Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Merkür
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(12-03-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]kişinin, dedikodu yapma potansiyeline ait verileri onun merküründen mi ediniyoruz?

sorumu güncellesem... gülücük

ELF

(12-04-2011 07:01 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(12-03-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]kişinin, dedikodu yapma potansiyeline ait verileri onun merküründen mi ediniyoruz?

sorumu güncellesem... gülücük

Merkür evet,yan komşudan al alt komşuya ilet,tek tanrılı dinlerden sonra tanrıların değil komşuların habercisi olmuş zavallıgülücük

Ama yinede bence iletme dürtüsünü nasıl kullanacağımızı temel ahlak belirler
meliscim bu konuda hassasım gerçekten... geçenlerde birileriyle oturuyordum. birinin hakkında kötü konuşuldu, o kişi biraz alaya alındı. ve işin kötüsü, o kişi yanımızda yoktu!

şaşırdığım bir türlü anlayamadığım ve üzüldüğüm nokta şu... insan, bunu neden o kişinin yüzüne söylemez de arkasından konuşur. ve de dedikodusunu yaptığı insanla hiçbir şey olmamış gibi arkadaşlık yapmaya ve samimi olmaya devam eder??! .(

dedikodusunu yapıyorsan önce yüzüne söyle
ya da o kişiyi artık hayatından çıkar!
eleştiriye tamam ama bunun yapılmasına hiç gönül rızam yok!
acaba hangi açılar yukarıda saydığım menfi insan modeline örnektir??

ELF

(12-04-2011 07:24 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]meliscim bu konuda hassasım gerçekten... geçenlerde birileriyle oturuyordum. birinin hakkında kötü konuşuldu, o kişi biraz alaya alındı. ve işin kötüsü, o kişi yanımızda yoktu!

şaşırdığım bir türlü anlayamadığım ve üzüldüğüm nokta şu... insan, bunu neden o kişinin yüzüne söylemez de arkasından konuşur. ve de dedikodusunu yaptığı insanla hiçbir şey olmamış gibi arkadaşlık yapmaya ve samimi olmaya devam eder??! .(

dedikodusunu yapıyorsan önce yüzüne söyle
ya da o kişiyi artık hayatından çıkar!
eleştiriye tamam ama bunun yapılmasına hiç gönül rızam yok!
acaba hangi açılar yukarıda saydığım menfi insan modeline örnektir??
Ahlak haritalardan bağımsız bence canım sokak külhaneylerininde büyük komutanlarında marsı güçlü,dişiliğini maddeye çevirmenin her yolunu bilenin de sanatçınında venüsü güçlü ...
Bana göre Allah menfi yarattığından müspeti istemez o nedenle menfi insan tanımını sindiremiyorum menfilik hali bence açıdan fazlasını gerektirir.
Ama menfiye zemin hazırlayan fıtrat dersek ay-merkür karesi derdim açı olarak ve bende var ve sende var bildiğim kadarıylagülücük
Yoğun ikizler etkisi derim değişken ve hava ve merkür yönetiminde bu etkiye biraz gölge kullanılan su elementi eklersek değişen ve etkilenir ruh haline göre yorumlama ve bunu merküri bir çarpıtmayla iletme al sana dedikodugülücük
Aynı etkiye hırslı toprak yapısını katarsak maddeyi sağlama almak kaygısıyla merküri karalama çarpıtma al sana dedikodu gülücük
Tabi usta arkadaşlar daha iyi bilirler ancak şunun açısı demek sanki biraz kısır tanım olur

Arkadaş

Hırsızlık potansiyelinide merkürle açıklayabilirmiyiz....

Mesela merkür hangi gezegenlerle dinamik açı yaparsa daha uygun ortam hazırlar ?

Derin

mars ;)

Arkadaş

:( bir itirafım olacak o halde, ( yanlış anlaşılmasın )

merkür 2. evimde (para evi)... ben 6 yaşında iken bir kere hırsızlık yapmıştım... Mars açısından olabilir evet...Şükürler olsunki hatamı anlayıp birdaha asla yapmadım..verygood

Bazen geriye dönüp düzeltmek istediğimiz anılarımız olurya buda öyle birşey.. :(

Derin

Senin merkürün marsla açısı yok ki balık sadece

Derin

Belki 2.evdeki düşük konumda oluşundandır bilemiyorum o kdarını tabii

Arkadaş

Evet, belki o tarihteki transitler buna uygundu
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Referans Adresler