Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

yıldırım yıldız haritam :)
Yazar Mesaj
ferhat006 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: yıldırım yıldız haritam :)
merak ettigim şey bugüne kadar güldügüm burcların gercekten kişinin tanınmasıyla ilgili bilgileri verip veremiyecegi aslında.tuce yaptıgın yoruma cok teşekkür ederim evet hırslıyım haddinden fazla ve balık burcu olduguma kimse inanmaz gülücük kararlıyım aslına bakarsanız öznel şeylerden zevk alırım ve bi anlamda asosyalim yada ailemle yada kız arkadaşımla boş zamanımı geciririm ama iş hayatında olmam gerektigi gibi davranıyorum cok sosyalimdir en sevmedigim özelligim cok derin bi iç dünyam var hatta 1 sene allaha inanamadıgımı anladım ve dua ettim allahım varsın biliyorum ama mantıgım yok oldugunu söylüyo yardım et die gülücük ateistim diemedim belki ama bunu hissettim sora son olarak kendime yetebildigimi söyliyebilirim yanlız yaşamayı seviyorum bunları rahatca yazıyorum cünki kim oldugumu bilmiyosunuz kimligimi gizliyerek yapabilirim böyle bi şeyi yoksa rahat olamazdım aslında sorum şu haritama bakınca bu anlattıgım şeyleri görebiliyomusunuz gercekten gercekten bu gezegenler işe yarıyomu gülücük
01-24-2009 06:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferhat006 Çevrimdışı
Üye
**

hayatımın en önemli vurgusu gercekten güc bunu her snye hissediyorum ve hissettiriyorum bu haritamda bellimi ve kadınlara degil ama hayata olan tutkum mesela kendimi tanıyorum sadece bunu gezegenlşerinde yapıp yapamıycagını merak ediyorum tuce
01-24-2009 06:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esraa1
Kayıtsız

aslında biraz forumdaki onuları inceleseniz daha iyi olucak buraya üye olan herkez önce forumdaki konuları okuyarak baslamıstır bence bunu sizde deneyin ....
01-24-2009 06:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

ferhat006 Yazılan:merak ettigim şey bugüne kadar güldügüm burcların gercekten kişinin tanınmasıyla ilgili bilgileri verip veremiyecegi aslında.tuce yaptıgın yoruma cok teşekkür ederim evet hırslıyım haddinden fazla ve balık burcu olduguma kimse inanmaz gülücük kararlıyım aslına bakarsanız öznel şeylerden zevk alırım ve bi anlamda asosyalim yada ailemle yada kız arkadaşımla boş zamanımı geciririm ama iş hayatında olmam gerektigi gibi davranıyorum cok sosyalimdir en sevmedigim özelligim cok derin bi iç dünyam var hatta 1 sene allaha inanamadıgımı anladım ve dua ettim allahım varsın biliyorum ama mantıgım yok oldugunu söylüyo yardım et die gülücük ateistim diemedim belki ama bunu hissettim sora son olarak kendime yetebildigimi söyliyebilirim yanlız yaşamayı seviyorum bunları rahatca yazıyorum cünki kim oldugumu bilmiyosunuz kimligimi gizliyerek yapabilirim böyle bi şeyi yoksa rahat olamazdım aslında sorum şu haritama bakınca bu anlattıgım şeyleri görebiliyomusunuz gercekten gercekten bu gezegenler işe yarıyomu gülücük

kim olduğumu bilmiyorsunuz ve bunu ancak kimliğimi gizleyerek yapabilirimhımmnoluyoruz ferhat kendimi tuhaf hissettim gülücük)ben aslında haritaların karakteri yansıttığını düşünüyorum var olanı gösterdiğine inanıyorum.senin 12.evinde akrep var ve gezegen olarak uranüs.uranüs ne demek bağımsızlığına düşkün,farklı olan..yani bence sen bağımsızlığına çok ama çok düşkün biri olmalısın..ve de aşk konularında sorunlar yaşayan biri..venüs kere satürn ve mars,ay 135 satürn,ay kare uranüs...ayrıca bayanlarda 4.ev babayı 10.ev anneyi temsil ederken erkeklerde 4.ev anneyi 10.ev babayı temsil eder dolayısıyla babanla birtakım problemlerin olabilir
01-24-2009 06:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferhat006 Çevrimdışı
Üye
**

demek istedigim şey burda kimligimi gizleyip bu soruları sorabiliyorum normalde böyle bi konuya duydugum ilgiyi belli edebilecek bi konumda degilim gülücük bugüne kadar burclara inanmadım ve merakta etmedim ama bir haftadır evdeyim bacagımda bi sorun var kaza yaptım sora birden kendimi bu sitede buldum ilgimi cekti bulmaca cözmek dünden beri bu sitedeyim bicok makale okudum yorumlar yapabiliyorum kendime göre ama yaptıgım yorumların dogrulugunu bilmiyorum burcların gercekten kişiligimizi yansıtıp yansıtmadıgını anlamanın en kolay yolu benim haritam beni yansıtıyomu sorusundan alınan olumlu cevap olabilecegi düşüncesi burada sizden yardım istememi sagladı ve tuce özgürlügüme aşırı derece düşkünümdür evet ama sorumluluklarımı yerine getirmem gerekliligini hissettigimde özgürlügüme düşkünlügümü bi kenara bırakabilirim bu arada babamla sorunlarım oldu evet bunları burdan bilebilmen garip

bu arada esra dünden beri ögrenebildigim kadar cok şey ögrendim mesele aslına bakarsan şu bu sitenin amacına yönelik hizmet etmesini saglayan biri olarak sana yada herkese sordugum sorulara yapabilecegin yorumun olması noktasında yardım etmek isteyip istememen bence benim istedigim yorum degil burda herkes aynı şeyi istemiş bu site bundan kurulmuş yazdıgın msjdan haritana bakmadan hakkında yorum yapılabilir aslında gülücük yinede saol
01-24-2009 07:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferhat006 Çevrimdışı
Üye
**

peki son olarak iki şey daha sorcam tuce birincisi haritamın yöneticisi hangi gezegenler muhtemelen saturn ve venüs diyceksin karşılıklı agırlama vs dogrumu bu ve ikinci sorumsa haritamda tipimle alakalı şeylerden sonuclar cıkarabiliyomusun gülücük şimdiden teşekkür ederim
01-24-2009 07:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

ferhat006 Yazılan:peki son olarak iki şey daha sorcam tuce birincisi haritamın yöneticisi hangi gezegenler muhtemelen saturn ve venüs diyceksin karşılıklı agırlama vs dogrumu bu ve ikinci sorumsa haritamda tipimle alakalı şeylerden sonuclar cıkarabiliyomusun gülücük şimdiden teşekkür ederim

güneş-neptün
ay-neptün
merkür-uranüs
venüs-satürn
mars-venüs
jüpiter-pluton
satürn-venüs
uranüs-jüpiter
neptün-jüpiter
pluton-venüs dispozitörlüğünde venüs ağırlıkta olan gezen gibi görünüyor,sonra neptün,sonra jüpiter..
1.evde neptün var bakışların ön planda olabilir bence sen yumuşak bakan birisin..neptün satürnden de etki almış vucudunun bazı yerlerinde kemikli yapı ön planda olabilir mesela ince el bilekleri kemikli bir yüz gibi..1.evde neptün var sakin görünen biri olabilirsin..bu arada çok geçmiş olsun
01-24-2009 08:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esraa1
Kayıtsız

beni yanlıs anladınız herlde ben sdece ilk msjınıza takıldım yogunum herzaman gıremıyorum foruma yorum yapan varmı vs....artı forumun bır kuralı var ama baska arkadaslar canları ister yorum yapar ben buna karısamam sadece gecmıs konuları okursanız bıseyleri daha rahat kavrayabılecegınızı ima etmistim bu arada ne guzel benim haritama bakmadan yorum yapmayıda kavramıssınız bakın ilerleme var iştegülücük
01-24-2009 08:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferhat006 Çevrimdışı
Üye
**

teşekkür ederim tuce saol peki şimdi ben yapsam yorum ve dogru şeyler söyleyip söylemedigimi sen söylesen olurmu bu seni sonkez meşgul edişim gülücük

venüsün evinde yani terazide saturnün olması ve satürnün evinde yani oglakta venüsün olması karşılıklı agırlamaya neden oldugundan dolayı bu iki gezegen yönetiyo haritayı iş hayatımda uranüs ve marsın kavuşumu cok hırslı ve güclü bi yapı verirken satürnün de bunlarla kavuşması disipline ve kontrole önem veren bi yapımın oldugunu gösteriyo hayatımda venüs yani isteklerimin begenilerimin ve satürnün yani kariyerimin arasında gidip geliyorum ve ilişkilerimde marsın ve saturnün kare acısıyla baskıcı istedigini yaptıran güclü ama güneşin ve ayın balıkta olmasından ve uranüsün yükselende olmasından aynı zamanda duygusal ve sevecen bi kişilik veriyo :D ve cok yakışıklıyım :D burda öyle görünüyo şaka bi yana esra olumlu yaklaşımın için teşekkür ederim dünyayı kurtarmıyoruz saygı cercevesi içerisinde formu okumadan burda yorum yapılmasını isteyen birinin yaptıgı hareketin dogallıgı cok acık hem zaten okudum biraz dedigim gibi bu davranışından sorada haritana bakmadan baska bi yorum yapabilirim hakkında gülücük teşekkür ederim
01-24-2009 08:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

ferhat006 Yazılan:teşekkür ederim tuce saol peki şimdi ben yapsam yorum ve dogru şeyler söyleyip söylemedigimi sen söylesen olurmu bu seni sonkez meşgul edişim gülücük

venüsün evinde yani terazide saturnün olması ve satürnün evinde yani oglakta venüsün olması karşılıklı agırlamaya neden oldugundan dolayı bu iki gezegen yönetiyo haritayı iş hayatımda uranüs ve marsın kavuşumu cok hırslı ve güclü bi yapı verirken satürnün de bunlarla kavuşması disipline ve kontrole önem veren bi yapımın oldugunu gösteriyo hayatımda venüs yani isteklerimin begenilerimin ve satürnün yani kariyerimin arasında gidip geliyorum ve ilişkilerimde marsın ve saturnün kare acısıyla baskıcı istedigini yaptıran güclü ama güneşin ve ayın balıkta olmasından ve uranüsün yükselende olmasından aynı zamanda duygusal ve sevecen bi kişilik veriyo :D ve cok yakışıklıyım :D burda öyle görünüyo şaka bi yana esra olumlu yaklaşımın için teşekkür ederim dünyayı kurtarmıyoruz saygı cercevesi içerisinde formu okumadan burda yorum yapılmasını isteyen birinin yaptıgı hareketin dogallıgı cok acık hem zaten okudum biraz dedigim gibi bu davranışından sorada haritana bakmadan baska bi yorum yapabilirim hakkında gülücük teşekkür ederim

evet yaptığın yorumlar bana mantıklı geldi..aslında hayatında aşk'tan çok kariyere önem verdiğini düşünmekteyim..venüsün ve uranüsün olumsuz açılarıyla beraber seninle birlikte olan kişinin çekiceği var diyorum(nacizane)yakışıklılığa gelince no commentgülücük)
01-24-2009 09:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,136 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Sinastri Haritam Hattusas 5 15,251 04-21-2020 11:09 PM
Son Mesaj: Frederico
  Yorumlayan ya da yorumlamayan herkesten Allah razı olsun. Doğum haritam... mckpghs 11 17,570 07-03-2016 02:29 PM
Son Mesaj: bird
  YILDIZ HARİTASI YARDIMI tribalstyle 8 10,093 08-15-2014 09:44 PM
Son Mesaj: atesvesu
  Yorumlamanızı istediğim merküryen bir doğum haritam var Amarth 7 10,236 02-02-2013 03:37 PM
Son Mesaj: Amarth
  İlk kompozit haritam :) UquRx 10 13,538 10-31-2012 12:30 AM
Son Mesaj: UquRx
  Doğum Haritam hakkında yardım Whitecrow 9 11,558 07-09-2012 03:14 PM
Son Mesaj: Whitecrow
  Yıldız haritam Kerim1S 14 15,988 02-25-2012 12:55 AM
Son Mesaj: Kerim1S
  Ilk yildiz haritasi analizi. - Tekrar miyase 7 9,489 01-15-2010 09:07 PM
Son Mesaj: aeon

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir