Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Partnerinizle Uyum Rehberi
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Partnerinizle Uyum Rehberi
Tesekkür ederim sessizgidis... Orb'u daha iyi anlamama yardimci oldu... acikcasi bu aylarin 90 derece zitligi beni düsündürüyordu ama benim ayim oglaga onunki de ikizlere yakin derecelere göre...
Yani esimin haritasi pozitif benimde haliyle negativ oluyor sanirim... bir nevi o zaman dengeleme evliligi olmus bu diye düsünüyorum...
Birde konu disi mi bilmiyorum ama simdi en fazla 6 derece olursa zitlik var dediniz, peki söyle bir sey olabilir mi; örnegin esimin 28 derece boga haliyle diger burca 2 orb mu diyebiliriz 2 derece kalmis, ikizlere daha yakin bir ay burcu ve özelliklerine yakin diyebilir miyiz, ayni sekilde benim icinde 1 derece kova olarak, oglaga yakin oldugu icin, özelliklerin daha yakin olacagi da düsünülebilir mi yoksa, tamamen sInIr cizgisinde olursa ozaman mi her iki burcu degerlendirebiliyoruz?

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-27-2010 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Tamam anladim simdi gülücük... iyi bari ben hala ay kovayim bu yüzden cok seviniyorum.. Kova bir ayricalik benim icin... Kova demek hayat demek sanki... neden bilemiyorum...
simdilik sorularim bu kadardi sessizgidis...tskler

09-27-2010 02:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

sessizgidiş merhaba ,

astrolojik değerlendirmelerini takip ediyorum ve bu konudaki çabanı takdir ediyorum bilmeni istedim verygood

09-27-2010 02:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

sevgili sessizgidiş bi yorumda ben alabilirmiyim senden? malum forumun en yoruma doymaz üyesiyim :D senin neler söyleyeceğini merak ediyorum açıkçası gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
09-27-2010 11:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-27-2010 12:57 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  bir soru da ben sorayım...
malum venüs-uranüs kavuşumu bağlanamama problemini, özgürlük düşkünlüğünü anlatır.
diyorum ki bu kavuşumun,kadının haritasıyla erkeğin haritasında olmasına göre bir farkı var mıdır? kadındaki bu açının karşılığı erkekte mars-uranüs kavuşumu mu? yoksa venüs-uranüse sahip erkeklerde de mi bu sıkıntı var?

sorumu şunun için sordum. tanıdığım venüs- uranüs kavuşumuna sahip erkeklerin hepsi çok tutkulu ve bir kişiyle uzun süreli ilişki yaşayan kişilerdi...

erkek olsun yada kadın olsun , venüs-uranüs kavuşumu sahibi olması demek illa ki kısa süren ilişkiler yaşar demek değildir. daha doğrusu venüs-uranüs kavuşumunun tek anlamı bu ' özgürlük dürtüsüyle kısa süreli ilişkiler kurmak ' değildir. başka anlamlarıda vardır. sıradışı ilişkiler kurmak gibi. ilişki içinde sürprizlere önem vermek gibi.
mesela yine bağımsızlık isteği olan venüs-uranüs kişiliği bu dürtüsünü eşiyle ilginç deneyimler yaşayarak besleyebilir. aldatması yada ilişkiyi bitirmesi gibi genellemeler yapmak pek doğru değil.

09-27-2010 01:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

(09-27-2010 02:30 PM)sessizgidiş Yazılan:  
(09-27-2010 11:02 AM)Mimoza Yazılan:  sevgili sessizgidiş bi yorumda ben alabilirmiyim senden? malum forumun en yoruma doymaz üyesiyim :D senin neler söyleyeceğini merak ediyorum açıkçası gülücük
bilgilerinizi atınız

tamam şimdiden teşekkürlerçiçek

ben: güneş:aslan 7 asc:aslan 0 ay:boğa 4 venüs:başak 11 mars:boğa:20

eşim: güneş:balık 3 asc:yay 24 ay: boğa 9 venüs:koç 16 mars:akrep 28

09-27-2010 07:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

(09-27-2010 07:34 PM)Mimoza Yazılan:  
(09-27-2010 11:02 AM)Mimoza Yazılan:  sevgili sessizgidiş bi yorumda ben alabilirmiyim senden? malum forumun en yoruma doymaz üyesiyim :D senin neler söyleyeceğini merak ediyorum açıkçası gülücük
bilgilerinizi atınız

en kısa zamanda yapmaya çalışacağım gözkýrpma

09-27-2010 07:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

(09-27-2010 07:36 PM)sessizgidiş Yazılan:  
(09-27-2010 07:34 PM)Mimoza Yazılan:  
bilgilerinizi atınız

en kısa zamanda yapmaya çalışacağım gözkýrpma

bekliyorum canım ask

09-27-2010 07:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

(10-03-2010 03:45 PM)sessizgidiş Yazılan:  ben: güneş:aslan 7 asc:aslan 0 ay:boğa 4 venüs:başak 11 mars:boğa:20

ilk önce birbirlerinizin egolarını nasıl beslediğinze bakmak amacıyla güneş burçlarınıza bakıyoruz,
aslan-balık. pek ego açısından beslediğiniz söylenemez birbirinizi..

profil olarak baktığımızda eşiniz güneş balık asc yay ve ay boğa.
yani balık-yay-boğa. 3ünü düzgün biçimde harmanlayacağız şimdi..

ayının boğa olmasıyla beraber bir balığa etken bir de boğa yanları da olacaktır,ay boğada yükselir bu yüzden boğa özelliklerini çok rahat ortaya çıkarıcaktır hem de güçlü biçimde..
sahipleneci olacak,aile yaşamına önem vericek ve keçi gibi bir inat vericektir,yemek yemeyi sevecek,kilo almaya meyilli olacaktır. yani tüm bunları balığa ekledik.

yükseleninin yay olması da onun büyük oranda dışarıdan gözüken imajı olacak dışarıdan neşeli,güleryüzlü,maceracı duracak belki ama içinde pek öyle olduğunu sanmıyorum,
nitekim venüsü koç ve marsı akrep.oldukça derin duyguları,tutkulu duyguları olacak.
venüs koçta zararlıdır agresif tutumları olabilir.özellikle bencillik doruk noktada olabilir.
aynı zamanda bir erkeğin haritasında venüs burcu beğenebilceği ya da onun tipi bir kadını kısaca ifade edebilir.koç tarzı,özellikli bir kadın tipi hoşuna gider.dscsinin de ikizler olmasıyla beraber ikizler etkili biriyle de evlenmesi muhtemel. eşiniz kısaca böyle.

sizin profiliniz için yüzde yüz diyebiliyorum ki eşinizden çok daha net bir insansınız.yani düşüncelerini daha rahat sergileyebilen ve daha sıcakkanlı.

aslan etkileri yüksek birisiniz bunun yanında ay boğa için dediklerim sizin için de geçerli oluyor.aslan etkileriyle beraber kendine oldukça güvenen biri olmalısınız

ama gelgelim venüs başak burcunda düşer
yani sakin konuşan, gösterişsiz ve genellikle utangaç bir bayan.
burda şöyle bir durum var.venüs bir bayanın aşktaki tutumudur
aşkta utangaç ya da sessiz oalbilirsiniz ama yükselen ve güneş etkileriyle genel davranışlarınız oldukça kendine güvenen biri olduğunu gösteriyor.

bu arada venüs başak olan bayanların yüzünde masum bir ifade olur gülücük

marsınız da boğa bu da hoşunuza giden erkek modeli
parayı kullanmayı iyi bilen,inatçı,sadık,sahiplenici ve evini seven bir erkek tipi.eminimki eşiniz ay boğasıyla bunu fazlaca karşılıyordur

önemli bir detay yakaladım,
sinastri haritalarında eşlerinin kişsel gezegenlerinin birbirlerinin 7. ve 8.evlere düşmesi önemlidir.
sizin güneşiniz eşiniizn 7.evinin sonuna yani 8.evine yerleşmiş diyebiliriz.bu çok iyi diyebiliriz hem sevgi hem de tutku anlamında.

nitekim beni çok şaşırtan aynı şekilde eşinizin güneşi de tam sizin 7.evinizin sonunda olmaz böyle birşey makara süper

aylarınızın aynı burçta ve kavuşumda olması da oldukça güzel birbirnizi duygusal yönde oldukça tatmin ettinizi gösterir..

çok tşk ediyorum sessizgidişciim ask

söylediklerinin büyük kısmı doğru.ikimizinde ay boğası olması büyük avantaj.yalnız eşim yükselen yay olarak pek güleryüzlü ve neşeli sayılmaz o daha içe dönük.bense seninde söylediğin gibi oldukça dışadönük ve sıcakkanlıyım.eşimin venüsü koç ama satürn venüs kavuşumu var yani tipik venüs koçu gibi deil.marsı akrep ama mars neptün kavuşumu var acaba yani o da tam mars akrebi sayılmaz.tepkileri çok net ve açık deil.acaba
bende venüs başağım ancak dediğin gibi pek utangaç sayılmam aksine aslan burcunun fazla olmasından sanırım gayet açık davranırımgülücükyüzümde masum ifade varmı diye dailiy' e sormak lazımmakara

8. ev konusu ise tamamen doğrudur canım :D :D
tekrar emeklerin için tşk ediyorum canımsın ask

10-04-2010 02:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Yine muhtesem bir yorum olmus... cok acik ve secerek anlatiyorsun, buda anlamamizi kolaylastiriyor sanirsam sessizgidis...

10-04-2010 06:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 904,160 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum yezda 54 68,386 12-30-2012 08:59 AM
Son Mesaj: selinnnn
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,301 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir