
Ikna kabiliyet bilemiyorum ne kadar gelismis, ama ben acikca ikna olamiyorum onun söylediklerinden, cogu sey inandirici gelmez, yavas yavas inanmaya basliyorum ona... ama ikna konusunda bir sey diyemeyecegim, belki benim haricimde sahislarda daha farkli algilaniyor ve ikna ediyor olabilir... ya da ben bunu göremiyor da olabilirim...
Ben onun icin sizin de ve onun da dedigi gibi cok önemliyim, ama merak ettigim o bende neler uyarabiliyor...

yani haliyle benim marsim akrep, evet derinden yasamayi cok severim ama bu esimde yok, belkide gizemli seylere ya da kisilere merakimdan da kaynaklaniyor olabilir...
Evet soguk kanliyim, ama esimin isedigi karakterdemiyim bilemiyorum cok fazla girisken degilim aslinda, utangac tarafim vardi önceden, ama suan yok...

Aramizda o kadar asiri bir sevgi yok, acikcasi bende öyle diyeyim... asik olarak evlenmek istiyordum olmadi...
Yani haliyle sanirim haritadan da belli oluyorki, benim istedigim es tarzi, esim de yok öyle degil mi?

Tartismalara gelince ben sorgusuz sualsiz güven beklerim, ama benim sakin tavrim ve icimde yasamam belki de cogu seyleri esimde güvencsizlik uyandiriyor olabilir, ve dolayisiyla bende bu güvencsizlikten asiri derece rahatsiz oluyorum...
Evet hic bir sey asiri degil abartili da degil... ama biraz daha farkli olabilirdi, cok sakin ve tekdüze isliyor... orbler derken ne anlama geliyor acaba bu...

09-26-2010 01:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

RE: Vuslat sinastri-
(09-25-2010 02:27 PM)sessizgidiş Yazılan:  benim güneş 27 aslan,ay 22 kova ,venüs 7 retro başak,asc 29 terazi,mars 3,ikizler

eşimin ki güneş 12 akrep,ay 3balık,venüs 29 yay,mars 28 koç retro,asc22 terazi

Sevgili vuslat,

hava etkileri yoğun birisin gördüğüm kadarıyla.Marsın ikizler olmasıyla beraber öncelikle sevdiğin,sevebileceğin,seni çekebilcek erkek modeli
ikizler etkili biri.

eşinizin haritasında beğenebilceği ona ideal gelebilecek bayan modeli
YAY.renkli,araştırmacı,onunla eğlenebilcek konuşabilcek bir bayan.
bunu sizde de görmüş olmalı içten içe.çünkü bakın güneşi akrep,ayı balık
.duygularını çok belli edemeyen içinde yaşayan biri olabilir.

Açılar için de hemen dikkatimi çeken sizin güneşinizle beyfendinin venüsü arasındaki uyumlu açı.birlikte uyumulu olduğunuz,evinizin neşe dolduğunu söyleyebilirim gülücük

venüsünüzle ayı arasında 180 derecelik bir açı var.ne kadar güzel bir evlilik olursa olsun DUYGUlarınız farklı yönlerde.
yani bu açı birbirnizi anlamanız açısından duygu yönünden eksiklik yaratabilir.

sizin 29 derece terazi asc noktanız.ama neredeyse 7.evin çoğu akpep.
ama kesme noktası daha önemli olduğundan terazi ağırlıkta akrep etkili biri sizi etkiler diyecektim ki
partneriniz bir güneş akrebi,güneşi sizin 7.evinize düşüyor.
hep diyorum bir ilişki için oldukça ideal bir durum bu.
onun güneşi sizin 7.evinize hayat vermiş.

marsınız ile beyfendinin ayı arasında tam orbde kare açı var.
bu da demek oluyorki kavgadan ziyade içine atıp sessizliği tercih etmek
daha yoğun bu ilişkide.
ayı balık olan partneriniz sizle her tartışmasında daha da içine kapanıyor olabilir.ve burda onun duyguları zarar görmüş olabilir.siz daha tepkilerini direk belli eden biri olabilirsiniz.

eşinizin de asc terazi,
o da terazi uyumlu,huzurlu,zevkli bir bayan tercih edicektir aile hayatı için.
eşinizin güneşi kendi 7.evinde.
sulu etkileriyle beraber bu yerleşimle
yakın ilişkilerinde güçlü bir kişi olduğnu gösteriyor.çevresindekilerle ve sizinle iyi bir diyologu olabilir.

sorularınızı beklerim gülücük

çok teşekkür ederim sessiz gidiş çok güzel bir analiz olmuş tam biz ianlatmışsın gerçektende öyle eşim hiç duygularını belli etmez hep bulmaca çözer gibi anlamaya çalışıyorum evt ben açıklıktan yanayım bana göre bi sorun varsa bu ortaya yatırılmalı beraber çözülmeli ama eşim hep kendi kendine çözmeye çalışıyor benim sormak istediğim eşime karşı nasıl davranayım ne yapayım

09-26-2010 01:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(09-26-2010 01:23 AM)vuslat Yazılan:  çok teşekkür ederim sessiz gidiş çok güzel bir analiz olmuş tam biz ianlatmışsın gerçektende öyle eşim hiç duygularını belli etmez hep bulmaca çözer gibi anlamaya çalışıyorum evt ben açıklıktan yanayım bana göre bi sorun varsa bu ortaya yatırılmalı beraber çözülmeli ama eşim hep kendi kendine çözmeye çalışıyor benim sormak istediğim eşime karşı nasıl davranayım ne yapayım

Vuslat, bir arkadaşım zaten sayıklayan eşini uykuda konuşturmaya çalışırdı,ne var ne yok adamın zihninde yatan bir bir öğrenmek için ,deneyebilirisn evill

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
09-26-2010 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(09-26-2010 01:33 AM)misnur Yazılan:  
(09-26-2010 01:23 AM)vuslat Yazılan:  çok teşekkür ederim sessiz gidiş çok güzel bir analiz olmuş tam biz ianlatmışsın gerçektende öyle eşim hiç duygularını belli etmez hep bulmaca çözer gibi anlamaya çalışıyorum evt ben açıklıktan yanayım bana göre bi sorun varsa bu ortaya yatırılmalı beraber çözülmeli ama eşim hep kendi kendine çözmeye çalışıyor benim sormak istediğim eşime karşı nasıl davranayım ne yapayım

Vuslat, bir arkadaşım zaten sayıklayan eşini uykuda konuşturmaya çalışırdı,ne var ne yok adamın zihninde yatan bir bir öğrenmek için ,deneyebilirisn evill

ah sayıklasa oda yok tık yok:adam güneş akrep merkür akrep nasıl konuşturursan konuştur dil çýkarma

09-26-2010 01:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(09-26-2010 12:03 PM)sessizgidiş Yazılan:  

bence konuşturmak için uğraşmayın onu öyle sevin gülücük
siz onu suskunken sevmişsiniz sonuçta değil mi gözkýrpma

orası öyle tabi aslında ben çok konuşan erkeklere de hiç dayanamıyorum kadınlar bi nebze yine iyi ama kardeşim erkeğin çok konuşanıda hiç çekilmiyo diyceksinizki sende bi karar ver konuşanmı konuşmayanmı bence yerli yerince konuşan olmalı

09-26-2010 08:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 904,528 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum yezda 54 68,425 12-30-2012 08:59 AM
Son Mesaj: selinnnn
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,331 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir