Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.61 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum
Yazar Mesaj
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum
(10-03-2011 10:32 PM)katmer Yazılan:  bir erkeğin ay burcu kova venüsüde oğlakta olursa istediği kadın tiplemesi nasıl olur acaba"pek anlamadim"... ay 3. evde venüs yükselen burçta yerleşmiş

bu romantizm özürlü adam, terk ettiğinde üzülmeyecek, başına bela olmayacak bir kadın isteyebilir ancak dil çýkarma

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
10-03-2011 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Ay burcu kova ise pek romantik olmayacaktır. Zihinsel paylaşım daha onemli olacaktır venüs oğlakta zordur kendisini yasamda yükseklere tasıycak bir eş ister ve benim dediim olsun tarzında sever 1. evi oğlak ise 7. evi yengec olmalı yanılmıyorsam ayrıca onu kolayacak gözetecek annesi gibi sarıp sarmalıyacak sefkatli bir kadın ister bu adam marsı nerede acaba eger o da 7. evde ise zor bir adamdır enerjisini partner üzerinde harcar ve biraz sinirdir gülücük 7. ev marsını bilirim malesef gülücük)

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
10-04-2011 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

ben de sorayım ay ikizler ve venüs boğa ne ister bir de mars 7. evde ve kovada ise gülücük

ay ikizlerin 27. derecesinde tuhaf bir sekilde ay yengec gibi aileye ve anneye düşkünlük köklere bağlılık var anlayamadım ayrıca ..

HARİTAM

10-04-2011 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

(10-03-2011 10:46 PM)feynmann_m Yazılan:  
(10-03-2011 10:32 PM)katmer Yazılan:  bir erkeğin ay burcu kova venüsüde oğlakta olursa istediği kadın tiplemesi nasıl olur acaba"pek anlamadim"... ay 3. evde venüs yükselen burçta yerleşmiş

ay kovaların beğenmesi biraz zor oluyo bende bi ay kovası olarak fazlasıyla seçici olduğumu söyleyebilirim.Bir erkeğin venüsü genelde onun beğeneceği kadın tipinin özelliklerini gösterir ki bu kişinin oğlak burcu özelliğindeki bayanlardan hoşlanabileceğini söyleyebiliriz.Birde tahminimce yükseleni yay yani 7.evi ne de ikizler burcu düşüyor bu da ikizler özelliğinide işin içine katıyor...

yani bu kişi oğlak ve ikizler özelliğindeki bayanları hoş bulabilir diyebilirim tabi haritayı görmedim ama bunlar söylenebilir...

yükseleni evet yay :D....beğendiği burçlar bana ters düşüyomuş yaaðla... çok teşekkür ederim

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-04-2011 01:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:yükseleni evet yay ....beğendiği burçlar bana ters düşüyomuş ya çok teşekkür ederim

yükseleni yaysa 7. eve kizler düşer evet. 7.evinde ikizler olanlar veya ay ve venüs gibi kadın göstergeleri ikizlerde olan erkekler kendilerinden yaşça küçük bayanlara çekim duyabiliyor. ikiler genç eşi simgeler .
10-04-2011 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-04-2011 12:02 AM)nisan15 Yazılan:  Ay burcu kova ise pek romantik olmayacaktır. Zihinsel paylaşım daha onemli olacaktır venüs oğlakta zordur kendisini yasamda yükseklere tasıycak bir eş ister ve benim dediim olsun tarzında sever 1. evi oğlak ise 7. evi yengec olmalı yanılmıyorsam ayrıca onu kolayacak gözetecek annesi gibi sarıp sarmalıyacak sefkatli bir kadın ister bu adam marsı nerede acaba eger o da 7. evde ise zor bir adamdır enerjisini partner üzerinde harcar ve biraz sinirdir gülücük 7. ev marsını bilirim malesef gülücük)

kesinlikle romantik değil....oğlak 2. evinde budurumda 7. evinde ikizler var...marsıda 2. eve yerleşmiş...aynen dediğim dedik bi sevgi anlayışı var bunuda ekleyim....teşekkür ediyorumverygood

HARİTAM

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

10-04-2011 01:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-04-2011 01:29 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:yükseleni evet yay ....beğendiği burçlar bana ters düşüyomuş ya çok teşekkür ederim

yükseleni yaysa 7. eve kizler düşer evet. 7.evinde ikizler olanlar veya ay ve venüs gibi kadın göstergeleri ikizlerde olan erkekler kendilerinden yaşça küçük bayanlara çekim duyabiliyor. ikiler genç eşi simgeler .

yaşça küçük demek hmmm harika gözkýrpma bilgilerinizde harika bu arada...bende öğrenmiş oluyorum

HARİTAM

10-04-2011 01:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(10-04-2011 07:52 AM)gezegenjupiter Yazılan:  
(10-04-2011 01:53 AM)nisan15 Yazılan:  ben de sorayım ay ikizler ve venüs boğa ne ister bir de mars 7. evde ve kovada ise gülücük

ay ikizlerin 27. derecesinde tuhaf bir sekilde ay yengec gibi aileye ve anneye düşkünlük köklere bağlılık var anlayamadım ayrıca ..

kendi burcu ne? ayrıca ayın ikizlerin son derecelerinde olması yengeç etkisi vermez. o başka bir yerden geliyordur. 29 derece ikizler olsa da , ikizlerdir. yengeçle alakası yoktur. kendi burcu boğa ise, 4. evi iyiyse aileye düşkünlük ordan geliyor olabilir.

Kendi burcu ikizler yükselen aslan ancak 4. evi akrep ve hiç gezegen yok

HARİTAM

10-04-2011 02:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-04-2011 01:42 AM)gezegenjupiter Yazılan:  ay kovası ise bazı dönemler senden uzak duracaktır. sonra da kendiliğindne geri dönecek,hiç 1 şey yokmuş gibi davranacaktır. aldatmaya pek meyilli olmuyorlar genelde ama burcuna göre de değişir tabi.
bazı zamanalrdaki oldukça soğuk ve umursamaz davranışlarını görmezden gelmen gerekir. (aslında genelde öyle değiller,sadece cool takılmak hoşlanırna gidiyor, aynı şeyi sen yapınca da sinir oluyorlar,onların sürekli merak edilmek ve aranılmak gibi bir gizli istekleri var bence)
sonra da birden bire çıkıp her şeyi seninle birlikte yapmak ister, yürüyüşe çıkmak, spor izlemeye gitmek,arkadaşca takılmak gibi. onun önce arkadaşı olmalısın.
venüs oğlak da geleneksel kadın tipinden hoşlanıyor genelde, yemek yapmak filan falan. bi de statü konuları ve toplum kurallarına göre bir eş seçiyorlar , çok fazla göz önünden olmayan , sakin, çalışkan gibi.

burcu kova ay burcuda kova yükseleni yay bilemiyorum artık aldatmaya meyillimi değilmi"pek anlamadim" cool takılma konusunda doğru söyledin aynısını ben yapınca sinirlenir...sakin ve gerçekten fazla göz önünde olmayan bi kadın istediği çok doğru...teşekkürler

HARİTAM

10-04-2011 02:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(06-21-2011 01:39 AM)ariess Yazılan:  hepsi birbiriyle yer değiştirmiş ;

güneşim koç güneşi koç
merkürüm koç merkürü koç
marsım boğa marsı koç
venüsüm koç venüsü boğa
ayım akrep ayı başak
yüselenim başak yükseleni akrep :D

Anahtar kilit gibi olmuşsunuz demektir. Bu çift için birbirinden kopmak pek kabil olmayabilir.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
05-22-2012 12:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 910,143 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,708 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Partnerinizle Uyum Rehberi yezda 103 121,005 11-10-2010 07:51 PM
Son Mesaj: Kıvılcım

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir