Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Yazar Mesaj
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Cvp: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Kerimcan'ın yükseleni yaymış bir röportajda kendi söyledi (Habertürk idi galiba)
Öykü Serter yükselen Terazi 29 drc, burada detaylı bir röportajı var.
Candan Erçetin burada analiz edilmişti,yükselen başak ay 1. evdi galiba yanlış hatırlıyor olabilirim bakmak lazım.
Fahriye Evcen yükselen yengeç, güneş ikizler. Ay boğaydı galiba, şarkı söyleme aşkına uygun düşüyor. Güneş-şiron kavuşumu vardı, 12. eve de geliyorsa soğuk görüntüsünü açıklayabilir. Ateş elementi yok kadında napsın.
Başak Sayan yükselen başak, güneş ikizler.
Serkan Çayoğlu yükselen yengeç güneş ikizlerdi sanırım.

Bir ara ünlü analizlerine dönsek ya. Üşenmeyen tezcanlı arkadaşlar harita kondursa şuraya gülücük

Ben bir de Wesley Sneijder'in karısı Yolanthe'nin yükselenini merak ediyorum. Güneşi 29 drc balık, venüs merkür koç retro. Çok da matah bir haritası yok,venüs sıkıntılı,hem venüsyen bir sektörde,hem erken sayılabilecek bir yaşta evlenmiş falan.

Bir de İrem Derici'nin tam doğum saatini. Biliyoruz yükselen aslan güneş koç da tam saati olsa hangi evlere ne düşüyor bilirdik. Twitter'dan sorulsa söyler bence. Alejandro sende o ışığı görüyorum gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
02-15-2017 05:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - marskovası - 05-22-2011, 01:32 PM
Cvp: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları - Kumsal - 02-15-2017 05:09 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritası Bize En Çok Benzeyen Ünlüler Dark Lord 51 68,661 07-31-2019 03:51 AM
Son Mesaj: say24
  Ünlülerle Haritaları Üzerine Röportaj... yezda 19 24,380 08-14-2016 06:33 PM
Son Mesaj: capri
  Dizilerin Haritalari Leyla ile Mecnun Mavisahram 1 4,028 01-22-2012 11:14 PM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir