Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sabit Yıldızlar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
SESAME Yazılan:9/9/2008  -  20:40

TR MARS (4. EVDE)    60 DERECE    NATAL MARS
TR JÜPİTER (7. EVDE) 30 DERECE   NATAL MARS
TR SİYAH AY LILLITH KAVUŞUM NATAL MARS !!!
KADINLARDA SOL GÖZ YÖNETİCİSİ GÜNEŞ  KARE  TR BLACK MOON LILLITH
TR PLUTO (YAY)  KARŞIT PLEIADES(GÖZ KAZALARI) SABİT YILDIZ KÜMESİ BOĞA 29 DERECE

Yeğenim (KARDEŞLER EVİ 3. EV+KARDEŞİMİN OĞLU 3.EVDEN 5 EV İLERİ SAYARSAK =TR JÜPİTER 7. EV) - sol gözüme (GÜNEŞ KARE TR SİYAH AY LILLITH) pipet (YAY)  soktu.  
mühim birşey değil..doktor gözü kapattı.(PLUTO , KARA DELİK gülücük) )

nasılsınız? gülücük  [Resim: kb2jf3zm1.jpg]

ben sizin sorunları bile mizahi ve birazda teknik bir dille anlatımınıza hayranım , yeteneğiniz dert görmesin gülücük

ve tabii çok geçmiş olsun , bizler iyiyiz ve sizi gördük daha iyi olduk efendim ;)
SESAME Yazılan:Başak burcundaki black moon lilith, sözde'' fiziksel kusurlarla ilgili gizli ve derin hisleri işaret eder.. Bak 'Sözde' diyorum  çünkü kusur denebilecek bir şeyde yoktur.. Kendini iyi olduğun halde kötü, doğru olduğun halde yanlış hissedersin.Pluto işin içine girince bu sefer durum daha saplantılı bir hal alabilir. Kendini aşırı tenkit kendi cehennemini yaratıp, kendine eziyet etmek noktasına gelebilir...hepsi yapıştırılan etiketler yüzünden gülücük
lilith 9. evde , keşfedilmemişi keşfetmek veya ayak basılmamış yerlere ulaşmak veya konuşulmayan dilleri konuşmak konusunda içten gelen kuvvetli ama bilinçsiz dürtülere işaret ediyor.

kaygıların yol açtığı anksiyete.. Rahatlamak.terapinin her türlüsü.. ihtiyaç duyacağın şey sanırım bu..
love,

aslında bu yorum bana çok iyi uymuş çünkü lilith başak ve 9.evimde ;)

marla'ya pek uymamasında güneş-venüs kavuşumunun yan tesiri olabilir gülücük
marla2029 Yazılan:Haklısın Yıldırım

Güneş-Venüs-Satürn diyelim mi? Güneş-Venüs'e güzelliğimi borçluyum, bu güzelliğin kalıcılığını
ve ek olarak saç ve cilt güzelliğimi Sevgili Satürn'e- bu üçlüyü seviyorum gülücük

Ben sende kusur göremedim?

bende şu anda o üçlünüzü yorumlama aşamasındaydım , kopya çekeyim sizin söylediklerinizden gülücük

bendeki kusur olayına gelince , sevgili SESAME'nin yazmış olduğu gibi ben kendimde arar bulurdum kusurlarımı , kendimi küçümserdim pek çok konuda ve hayatımın şu döneminde bazı şeyleri aştığımı görüyorum , mutlu oluyorum.
olgunlaşmak diyorlar galiba bu duruma ;)
birde şu var ki güçlü uranüs + jüpiter transitleri yaşıyorum yani lilith biraz sönük kalıyor ve kendimle barıştım diyebilirim.
marla2029 Yazılan:Bu durum, sistemin ve yaşadığımız toplumun, en önemlisi de ebeveynlerimizin etkileridir.Sizi hiç yüceltti mi ebeveynleriniz yada hocalarınız? Sen değerlisin, yeteneklisin dediler mi? Gümrüklerde pasaport kontrollerinde yapılan bir bilimsel çalışmada pasaport kontrollerinde kendisini en "ezik" hisseden insanların Türkler olduğu ortaya çıkarılmış.

