Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Deniz çakırla avmde karşılaşmıştım yükselenim yengeç ama kesin değil demişti. Ama tipik yengeç yükseleen

Hande acar , instagramda fenomen acarlar holdingin başkanının karısı genelde bilerek yaptırdığı yanlış estetikler ve saç rengiyle gündeme geliyor ve instagramda benimde içinde bılunduğum harika bir hayran kitlesi var. Aslan yükselen akrep ay burcunu da canlı yayında sormuştum "ay onu zeynep biliyo yaağ aliancım" demisti. Bu zeynep , zeynep turan. Şu meşur twitburc saçmalığı.

Dipnot : zeynep turan sosyeetlerin astrologu baya kendisi de acarkentte yaşıyor sosyetik kadınların hepsinin haritası onda. Acarkentteki kadınların coğu her gün danışmanlık alıyomus her konuda öle duydum. Mesela hande acar aslan burcunda tutulma varmış dedi gitti saçlarını kestirip boyattı. 1 yıldır konusmadığı eski 10 yıllık dostuyla barıştı . Tutulmaaaa ahh tutulma!!!

Bu gereksiz bilgiden sonra ;

Kerimcan durmaz , akrep burcu yükselenimde akrep galiba Demisti canlıda sordum
Kemal doğulu ; terazi yükselenim de terazi veya başak demisti (kesin arada doğdu)

Saba tümer yay yükselen koç
İclal aydın başak yükselen yay veya akrep (kendi yükselen akrebe daha cok uymasına rağmen programda yay demisti )
Pınar altuğ başak yükselen kova
Beyaz balık yükselen ikizler
Ceren moray ikizler yükselen koç(tahmini kendisi ay cabuk sinirleniyorum yükselenim koçtur) demisti venüsü koç :D
Ahu sungur kova yükselen kova ay kova merkür kova.... (temsili haritasına baktim o derece şaşırtılı)
Öykü serter balık yükselenim oğlak demişti emin değilim

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
02-11-2017 03:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - marskovası - 05-22-2011, 01:32 PM
RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Alejandro - 02-11-2017 03:37 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritası Bize En Çok Benzeyen Ünlüler Dark Lord 51 68,766 07-31-2019 03:51 AM
Son Mesaj: say24
  Ünlülerle Haritaları Üzerine Röportaj... yezda 19 24,465 08-14-2016 06:33 PM
Son Mesaj: capri
  Dizilerin Haritalari Leyla ile Mecnun Mavisahram 1 4,045 01-22-2012 11:14 PM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 3 Misafir