Değerlendir:
  • 22 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

yıldırım yıldız haritam :)
Yazar Mesaj
ferhat006 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: yıldırım yıldız haritam :)
aslında kariyerimi gercek bi aşk yada gercek bi hayat yaşamak için yapıyorum ama kendimi gücsüz hissediyosam herhangi bi konuda aşık olmaktan cok o durumdan kurtulmayı tercih etcem kesin bu arada sen cok güzelsin gülücük bunu türkiyede yanlış anlayabilirler yani burdan karşındaki bayanın tipiyle ilgili yapılan bi durumu ama sen okuyosun bunu ve okudugunda böyle bi iltifatın kimden gelirse gelsin hoşuna gidecegini ve gerceklerin paylaşılması gerektigini bildigim için rahatım gülücük
01-24-2009 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferhat006 Çevrimdışı
Üye
**

teşekkürler tuce ve arada katılan esra gülücük kendinize ii bakın yorumlarınız ve ayırdıgınız zamanınız için ...
01-24-2009 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

ferhat006 Yazılan:selam arkadaşlar bikaç gün oldu buraya takılalı ilgi uyandırıcı bi konuymuş garip şekilde dogru olan yorumları görüyorum ve merakım artıyo aslında yıldırımdan benim haritamı yorumlamasını istemek üzere actım bu konuyu gülücük şimdiden teşşkürler kardeş

öncelikle hoşgeldin ve ayağın için geçmiş olsun diyeyim.

gündelik hayatımda , burçlara gülüp geçen , gezegenlerin işe yarayıp yaramadığını bana soranlara , tebessüm ederek , ''boşver inanma böyle şeylere'' diye cevap veriyorum..

bu forum içinde gerçekten meraklı olan pek çok arkadaşım detaylı yorumlar alabilmek için en az 1-2 ay kadar beklemek durumunda kalabiliyor.
tabii ki bu bekleyiş durumunun sebebi bizlerin keyfiyeti değil , gündelik işlerimizin ve başka hedeflerimizinde oluşu ve detaylı analiz için zaman yaratmakta sıkıntı çekmemizdir.

kendi adıma konuşayım , detaylı bir harita yorumu benim 2-3 saatimi alıyor , bir yıldız haritasının önemli vurgularını tespit edip güzelce yorumlamaya çalışmak ise en az yarım saatimi alıyor yani bizlerin her soruya hemen detaylı yorumlar yapması için kendimizi pc önüne bağlamamız gerekir ki bu mümkün değil doğal olarak.

yinede hem kendi adıma hemde pek çok arkadaşım adına şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki , hepsini olamasa bile soruların pek çoğuna kısa ama öz ve tatmin edici ve tabii bilgilendirici-eğitici cevaplar veren bir ortamdayız..

sana gelince gülücük

açıklamaya çalıştığım gibi , seninle ilgili detaylı analiz yapabilmem için 1-2 ay kadar beklemeni rica edeceğim , tıpkı diğer arkadaşlardan istediğimiz gibi.

daha açık konuşayım , eğer yüzeysel türde ilgi duyuyorsan , astroloji oldukça geniş bir alan ve 1-2 haftada hatta 1-2 ayda çözümlenebilecek bir konu değil.
yani gezegenlerin işe yarayıp yaramadığı konusunda şüpheleri olanlara hiç başlamamalarını öneririm.

eğer aramızda kalmaya karar verirsen , görüşmek üzere kardeş ;)

01-24-2009 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferhat006 Çevrimdışı
Üye
**

aslında burclara inanmadıgım dogruydu ama kısada olsa bu deneyim inanmam gerektigini gösterdi cünki evet enteresan bi şekilde dogrulugunu görebiliyorum artık senden istedigim tek şey var yıldırım tek yorum en azından şimdilik gülücük oda şu venüsle karşılıklı ağırlama yapan terazi burcundaki satürn ve satürne aynı burcta aynı evde olan yani 10. evdeki pluto mars nasıl bi etki yarıtır 10. ev saturn ve mars pluton kavuşumu bunun yorumunu tam olarak yapamıyorum gerci yardım eden arkadaşlar oldu ama sendende duymak isterim
01-24-2009 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

ferhat006 Yazılan:aslında burclara inanmadıgım dogruydu ama kısada olsa bu deneyim inanmam gerektigini gösterdi cünki evet enteresan bi şekilde dogrulugunu görebiliyorum artık senden istedigim tek şey var yıldırım tek yorum en azından şimdilik gülücük oda şu venüsle karşılıklı ağırlama yapan terazi burcundaki satürn ve satürne aynı burcta aynı evde olan yani 10. evdeki pluto mars nasıl bi etki yarıtır 10. ev saturn ve mars pluton kavuşumu bunun yorumunu tam olarak yapamıyorum gerci yardım eden arkadaşlar oldu ama sendende duymak isterim

10.evdeki Mars-Satürn-Plüto stelyumu ;

güçlü olma , yönetme , ilişkilerde baskın kişilik , zorluklarla mücadele etme deneyimleri , inatçı ve iradeli bir kimlik gibi özellikler verecektir..

bu stelyumun Terazi burcunda olması , yukarıda saydığımız özelliklere incelik katacaktır , estetik katacaktır..

Venüs-Satürn Karşılıklı Ağırlama ;

şunu söyleyim , karşılıklı ağırlama klasik astroloji konusudur ve ben klasik astrolojiye hakim olduğumu söyleyemem.

bildiğim kadarını söyleyim ; Venüsün evinde Satürn , Satürnün evinde Venüs var yani birbirlerini karşılıklı misafir ediyorlar.
öyleyse aralarında sert açı olsa bile , birbirlerine daha yumuşak-esnek-hoşgörülü davranacaklardır..

Venüs-Satürn bağlantılarında , ilişkilerde kısıtlanmalar , gecikmeler , karamsarlıklar ve dış engeller görülebilmektedir.
olumlu yönü ise sadakat ve istikrarlı iliişkiler kurabilme potansiyelidir. ayrıca ticari zekanın parlak olmasından sözedebiliriz.

şimdilik bu kadar ;)

01-24-2009 11:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferhat006 Çevrimdışı
Üye
**

yıldırım cok teşekkür ederim gülücük son bi şey sorcam sorumun cevabı tek kelime olsa bile yetcek en güclü gezegenim yani yönetici olan hangisi gülücük şimdiden teşekkür ederim
01-24-2009 11:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

ferhat006 Yazılan:yıldırım cok teşekkür ederim gülücük son bi şey sorcam sorumun cevabı tek kelime olsa bile yetcek en güclü gezegenim yani yönetici olan hangisi gülücük şimdiden teşekkür ederim

sen Uranyen bir Balıksın ;)

01-25-2009 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

yıldırım bey benımde harıtama bır goz atabılırmısınız acaba cok yoğunsanız sıramı beklerım

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
01-25-2009 03:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,136 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Sinastri Haritam Hattusas 5 15,250 04-21-2020 11:09 PM
Son Mesaj: Frederico
  Yorumlayan ya da yorumlamayan herkesten Allah razı olsun. Doğum haritam... mckpghs 11 17,570 07-03-2016 02:29 PM
Son Mesaj: bird
  YILDIZ HARİTASI YARDIMI tribalstyle 8 10,093 08-15-2014 09:44 PM
Son Mesaj: atesvesu
  Yorumlamanızı istediğim merküryen bir doğum haritam var Amarth 7 10,236 02-02-2013 03:37 PM
Son Mesaj: Amarth
  İlk kompozit haritam :) UquRx 10 13,538 10-31-2012 12:30 AM
Son Mesaj: UquRx
  Doğum Haritam hakkında yardım Whitecrow 9 11,558 07-09-2012 03:14 PM
Son Mesaj: Whitecrow
  Yıldız haritam Kerim1S 14 15,988 02-25-2012 12:55 AM
Son Mesaj: Kerim1S
  Ilk yildiz haritasi analizi. - Tekrar miyase 7 9,489 01-15-2010 09:07 PM
Son Mesaj: aeon

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir