Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.05 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz
Mars koç muuu ? Yaw bu kovayla cok ortak noktamız var. Oda ay oğlak tı demi ? Mars akrep patavatsız değil cesır diyelim. Zodyak da da zaten akrep koçtan daha cesurdur. Koç devamını getirmez sadece

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
08-13-2016 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz
(08-13-2016 12:25 AM)Alejandro Yazılan:  Mars koç muuu ? Yaw bu kovayla cok ortak noktamız var. Oda ay oğlak tı demi ? Mars akrep patavatsız değil cesır diyelim. Zodyak da da zaten akrep koçtan daha cesurdur. Koç devamını getirmez sadece

Evet ya sorma,şimdi sen söyleyince dikkatimi çekti.Onun haritasını açtım şimdi,yükselen İkizler görünüyor ama buna inanmıyorum,doğum saatini 12 gibi demişti hep 12:01 yazarak baktım,4 derece İkizler verdi ama normalde gerek dış görünümü,gerek bazı davranışları yükselen Boğa gibi.Neyse gezegenlerine geleyim: Güneş-Venüs:Kova,Ay-Merkür:Oğlak,Mars-Şiron:Koç,Jüpiter:Akrep,Satürn:Boğa,Uranüs:Terazi,Neptün:Yay,Plüto:Başak
Dipnot: Yaşını Neptün ve Plüto'dan anlayabileceğini tahmin edebiliyorum ama çaktırma :D
Devamını getirme konusuna evet katılıyorum,Koç'ta gaza gelme mevzusu daha fazla olabiliyor.Ama gerçekten bazen aşırıya kaçan her doğruyu her yerde söyleme huyum var ama bunu gazla filan da yapmıyorum,cesurluk mu onu da bilmiyorum,ama susunca kendime ihanet ediyormuşum gibi geliyor.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
08-13-2016 03:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

hey maşallah aquarius ile benim venüs de kavuşuyor . sorunlu bir herif baştan diyim kendimden biliyorum venüs kova erkeği zor . iliişkide mola vermezsem yaşayamıyorum . ne biliyim bazen herkesten kaçma huyum var özellile ay yengeç terazi ÖZELLİKLE OĞLAK transitlerinde kaçıyorum . ay aslanda iken venüs karşıtı alıyorum o zamanllarda sevgimi hic göstermemem mesela bi aksilik

08-13-2016 04:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-13-2016 04:20 PM)Alejandro Yazılan:  hey maşallah aquarius ile benim venüs de kavuşuyor . sorunlu bir herif baştan diyim kendimden biliyorum venüs kova erkeği zor . iliişkide mola vermezsem yaşayamıyorum . ne biliyim bazen herkesten kaçma huyum var özellile ay yengeç terazi ÖZELLİKLE OĞLAK transitlerinde kaçıyorum . ay aslanda iken venüs karşıtı alıyorum o zamanllarda sevgimi hic göstermemem mesela bi aksilik

Valla öyle,5 senedir tanıyorum bu kombinasyonu yakinen,kendisi de sorunlu olduğunun farkında sanırım,"Uzak dur benden!" diyor,kendi kendine arada bir bunalımlarda,aniden gelen sinirlenmeler,verdiği değeri hissettirir ama sevgiyi ifade edemez,mesela başıma bir şey geldiğinde çok korkar ama gerisi yok :D Merkür'de Oğlak olunca iletişimi daha bir donuk geldi bana :D Molalar bizde de fazla fazla oluyor :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
08-14-2016 03:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(08-14-2016 03:12 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(08-13-2016 04:20 PM)Alejandro Yazılan:  hey maşallah aquarius ile benim venüs de kavuşuyor . sorunlu bir herif baştan diyim kendimden biliyorum venüs kova erkeği zor . iliişkide mola vermezsem yaşayamıyorum . ne biliyim bazen herkesten kaçma huyum var özellile ay yengeç terazi ÖZELLİKLE OĞLAK transitlerinde kaçıyorum . ay aslanda iken venüs karşıtı alıyorum o zamanllarda sevgimi hic göstermemem mesela bi aksilik

Valla öyle,5 senedir tanıyorum bu kombinasyonu yakinen,kendisi de sorunlu olduğunun farkında sanırım,"Uzak dur benden!" diyor,kendi kendine arada bir bunalımlarda,aniden gelen sinirlenmeler,verdiği değeri hissettirir ama sevgiyi ifade edemez,mesela başıma bir şey geldiğinde çok korkar ama gerisi yok :D Merkür'de Oğlak olunca iletişimi daha bir donuk geldi bana :D Molalar bizde de fazla fazla oluyor :D

Merkür oğlak tam bir hakim durusu veriyor. Sert soğuk net korkunç . AH O MOLALARIN DİLİ OLSA DA KONUŞSAAAA AHHH !!
Bugün telefonumu kapattım 12 saat kapalı kaldı o kadar iyiydi ki. Bide istambulda bugün hava cidden çarşafımın renginden koyuydu tam böyle sessiz sakin kafamı dinledim benim libra bile hic aramamış ben kimse bana ulaşamasın isterken millet bana ulaşmak istememiş o ayrı ironi

08-14-2016 04:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-14-2016 04:18 AM)Alejandro Yazılan:  
(08-14-2016 03:12 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  

Merkür oğlak tam bir hakim durusu veriyor. Sert soğuk net korkunç . AH O MOLALARIN DİLİ OLSA DA KONUŞSAAAA AHHH !!
Bugün telefonumu kapattım 12 saat kapalı kaldı o kadar iyiydi ki. Bide istambulda bugün hava cidden çarşafımın renginden koyuydu tam böyle sessiz sakin kafamı dinledim benim libra bile hic aramamış ben kimse bana ulaşamasın isterken millet bana ulaşmak istememiş o ayrı ironi

Desene kendi kendine tribe girmişsin gibi bir şey olmuş :D Hava Ankara'da da berbat,sınav sonrası yapacağım tatilde böyle bir havayla karşılaşmaktan korkar oldum :D

Haritam
08-14-2016 11:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Ankara ah ankara sene boyu Bilkent İç mimarlığı kazancam diye deli gibi çalış bide üstüne indirimlerde kalın kazaklar , yünlü ne varsa topladım hepsini ankarada giycem diye kader istanbulda kaldım :(

Kendi kendime trip ahjaja evet öyle oldu.

08-14-2016 02:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-14-2016 02:00 PM)Alejandro Yazılan:  Ankara ah ankara sene boyu Bilkent İç mimarlığı kazancam diye deli gibi çalış bide üstüne indirimlerde kalın kazaklar , yünlü ne varsa topladım hepsini ankarada giycem diye kader istanbulda kaldım :(

:D Libra'yı da al gel kışın gezdireyim ben sizi gülücük Kazaklar boşa gitmesin,gerçi kışın o soğuğunda gezmek değil de bir kartopu savaşı yaparız gülücük))))) Ve bizim kampüsteki meşhur kayma yerinden de poşetlerle kayabiliriz :D (Şimdilik burada daha fazla ifade edemiyorum,nerede olduğumu gülücük )

Haritam
08-14-2016 02:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(08-14-2016 02:45 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(08-14-2016 02:00 PM)Alejandro Yazılan:  Ankara ah ankara sene boyu Bilkent İç mimarlığı kazancam diye deli gibi çalış bide üstüne indirimlerde kalın kazaklar , yünlü ne varsa topladım hepsini ankarada giycem diye kader istanbulda kaldım :(

:D Libra'yı da al gel kışın gezdireyim ben sizi gülücük Kazaklar boşa gitmesin,gerçi kışın o soğuğunda gezmek değil de bir kartopu savaşı yaparız gülücük))))) Ve bizim kampüsteki meşhur kayma yerinden de poşetlerle kayabiliriz :D (Şimdilik burada daha fazla ifade edemiyorum,nerede olduğumu gülücük )
Libra mı sanmam gelceğini , yada sever o soğuğu gelir belki. (Tamamdir gizlilik politikası gereği ifade almıyoruz ) hoş şimdi hızlı tren var atlar gelirim bir gün bakalım ne olur hayırlısı

08-14-2016 03:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@Alejandro amin kardeşim :D
@anubis ne güzel,keşke ben de sinirlenmesem gülücük

Haritam
08-15-2016 02:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars 8.evde ilerizekali 18 38,133 08-28-2019 03:58 PM
Son Mesaj: ilerizekali
  Mars Evlerde vivienleigh 87 136,130 05-24-2018 02:37 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Mars Boğa burcunda astrosohbet 17 27,339 11-12-2017 02:55 PM
Son Mesaj: Merau