Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
erol köse burcu başak yükselen akrepmiş bu adamı nezaman televizyonda görsem acayip itiyo beni...başağa akrep sivri dilli zaten sürekli birilerini eleştirme halinde....ama akrep etkisi kesin var diyodum...
(11-01-2011 10:28 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Hüsnü Şenlendirici ---
Güneş + Venüs İkizler
Mars Aslan
Ay - Yay

ben Hüsnü şenlendiriciyi balık biliyorum
hatta

Mesleği: Müzisyen & Klarnetci
Doğum Yeri: Bergama, İzmir
Doğum Tarihi: 15 Mart 1976
kendileri söylediler.

lerzan mutlu kova burcu yükselen kova . romantizm sevmemiş. doğumgünü yok ama ya 13-14 şubat 1977 bazı yerde 1978
. [Resim: LMutluK2.jpg]

yeşim ceren bozoğlu, güneş aslan yükselen ve ay ikizler.

[Resim: yesim-ceren-bozoglu_182802.jpg]

29 temmuz 1978 doğumlu.
böyle etli dudakları yengeç vermiyor muydu ?
derya baykal, kova burcu - yükselen oğlak - ay burcu yengeç'miş. kendisi dile getirdi az evvel.
yanılmıyorsam ay'ı 7.evine düşüyor, ne kadar fedakar, eşini seven bir kadındı, hala dilinden ferhan şensoy düşmüyor, kıyafetlerini atmamış felan ferhan şensoy'da balık'tı.
(04-13-2012 09:35 PM)smoochy Yazılan: [ -> ]yeşim ceren bozoğlu, güneş aslan yükselen ve ay ikizler.

böyle etli dudakları yengeç vermiyor muydu ?

Ay 1. evindedir muhtemelen.
(04-17-2012 04:01 PM)smoochy Yazılan: [ -> ]derya baykal, kova burcu - yükselen oğlak - ay burcu yengeç'miş. kendisi dile getirdi az evvel.
yanılmıyorsam ay'ı 7.evine düşüyor, ne kadar fedakar, eşini seven bir kadındı, hala dilinden ferhan şensoy düşmüyor, kıyafetlerini atmamış felan ferhan şensoy'da balık'tı.

Ay'ı Kovaydı Galiba Ferhan Şensoy'un.Güneş-Ay uyumu var aralarında.
hülya avşar:terazi burcu yükselende terazi
Nilgün belgün:balık burcu yükselen akrep
fahriye evcen: ikizler burcu yükselen yengeç
(03-28-2015 04:21 PM)sonbahar96 Yazılan: [ -> ]hülya avşar:terazi burcu yükselende terazi
Nilgün belgün:balık burcu yükselen akrep
fahriye evcen: ikizler burcu yükselen yengeç

Fahriye benziyor gerçekten Yükselen Yengeç'e,su burçlarına has elmacık kemikleri ay gibi beyaz ten filan.
ece uslu:başak burcu yükselen akrep
Evrim Akın İkizler burcu, yükseleni Koç sunucu olduğu programda Dinçer Güner'e konuk olmuştu ordan aklımda kalmış gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Referans Adresler