Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Yazar Mesaj
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Bu harita ona uyar bence:

[Resim: jhg7bo.gif]

Yükseleni Terazi olsa Yükselen yöneticisi Kova'da olacak o da uyuyor bence.

Tek kaşlı ünlülerden Burak Özçivit.O yüzden Mars etkisi aradı gözlerim.Yükselen Koç da olabilir bir ihtimal:

[Resim: burak-ozcivit-in-cocukluk-fotografi-saskina_60247_b.jpg]
06-30-2017 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Teşekkürler ni me se ra , ayının oğlakta olmasından midir burak özciviti hep yakın hissederim kendime
Yükselen kova ya katılmıyorum ama yükselen terazi evet olabilir venüs 1. Ev etkisi var. Yükselen kovalar aslımda biraz yükselen akrebi andırıyor

Bu konuda da libranın dediğini de varsayarsak yükselen kova kalabilir ihtimali var. Bence Doğum saatini kendi bile bilmiyor çünkü astrologlar dan ne bi röpörtaj ne bir yazı. Fahriye ikizler yükselen yengeç mesela venüsü de yengeç gayet burağı etkileyebilcek bi tip ama simdi düşününce fahriyenin buraktan hoşlanması için de burağın yükseleni yay veya oğlak mı olmalı bilemiyorum

Bayan karsrsız bencede terazi ya

Yine ben mi yazayim instadan pardon Doğum saatiniz kaç acaba hahaha. Ama burak özcivitin o mesajı görmesine imkan yon 6Milyon takipci

DİLEK ABLAAAAA !!! o insanlaeın evlendiği gün ve saatten yükselen buluyordı bence suan dilek ablaya ihtiyacımız var

Son kararım yükselen terazidir efendim. Astro demoda da terazi alınmış. Oğlak burcu tek basına bu kadar karizma ve maskülen hava vermiyor evet esmer ve tek kaşlı tüylü herif mars etkisi de var ama yüksleen terazi suratı da yok yani öyle tatlıs yanakları felan yok. Venüsyen surat değil esmer yükselen terazilerde bile bi saçlar parlak ince telli yüz böylesi sevimli felan hani cekici evet ama

Cidden kafam karıştı

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
06-30-2017 05:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

alişşşş gülücük
günlerdir foruma bakmıyordum ama bugün bakasım gelmişti demekKİ sen çağırmışsın beni sevgili telepatım gülücük)

hemen burakçımın haritasına ve transitlerine bakalım...

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwDkZwR5BQDkBGNjZQNjBGV5AQVe...QRjBGV5AQV]

bu dönem dikkatimi çeken herkes ya yükselen aslan yada kova.. mıknatıs gibi çekiyorum onları ve belkide tr düğümler onların 1ve 7 aksında olduğu için kader onları çok ön plana çıkarttı...

tahminim aksam 19:00 civarı doğmuş olması.. çünkü nişanlandığında mart başında yani.. 7.evinde ay tutulması olmuştu.. şimdide 1.evindeki ay tutulmasından evvel evlendi...

haritasında en keskin transiti alan Merkür kavuşum uranüsü olmuş.. neptünden kare jüpiterden 60lık.. Uranüs 7.ev yöneticisini temsil etse 1.ev aslan uyuyor..

birde tr kad kare natal düğümleri ve satürnü var.. buda 7.ev kovaya götürüyor..

ama burda şu var. 12.evindeki yeni ay ile insan evlenir mi? tmm fahriynein yükseleninde oldu ama burakçımın 12.evinde? mümkün müdür???
06-30-2017 11:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

birde dikkatimi ne çekti?

burak ve fahriyenin sinastriside kompozitide bana o kadar güçlü gelmedi?
şu sinastride çok dişe dokunur bi aşk görmedim...
https://www.astrotheme.com/offres_synast...p?p=1&a=12
buda kompozitleri..
https://www.astrotheme.com/offres_carte_...p?double=1
güneş ay kavuşumu merkürle zıt.. dahası uranüsle kare? :/
geçen yıl haziran temmuzda tr Jüpiter bu kareyi tetiklemişken aralarında bir huzursuzluk olduysa eğer.. tr jüpiterin değişkenlerde 20 derecelerde gezindiği yada diğer benefiklerin mars Satürn Uranüs plüto 20 derecelerde kötü bi gökyüzünde bu çift aniden ayrılabilir gibime geldi.. bana pek sağlam gelmedi..

tabi bana katılmayıp bu ilişkiyi güçlü görenleriniz varsa görüşlerini bekliyorum tabiki amaç bilgiyi çoğaltmak... gülücük
06-30-2017 11:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(06-30-2017 11:28 AM)dilek8855 Yazılan:  birde dikkatimi ne çekti?

burak ve fahriyenin sinastriside kompozitide bana o kadar güçlü gelmedi?
şu sinastride çok dişe dokunur bi aşk görmedim...
https://www.astrotheme.com/offres_synast...p?p=1&a=12
buda kompozitleri..
https://www.astrotheme.com/offres_carte_...p?double=1
güneş ay kavuşumu merkürle zıt.. dahası uranüsle kare? :/
geçen yıl haziran temmuzda tr Jüpiter bu kareyi tetiklemişken aralarında bir huzursuzluk olduysa eğer.. tr jüpiterin değişkenlerde 20 derecelerde gezindiği yada diğer benefiklerin mars Satürn Uranüs plüto 20 derecelerde kötü bi gökyüzünde bu çift aniden ayrılabilir gibime geldi.. bana pek sağlam gelmedi..

tabi bana katılmayıp bu ilişkiyi güçlü görenleriniz varsa görüşlerini bekliyorum tabiki amaç bilgiyi çoğaltmak... gülücük

Doğum bilgilerini ne aldık ki,tarih-saat? Dairesel olarak görmeden algılayamıyorum ben :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
06-30-2017 12:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(06-30-2017 12:13 AM)Libra Yazılan:  burakta akreplik seziyorum ben de Yükselen olmasa bile güçlü akrep etkisi var sanki 1. evde plüton da olabilir tabi

Bana da küçük gözler ve esmerlik çağrıştırdı ama şu durumda orta derecelerden yükselen Terazi olup,1.evin Akrep'in önemli bir kısmını almış olma ihtimali de olabilir.

Ama bir yandan da 1.eve Terazi desek,Venüs Kova'da,Kova'da iri göz vermiyor sanırım.Esmerlik de Oğlak vurgusundan geliyor olabilir.

Yakın zamanda yükselen yöneticisinin de dış görünüşe etki yaptığını farkedince oradan vardım bu çıkarıma.
06-30-2017 01:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Marjinal tarzı venüs kovaya gayet uyuyor kendimden bilirim.

Dilek ablaaa ya cidden telepat mıyım ben simdi. Ama yükselen aslan hic aklıma gelmemisti ve bence gayet uygun

Söyle düsünün bu adama" kemal soydere " karakteri aşırı yakıstı hele patron masasına gecip emire zekice laflar yaparken tipik bir yükselen aslan konusmalarıydı tabiki onlar rol icabi ama saçları çok gür buda yadsınamaz bir detay.

Evet marsiyen gayet haritasında marsı kuvvetli bi yerde olabilir.

Divitsizhokka bir şey söylicem verdiğin nota ek olarak ; fahriye konusunda herkes aynısını düşünüyor evet çirkindi evet estetikle buralara gelip burağı sahiplendi tamam ama kimse burağın gecmisini bilmiyor. Ben best model yarışmasına giren arkadaşım olmasa o yarısmayi cidden masum bir şey zannederdim. Burak da çok çirkindi. Bu işler şöyle yürüyor , bir organizatör böyle düşük gelirli kendi halinde yaşayan alt tabaka erkekleri keşfediyor sonra içlerinden hangisi onların her "ahlaklı yada ahlaksız" teklifine evet derse tamamen tepeden tırnağa çatal bıcak tutmaktan saçlara kadar eğitip gelistirip best modele yetiştirip sektöre altın küre gibi bırakılıyor ama hangisinin ayakta kalıp şöhrete erişeceği de kadere bağlı. Burak şanslıydı , çağaty şanslıydı , kıvanç şanslıydı. Hepsinin gecmisinin ortak noktası best model dikkat edin.

Sözün özü ; yani burağın bu şöhreti taşıyıp kat kat arttırması kendi başarısı evet oğlak azmi ile açılanabilir ama öyle kolay kolay ünlü olmuyolar.

Dilak abla sinastrileriinin hakkında iyi değil demisti katılıyorum çünkü kulağıma gelen sağlam kaynaktan bilgilere göre burak ve fahriye aslında türkiyenin örnek cifti olarak planlandı . İkisi de kariyerinde zirveye koşması için böyle bir yola girdiler en iyi filmleri onlara verdiler aşık gibi göründüler. Hatts söylenene göre sosyal medya hesaplarını yöneten aisstanlar birbirlerinin fotolarının altına yorum yapıyorlarmış. Yani burak fahriyeye değil asistanı fahriyenin asistanının koyduğu fotoya yorum yapıyo aslında..
Apaçık bir mantık evliliği, yükseldiler yükseldiler çol sevildiler ve şimdi gösterişlşi bir düğünle evlendiler

Bunu ilk duyduğumda inanıyorum dedim cidden inanamadım ama sinastrileri olsun gerek yakaladığım bazı noktalar olsun bende bu hissi daha da kuvvetlendirdi ama siz bilirsiniz.

Bu arada iyi ki burağın yükselenini sormuşum bence konu açma vaktim gelmis gideyim de burak özcivit konusu açayım

07-01-2017 08:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Irem Derici basligini su an bulamiyorum. Dogum saatini yanlis biliyormus. 21 Mart 1987 16:15 meger yukselen basakmisim demis instagramda.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-05-2017 01:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Yükselen başak mı. Hele şükür ya o kadın nasıl koça aslan diyip durdum forum boyunca. İrem derici astrolojiyi bence iyi biliyor cünkü tweetlerinden coğunda benim ayım yayda demediği kaldı.

Yada bu astro.com kış saati şeyini kaldırdık diye midir yanlış çıkarıyorız hep

07-05-2017 03:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Gece uyku sersemi yeni saatli haritaya baktım da jüpiter ve kad 8. evde, güneş de 7. evin son derecelerinde. Babası varlıklı bir reklamcı, 8. evi daha dolu bekliyordum. Kaydırma olunca bu anlamda bana bir nebze mantıklı geldi. Ama bu kadında aslanlık görüyordum ben. Böyle olunca yüks yöneticisi balıkta oluyor. Kafam iyice karıştı.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-05-2017 02:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritası Bize En Çok Benzeyen Ünlüler Dark Lord 51 68,072 07-31-2019 03:51 AM
Son Mesaj: say24
  Ünlülerle Haritaları Üzerine Röportaj... yezda 19 24,176 08-14-2016 06:33 PM
Son Mesaj: capri
  Dizilerin Haritalari Leyla ile Mecnun Mavisahram 1 4,012 01-22-2012 11:14 PM
Son Mesaj: smoochy