Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Merkür
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Arkadaş

(12-04-2011 11:02 PM)aeon Yazılan: [ -> ]bir arkadaşımla gece ( saat 4 sabahlıyoruz işte ) yolda yürüyorduk ve kafamız bir dünyaydı , bir skoda gördük , camı parmak girecek kadar aralıktı , camı aşağı itince cam souna kadar indi ,zevkine teybi çaldık .sonra çöpe attık .

bir defasında sınıfta ( lise ) az kişi kalmıştık .devamsızlıklar da dolmuş . okulda çok az insan vardı ve okul müdürü bize pisliğine tam gün izin vermiyordu ) illa da yarım veriyor .sinirlenmiştik tabi , çıkışta ingilizce sınıfının teybini çaldık . satıp şarap almıştık . evill

benim de böyle aksiyonlarım oldu , en çok skodadan utanırım , adam ne küfür etmiştir . tam kımıl zararlısı gibi işler yapmışız .

:D galiba kerkez böyle şeyler yaşıyor.. arkadaşıma anlatmıştım oda yaptığıını söyledi küçükken...
Ben Dedemin cüzdanından para aşırmıştım evill amacımda, amaç olsa bari pokemon kartları vardı bir zamanlar onlardan almak için 5 lira almıştım... Tabi sonra anlaşıldı benim aldığım gülücük Söz verdirdiler bir daha olmadı...

Fakat ilkokulda sevmediğim bir arkadaşım önümde para düşürdü.. 1 lira kağıt paraydı ozamlar gülücük... bende aldım cebime attım hemen... Hep bana küfür edip dururdu zaten..

aeon

itiraflar geliyor ...

:D

Arkadaş

(12-04-2011 11:15 PM)aeon Yazılan: [ -> ]itiraflar geliyor ...

:D

Evet doğru ama fark yok yinede teyiple gülücük

Hatırladığımda zaten halen daha utanırım kendimden...

Bu ilkokuldaki bahsettiğim arkadaş 8. sınıfta okuldan uzaklaştırıldı zaten... Her sınıfta 1 tane olur diyorlar ya , o tipten birisiydi..

aeon

balıklar iyidir ; ama arkadaşları çevreleri kötü olabiliyor makara

Arkadaş

İyidir miyidir, ama küçükken çok saf oluyorlar makara

Arkadaş çevresi büyüyünce düzeliyor...
(12-04-2011 07:01 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(12-03-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]kişinin, dedikodu yapma potansiyeline ait verileri onun merküründen mi ediniyoruz?

sorumu güncellesem... gülücük

Aysel git başımdan benim yorumlarım sana göre değil ;)

Derin

İkizlerdeki güneş ve merkür ay da olabilir hele ikitanegezegen falanvarsa ikizlerde dedikoduyu seven biri olur diye düşünüyorum bir de jüpiter ikizler benim bildiklerim bunllar
(12-05-2011 03:32 PM)Derin Yazılan: [ -> ]İkizlerdeki güneş ve merkür ay da olabilir hele ikitanegezegen falanvarsa ikizlerde dedikoduyu seven biri olur diye düşünüyorum bir de jüpiter ikizler benim bildiklerim bunllar

sanırım ilk sırayı ikizler alıyor gülücük
(12-05-2011 03:31 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(12-03-2011 09:36 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]kişinin, dedikodu yapma potansiyeline ait verileri onun merküründen mi ediniyoruz?

sakınma sözünü. hazırım yıldırım :D

ginka

(12-05-2011 11:21 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(12-05-2011 03:31 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]

sakınma sözünü. hazırım yıldırım :D

off çok iyi şiir ama ya gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Referans Adresler