Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Kerimcan'ın yükseleni yaymış bir röportajda kendi söyledi (Habertürk idi galiba)
Öykü Serter yükselen Terazi 29 drc, burada detaylı bir röportajı var.
Candan Erçetin burada analiz edilmişti,yükselen başak ay 1. evdi galiba yanlış hatırlıyor olabilirim bakmak lazım.
Fahriye Evcen yükselen yengeç, güneş ikizler. Ay boğaydı galiba, şarkı söyleme aşkına uygun düşüyor. Güneş-şiron kavuşumu vardı, 12. eve de geliyorsa soğuk görüntüsünü açıklayabilir. Ateş elementi yok kadında napsın.
Başak Sayan yükselen başak, güneş ikizler.
Serkan Çayoğlu yükselen yengeç güneş ikizlerdi sanırım.

Bir ara ünlü analizlerine dönsek ya. Üşenmeyen tezcanlı arkadaşlar harita kondursa şuraya gülücük

Ben bir de Wesley Sneijder'in karısı Yolanthe'nin yükselenini merak ediyorum. Güneşi 29 drc balık, venüs merkür koç retro. Çok da matah bir haritası yok,venüs sıkıntılı,hem venüsyen bir sektörde,hem erken sayılabilecek bir yaşta evlenmiş falan.

Bir de İrem Derici'nin tam doğum saatini. Biliyoruz yükselen aslan güneş koç da tam saati olsa hangi evlere ne düşüyor bilirdik. Twitter'dan sorulsa söyler bence. Alejandro sende o ışığı görüyorum gülücük
Hande ataizini hatirladim başak ay akrep ti

Ben bir tespit yaptım ne kadar yalan ne kadar doğru ; ben bu ülkede şuanda ciddi anlamda ün yapmış ama aslında illegal yollardan geçip hani hep ailelerin dediği kötü yollardan geçtiğini düşünüp birden şana şöhrete kavusan çoğu kişide başak-akrep birleşmleri gördüm. Zeka ve ihtiras bence gayet açıklayıcı.

Kumsal ;

Kerimcan hakkında şuna dayandım canlı yayında 266363 kez sordum. En sonunda "ayyy burcum akrep her şeyim akrep yükselenimde evet " diye geçistirdi belkide ama ay burcu terazi yada oğlak tı bir sene 3 kasımda bir sene 11 mi 12 mi unutum kasımda kutladı. Vikipedi net bir tarih paylaşınca yükselen yaya alınmış şekilde harita bakarız. Yükselenin yay olmasına şaşırmadım dümdüz bakımlı saçları var eskiden de tanırım dedim ya eskiden de öyleydi saçları...

Öykü serter yükseleni niye oğlak biliyorum bilmiyorum sorry. Ama tıpkı yükseleni diğer 29 olanlar gibi mesela annem hem terazi hem akrep görünüşüne sahip. Tıpkı öykü serter gibi bir arkadaşım 29 derece ikizler yükselenli cocuk tamamen yüksleen yengeç ama konuşması ikizler karakteri ikizler gibi ...

Serkan çayoğluna hiç şaşırmadım yükselen yengeç olmasına etkileyici çocuk cünkü ayıma karşıt yaptığından olsa gerek ilk görüşününde sevmemiştim

Fahriyeeee ya ben o kadında bi yengeçlik seziyodum venüsü de yengeçte burak özciviti baştan cıkarması çok normal burak özcivit de sanırım oğlak yükselen terazi ay oğlak diye biliyorum (yükseleni yengeç diyende vardı ) burakla fahriye cook uyumlu.

candan ercetine dair susuzluktan cöl olmuş harita aklımda.yükselen başak demekki çok disiplinli olduğunu duymuştum saç rengide keza .. bir teli bile farklı değil ..

İrem dericiyle güneşlerimiz TAM kavuşumda , bir dakika İrem derici koç yükselen aslan ay ı da yaysa diye hatirliyorum bu kadın tam bir YANARDAĞ !! Hiç de öyle duymuyor sadece gecenlerde sarı saça geçti diye üzüldüm kızıl yakışmıştı ona

Tam doğum saatini almak cok zor menajerlere mail atmak belki çare :(
(02-15-2017 04:19 PM)capri Yazılan: [ -> ]
(02-14-2017 11:51 PM)Alejandro Yazılan: [ -> ]YÜKSELEN İKİZLER KOKUYORUM RESMEN , Her gereksiz bilgiyi biliyorum.... hahaha

Ben saygı duydum gereksiz bilgiler de olsaverygood kötü bi özellik değil rahat olgözkýrpma

Hahahahaha aynen dostum !!
Lionhearted ve Alejandro doğrudur sizi mi kıracağım ben oğlakları çok ayırt edemem. Siz iyi gözlemlemişsinizdir.

Genelde yurtdışından gelip burada ünlü olanlar hep Yengeç,Akrep ve İkizler ağırlıklı. İkizler Kerem Bürsin mesela, Fahriye ve Serkan yükselen Yengeç. Röportajlarında okumuştum. Serkan anneci zaten, Fahriye de aileci.

Benim sosyal medya hesabım yok, olsa ben soracağım. Başkası olsa söylemez de İrem söyler bence gülücük Ay düşün düşün bulamadık çıldıracağız sen söylersin dedik falan demek lazım gülücük Ayı yay ama uzaktan satürnle falan kavuşuyordu diye hatırlıyorum. Benden 2 hafta önce falan doğmuş. Ne kadar ortak yön de olsa ince nüanslar bayağı farklı kılıyor. Mesela onun ay 5. evde sahne aşkı yaratmış olmalı. Benim boğada ona göre daha boğa kalıyorum diyeyim gülücük Ama harita kendini yine de çalıştırıyor. Mesela 9. ev stelyumu desek (saati bilmiyoruz belki 8e veya 10a kayar) yüksek lisans yapmış, sosyoloji okumuş 9. ev konuları bunlar. Yükselenn yöneticisi güneş 9. evde ve jüpiterle kavuşumsa bu kızın 9. eve odaklanması gerekmez miydi? Bunu anlamıyorum işte.
İstediği kadar yükseleni yengeç olsun O Oğlak stelyumuyla oğlağa benzemeyecek de kime benzeyecek :D
(02-16-2017 11:23 PM)Libra Yazılan: [ -> ]İstediği kadar yükseleni yengeç olsun O Oğlak stelyumuyla oğlağa benzemeyecek de kime benzeyecek :D

Kesinlikle katılıyorumverygood
(02-16-2017 02:50 PM)divitsizhokka Yazılan: [ -> ]Ünlüleri bilmiyorum ama benim tanıdığım oglaklar
Yükselen, Ay veya güneş fark etmez her renktedi

Sapsarı olanı da var, bembeyaz olanı da buğday olanı da... Gen faktörü de etkili. ..sadece güneş / ay değil tüm. Gezegenler ten boy göz sac rengimizde etkili bence. .
Şöyle bir örnek vereceğim.
93 aralık birini tanıyorum oğlak stelyumu 4-5 gezegen var buğday tenli

91 aralık biri var yine o da aynı oğlak stelyum 4 gezegen sapsarı saçlı bembeyaz. .. uzun ince Merküryen tip sanki terazi ay

YÜkselen oğlaklar hiç birbirine benzemiyor ama bana verdikleri hissi hemen cözüyorum. Mesela yükselen oğlak ve güneş topraksa ya saman saçlı dümdüz belirgin gözleri olan (göz detayı venüs boğa veya terazideyse geçerli) karizmatik yakışıklı GERÇEKTEN ÇELİMSİZ SISKA bir vücutlu oluyorlar ayrıca yükselen oğlak erkeklerine takım elbise cuk diye oturuyor bunu da çözdüm...

Yükselen oğlak kadınlarını cekici bulmuyorum genelde güneş oğlak kadınlarına daha cok cekilirim onun dışında yükselen oğlak kadınlarında kemikli hatlar zayif olanında da kalın telli koyu saçlar net şekilde yükselen oğlak tanımlıyor.
(02-16-2017 03:23 AM)Lionhearted Yazılan: [ -> ]@Kumsal öykü oglaktir Yav inanırım çok oğlak var öyle yüzlü benim bildiğim ve tanıdığım. yükselen oğlak olup olmadiklarini bilmedim. Coğu da yine esmerdi bu kadınların yine ya da en Az buğday. Inancan mi bana :D

Bu konuda bende öykünün ilk oğlak olduğunu düşünüyordum sarışın olmasını oryale borçluyuz aslında simsiyah onun saçları. Keskin bakışları direk öne çıkarır soğukkkanlı tavırlaro ve yöneticiliği.
en yakın arkadaşım yükselen oğlak
Saçlarını sarıya boyatınca güneşe girmekten bronzlaşmış alman amerika rus kadınlarına benziyor :D
Çilleri var bakışları hüzünlü sanki ağlayacakmış gibi Gözleri mavi renk Parmakları çok ince uzun narin görüntüsü var elleri çok güzel Boyu 1.70 Dudakları çok biçimsiz :D Fiziksel olarak hiç alakamız yok gülücük

[Resim: vbd2vz.png]

[Resim: yE8arj.png]
Venüs akrep daha ne olsun gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Referans Adresler