Yıldırım, siz, kapasiteli ve fiziği düzgün bir insansınız. Düşüncende ne varsa, o görünür. Kendinle ilgili ne hissedersen etrafına onu yayarsın, anlaştık mı? :D

anlaştık , tşk ederim ;)

Güneş-Venüs-Satürn diyelim mi? Güneş-Venüs'e güzelliğimi borçluyum, bu güzelliğin kalıcılığını
ve ek olarak saç ve cilt güzelliğimi Sevgili Satürn'e- bu üçlüyü seviyorum gülücük

Saç ve cilt güzelliğini satürn mü veriyorgülücük)
gülücük
Yıldırım Yazılan:

bende şu anda o üçlünüzü yorumlama aşamasındaydım , kopya çekeyim sizin söylediklerinizden gülücük

bendeki kusur olayına gelince , sevgili SESAME'nin yazmış olduğu gibi ben kendimde arar bulurdum kusurlarımı , kendimi küçümserdim pek çok konuda ve hayatımın şu döneminde bazı şeyleri aştığımı görüyorum , mutlu oluyorum.
olgunlaşmak diyorlar galiba bu duruma ;)
birde şu var ki güçlü uranüs + jüpiter transitleri yaşıyorum yani lilith biraz sönük kalıyor ve kendimle barıştım diyebilirim.

biz astroloji öğrencileri biliriz ki doğum natal haritalarımızdaki konumlar bizim temel potansiyellerimizi gösterir. olduğumuzdan çok olabileceğimiz şeyleri..elimizde tuttuğumuz, bünyemizde taşıdığımız, ruhumuzu beslediğimiz enerjileri.. Keskin virajı' işaret eden yolda, 'şimdi sollayabilirsiniz'' işaretide vardır zaman sonra, yada burada dur' diyorsa tali yoluda işaret ediyordur haritalarımız..her daim, bütün göstergeler, aynı kuvvette çalışıyor olsaydı zaten, UnutmaK diye bir şey söz konusu olmazdı, yada AnmaK ,,,
o yüzden farkında olmaktır bence astroloji.. ne yöne giderseniz orası çoğalır.. bunuda irade belirler… Özgür İrade (çok severim) ask

hayırlı transitler sevgili Adminim gülücük)

love;  gülücük

Aquar

akasya Yazılan:
marla2029 Yazılan:Satürn-Venüs-Güneş kavuşumu var bende.Saç,cilt(Satürn) güzellik,genç kadın(Venüs),
canlılık,parlaklık(Güneş)  Saçlarım ve cildim olaganüstü güzel,sağlıklı ve ışıltılı

peki bu alçakgönüllüğü hangi kavuşum veriyor gülücük)

Güneşe sormak lazım gülücük)

Félicé

münzevi Yazılan:algol benim yükselenle kavuşumda etkileri ne olur?

Mesela doğarken,göbek kordonun boğazına dolanmış olabilir,ya da boğaz hastalıklarına normal insanlara göre daha sık yakalanıyor olabilirsingülücükİlla da kötü bir etki etmesi gerekmiyor yani
ALGENİP : Konumu “9º Koç “ ; Şifresi :Hırs, amaç, kibir, sezgi, şevk ve heves, kötü yargı, Karakteri : Mars/Merkür ; Etkisi : talihsizlik.

ALPHERATZ : (14º Koç) Zerafet, incelik, tanınmışlık, özgürlük, onur ; Venüs ; talih ve kısmet.

CAPUT ALGOL : (29° Boğa) ; Boyuna ve boğaza gelecek tehlike, şiddet ve zorbalık, şeytanilik, kazalar ve körlük. ; Satürn ve Jüpiter ; Talihsizlik.

ALCYONE : (0° İkizler) ; Hırs, ün ve şeref, karşıt cins ile sorunlar, ; Ay-Jüpiter ; Yansız.

HYADES : (5° İkizler) ; Skandal, intikam, gözden düşmek, tutuklanma ; Satürn-Merkür ; Talihsizlik.

RİGEL : (16° İkizler) ; Mucitlik, pratik yetenekler ve sanat kabiliyeti ; iyi tabiat, zenginlik,mutluluk ; Jüpiter-Mars ; Talih

BELLATRİX : (21° İkizler) ; Kazalar, ani gözden düşme, konuşkanlık, sol omuz ; Mars-Merkür ; Talihsizlik.

ALNİLAM : (23° İkizler) ; Kısa süren şöhret, çabuk sinirlenmek, skandal ; Jüpiter-Satürn ; Talih.

AL HECKA : (24° İkizler) ; Ün ve şeref, Varlık ve servet, gurur, saldırganlık ; Mars ; Talih.

BETELGEUSE : (28° İkizler) ; Sağ omuz, tehlikeler, kin ve intikam ; Mars-Merkür ; Talihsizlik.

SİRİUS : (14° Yengeç) ; Hırs, kibir, duygusallık, varlık ve şöhret ; Jüpiter-Mars ; Talih.

CANOPUS : (14° yengeç) ; Yolculuklar, dindarlık, skandal, şiddet ; Satürn-Jüpiter ; Talihsizlik.

CASTOR : (20° Yengeç) ; Ani şöhret veya kaybetmek, seçkinlik, keskin zihin,şiddet ; Mars-Venüs ; Talihsizlik.

