Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Merkür
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(12-05-2011 11:21 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(12-05-2011 03:31 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(12-04-2011 07:01 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(12-03-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]kişinin, dedikodu yapma potansiyeline ait verileri onun merküründen mi ediniyoruz?

sorumu güncellesem... gülücük

Aysel git başımdan benim yorumlarım sana göre değil ;)

sakınma sözünü. hazırım yıldırım :D

Satürn transiti sende işlemeye başladı sanırım , dün o manyak horoskopdaşın peşinden burada Ay-Merkür sert açıları ön plana çıkmış ve herkes üstüne üstüne geliyor gibi gülücük

Görüşme de dedikodu yaptığını hatırlamıyorum bunu söyleyebilirim.

Astrolojik olarak düşününce evet Merkür ve İkizler burcu ön plana çıkıyor gibi görünse de bence bu insanların GENEL problemlerinden biri olmaya başlamış.

İşi uğraşı olmayan kişilerin belki de farkında olmadan ( çünkü işi uğraşı olmadığı için kafa boşlukta ) yaptığı bir hata olabilir dedikodu.
(12-06-2011 12:01 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(12-04-2011 07:01 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(12-03-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]kişinin, dedikodu yapma potansiyeline ait verileri onun merküründen mi ediniyoruz?

sorumu güncellesem... gülücük

Satürn transiti sende işlemeye başladı sanırım , dün o manyak horoskopdaşın peşinden burada Ay-Merkür sert açıları ön plana çıkmış ve herkes üstüne üstüne geliyor gibi gülücük

Astrolojik olarak düşününce evet Merkür ve İkizler burcu ön plana çıkıyor gibi görünse de bence bu insanların GENEL problemlerinden biri olmaya başlamış.

İşi uğraşı olmayan kişilerin belki de farkında olmadan ( çünkü işi uğraşı olmadığı için kafa boşlukta ) yaptığı bir hata olabilir dedikodu.

gülücük ilk paragrafını tam anlayamadım . öznesi, nesnesini birbirine karıştırdım. forumdan tecrit edilen o insanın mı üstüne gidildi benim mi üstüme gelindi. ifaden azıcık bulanık olmuş sanki gülücük
(12-07-2011 01:15 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(12-06-2011 12:01 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(12-04-2011 07:01 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]sorumu güncellesem... gülücük

gülücük ilk paragrafını tam anlayamadım . öznesi, nesnesini birbirine karıştırdım. forumdan tecrit edilen o insanın mı üstüne gidildi benim mi üstüme gelindi. ifaden azıcık bulanık olmuş sanki gülücük

evet bulanık olmuş , boşver ilk paragrafı zaten asıl cevap diğer paragraflarda.
Merkür ön planda olsa da , dedikodu konusunu Merkür ve İkizler burcuyla kısıtlamamak lazım fikrindeyim. İşi gücü amacı olmayan insanların daha ziyade yaptığı olumsuz bir davranış olduğunu düşünüyorum.

geçen sene 3 ay kadar köyde yaşamışlığım var ancak evimiz köyün hemen girişinde olduğu için ve köy ahalisinin gıcık tavırları olduğu için bir iki istisna dışında kimseyle muhatap olmazdık.

komşu köyden bazıları , bizim köyün insanları için '' onlar dedikoducudur '' derlerdi gülücük

gözlemime göre bizim köyün insanları , o komşu köye göre daha tembel ve hazırcı tipler -elbette istisnalar var-

işi amacı olmayan kişinin dedikoduya bulaşma ihtimalinin artacağını o zaman düşünmüştüm.

destrudo

ikizler zihninin ya da ikizler enerjisinin çok uzağa gidememek gibi bir sorunu olabilir.
dar çevre çok laf...
Merkürün temel ifadesi iletmektir. Sinir sisteminde sinir hücreleri bir veriyi alıp diğer hücreye iletir. Îşte merküry karakterli insanlarda herhangi bir yolla öğrendikleri bilgiyi eşe dosta komşuya iletme ihtiyacı hisseder.

Félicé

Dedikodu konusunda jüpiter açık ara 1. olabilir gözlemlerime göre..

ginka

(12-07-2011 12:37 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]Dedikodu konusunda jüpiter açık ara 1. olabilir gözlemlerime göre..

işte buna katılamam, jüpinin günahını alıyosun ,koca ikizler merkürü dururkenee hemde dil çýkarma (ikizler- akrep )

en iyi dedikoducu merküri pluto sahibeleridir bana göre kıskançlık yatar dedikodunun altında, alttan iş çevirip kötü konuşup yüzüne gülen, ikizler-akreptir yavrucum haydar
dayıkızı, teyze ve bir kaç akrabanın daha doğum günlerini bilsem, bir şeyler karalayacağım dedikodu hakkındagülücük

dayıkızı kova, teyze boğa, bilinen gerçek bu sadece..

Félicé

Merkür sürekli iletir; bir bilgiyi, kelimeyi, sesi, yazıyı, belki de bir insanı, ulaşması gereken yere. Elçilik eder. Sinir sistemimizi de idare eden Merkür iletkenliğe burada da devam eder. Herkes, herşey, her yere ulaşır. O ulaşamaz. Ona verilen görev sadece elçiliktir. Merküri etkilere sahip insanların bir baltaya sap olamaması doğasındandır.
(12-31-2011 12:17 AM)Félicé Yazılan: [ -> ]Merkür sürekli iletir; bir bilgiyi, kelimeyi, sesi, yazıyı, belki de bir insanı, ulaşması gereken yere. Elçilik eder. Sinir sistemimizi de idare eden Merkür iletkenliğe burada da devam eder. Herkes, herşey, her yere ulaşır. O ulaşamaz. Ona verilen görev sadece elçiliktir. Merküri etkilere sahip insanların bir baltaya sap olamaması doğasındandır.

felice bu senin için... dil çýkarma gülücük sürprizzz

“Bir sahil varmış… Orda denize bakıp sevmediği insanlara küfürler edip rahatlıyormuş insanlar. O sahil burası işte!” dedim.
İlk defa konuştu:
“Bu bir efsane mi?”
“Belki bir gün olur! Bir arkadaşımdan duymuştum. Ne zaman ‘tamam artık buraya kadarmış’ dese buraya gelir, bağırır, çağırır, küfreder, geri dönermiş. Evine gittiğinin sabahı, bambaşka biri gibi uyanırmış. Bunu duyan arkadaşları da buraya gelirmiş ve hepsi aynı şeyi söylermiş. Hepsinde de işe yaramış. Ama bir kuralı varmış. Küfretmeden olmazmış!”
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Referans Adresler