POLLUX : (23° Yengeç) ; Spekülasyon, dalgınlık, cüret, astroloji, ölüm, afet ; Mars-Ay-Uranüs ; Talihsizlik.

PROCYON : (25° Yengeç) ; Ani başarı, batıl inanışlar, politika, israf ve sefahat ; Mars-Merkür ; Talihsizlik.

PRAESAEPE : ( 7° Aslan) ; İçe yönelim, münzevilik, körlük, cinayet,trajedi, yangın ; Mars-Ay ; Talihsizlik.

KUZEY ASELLUS : (7° Aslan) ; askeri tercih , göz sorunları, deniz kazası ; Güneş-Mars ; yansız.

ALPHARD : (27° Aslan) ; Boğulma veya zehirlenme ile ölüm, Kanuni sorunlar, aşk maceraları, uyuşturucular ; Satürn-Venüs ; Talihsizlik.

REGULUS : (29° Aslan) ; Asillik ve seçkinlik, hırs ve istek, büyük güç ve kuderet, statü ve liderlik ; kazalar ve şiddet ; Mars-Jüpiter ; Talih.

DENEBOLA : (21° Başak) ; Eleştiricilik, sebat ve azim, hayal darlığı, şeref, istenmeyen arkadaşlıklar, zihin hastalıkları, hastalıklar ;Satürn-Venüs ; Yansız.

SEGİNUS : (17° Terazi) ; İş ve ticaret, astroloji, hukuk, arkadaşlar yüzünden kayıplar, utanmazlık, sahtekarlık ; Merkür-Satürn-Venüs ; Talih.

SPİCA : (23° Terazi) ; Varlık ve servet, ün, şeref ve onur, çekicilik ; Venüs-Mars ; Talih.

ARCTURUS : (24° Terazi) ; Sezgi, şöhret, onur, yolculuklardan sağlanan kazanç, iş hayatında başarı ; Jüpiter-Mars ; Büyük talih.

ALPHECCA : (12° Akrep) ; şeref ve ün, seçkinlik, edebiyat, parlaklık, şairlik, skandalar, aşkta hıyanet, çocuklardan duyulan mutsuzluk ; Venüs-Merkür ; Talih.

UNUKALHAİ : (22° Akrep) ; Düşüşten sonra gelen başarı, intihar, cinnet, kazalar, savaşta başarı, politika, yazım sanatı, aşk sorunları ; Satürn-Mars ; Talihsizlik.

ANTARES : (9° Yay) ; Serüven ruhu, inatçılık, Göze gelen arazlar, ün ve ani kayıplar, şüphecilik, zorbalık, evlilikler ; Mars-Jüpiter-Merkür ; Talih.*

RASTABAN : (11° Yay) ; Acelecilik, şeref, astroloji kabiliyeti, yöneticilik, yazım kabiliyeti, spor, sanatkarlık, kazalar, yaralanmalar, körlük, suç meyli ; Satürn-Mars-Jüpiter ; Talihsizlik.

VEGA : (15° Oğlak) ; Politikada başarı, sanatkarlık, çabuk geçen şöhret, iki iş sahipliği, kibarlık ve naziklik, pratiklik ; Venüs-Merkür ; talih.

DENEB : (19° Oğlak) ; Savaş sanatı , yöneticilik kabiliyeti, özgürlük, yardımseverlik ; Çok büyük talih.

ALTAİR : (11° Kova) ; Ani gelen fakat geçici şöhret, acelecilik, cesaret, kazalar, astroloji, yazım sanatı, zeka, iş yeteneği, eleştiricilik, askerlik ; Satürn-Venüs ; Talih.

SADALSUUD : (23° Kova) ; Astroloji, okültizm, yöneticilik, iş yetenekleri, psişik ve durugörü yetenekleri ; Satürn-Merkür ; Talih.

FOMALHAUT : (3° Balık) ; Sihir, şöhret, okült, başarı, bağımlılık, istenmeyen arkadaşlıklar ; Venüs-Merkür-Neptün ; Yansız.

MARKAB : (23° Balık) ; Zulüm ve şiddet, şeref ve zenginlik, Üzüntülerin yıldızı, edebiyat yeteneği, kanuni prpblemler, kazalar ; Mars-Merkür ; Talihsizlik.

SCHEAT : (29° Balık) ; Tutsaklık, cinayet, intihar, boğulmak, aşırı talihsizlikler; Mars-Merkür ; Talihsizlik.
CAPUT ALGOL : (29° Boğa) ; Boyuna ve boğaza gelecek tehlike, şiddet ve zorbalık, şeytanilik, kazalar ve körlük. ; Satürn ve Jüpiter ; Talihsizlik.

nurbanu algol 24 derece boğada değilmi ben mi yanlış biliyorum acaba?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler