Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

aeon

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:
aeon Yazılan:ayşenur yazıcı ;
çekici bulduğum bir bayan gülücük
müthiş bir merkür.adam öldürecek derecede sivri bir dil.
iyi seviyede astroloji biliyor.

tarih :13 eylül 1958 , saat:15:15 , yer:elazığ

burç:başak yükselen:kova

[Resim: Ay%C5%9Fenur+yaz%C4%B1c%C4%B1.jpg]

Ayşenur Yazıcı'nın Yükseleni Oğlaktı eskiden şimdi nasıl oldu da Kova oldu anlayamadım.Kendisi bir dönem astrozoom'a üye olmuştu oradaki haritasına itiraz edebilirdi Yükseleni Kova olsaydı.

ayşenur yazıcı, yazınca google baktım ve sitesi karşıma çıktı.
bir astrologla röportajı vardı.doğum saatini kendisi vermiş.
ben de buraya ekleyim dedim.astrozooma üyeymiş .hımm .astroloji bilgisi olduğu anlaşılıyor zaten.
Bruce Jun Fan Lee, (d. 27 Kasım 1940, San Francisco – ö. 20 Temmuz 1973, Hong Kong)

Bruce Lee, Amerika doğumlu Çin kökenlidir. San Francisco'daki Chinese Hospital hastanesinde dünyaya gelmiştir.

İsmini doğumunda hazır bulunan doktor verdi. Babası ve annesi, Çin operasında oyuncuydu. Lee doğduğunda, bir turne için Birleşik Devletlerde bulunuyorlardı. Ailesi, Kung Fu öğrenmesini istedi. 6 yaşındayken bile ilerideki hırçın, sert karakterini belli ediyordu. Lee Kung Fu tekniklerini bilinçsiz bir şekilde öğrenmeye başladıktan sonra, 1954'de ünlü Kung Fu Ustası Sifu Yip Man’ının öğrencisi olarak Wing Chun sistemini çalışmaya karar verdi. İlerleyen zamanlarda da Wing Chun sistemine boks çalışmalarını da eklemeye başladı.

Sık sık karıştığı sokak kavgalarından dolayı kötü şöhret edinince doğduğu Amerika Birleşik Devletleri'ne gider. Washington Üniversitesi'nin FELSEFE bölümüne yazılır. Bir yandan okula devam ederken, bir yandan da Amerikalılara Çin Kültürü'nün zenginliğini anlatmak için o güne kadar Çinlilerden başkasına öğretilmesi yasak olan olan Kung Fu dersleri vermeye başlar. Bu amaçla kendi adını taşıyan JUN FAN KUNG FU adında bir okul açar. Bu spor okulu 1963 yılına kadar açık kaldı. Yine aynı yıl Amerikalı Linda Emery ile evlendi. Lee daha sonra Oakland’da ikinci okulunu açtı. Burada geniş bir kitleye, Amerikalılara yabancı olan bu sanatın ne kadar geniş içerikli ve derin felsefeye sahip olduğunu ispatladı.

Bruce'nin nasıl öldüğü aslında tartışma konusu oldu.Ölümünün beynindeki tümörden olabileceği söylendi. Bunun doğuştan mı yoksa daha sonra mı ortaya çıktığı meçhuldu ama kafasında her an patlamak üzere olan hasar görmüş bir damarla birlikte de çok vakti yoktu. Hatta ölümünden 2 ay önce bir beyin travması geçirdi.

[Resim: 200px-HK-Star-Bruce-Lee-gif.gif]

kare ve karşıt açılarla dolu bir harita, incelemek isteyen arkadaşlar için haritası

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=...i6_QA2WTUp

bütün kişisel gezegenler akrep burcunda ve plutonla kare , satürn jüpiter kavuşumuyla karşıt açı yapmış, şimdi bu adam karatenin felsefesini yapmıyacakta kim yapacak? güç bende diyor resmen,

ölüm sebebi beyindeki tümörden deniyor, sanırım bu 6. evdeki uranüsten kaynaklanıyor,

kareler karşıtlıklar önemli bir gücü işaret ediyor ama burda evlerin nekadar önemli olduğu anlaşılıyor eğer uranüs 6. evde olmasaydı belki beyin tümörü oluşmayacaktı ?

herşey doğum anında gizli gezegenlerin evlerdeki konumu hayatının yönünü belirliyor

benden bu kadar yorum gerisini size bırakıyorum arkadaşlar,
(06-21-2010 07:57 PM)Vena Yazılan: [ -> ]Ben Toprak Sergen'in artık yükselenini geçtim haritasını ortama saatle merak ediyorum çünkü akrep olduğunu biliyorum ama o bile kesin değil adam doğrum tarihini saklamış ( akrep olasılığı artıyor =) ) yok yani Billur Kalkavan'ın programında konuktu bir ay önce galiba mail attım ama geç kaldım program bitmişti maillara bakmadı hoş sorsa adam yanıtlar mıydı bilmem, ama merak ediyorum.

Oğlak burcudur diye biliyorum Toprak Sergeni.Hatta bu astroloji forumlarından birinde Yükseleni de Oğlak diye bir bilgi verildiğini hatırlıyorum ama emin değilim tabii.
Ben de Murat Boz'un Yükselenini merak ediyorum.Bir yerlerde bahsedilmiştir belki bilenler vardır aranızda.

Güneşi Satürn ve Neptünle T-kare oluşturuyor.Akrepteki Ayı da çok güçlü bir ihtimalle Uranüsle birleşiyor.Ben Yükselenini Kova,İkizler,Aslan ya da Yaydan biri diye tahmin ediyorum
(06-23-2010 11:26 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan: [ -> ]Ben de Murat Boz'un Yükselenini merak ediyorum.Bir yerlerde bahsedilmiştir belki bilenler vardır aranızda.

Güneşi Satürn ve Neptünle T-kare oluşturuyor.Akrepteki Ayı da çok güçlü bir ihtimalle Uranüsle birleşiyor.Ben Yükselenini Kova,İkizler,Aslan ya da Yaydan biri diye tahmin ediyorum

Abisinin yükseleni ikizler konuşmuştuk ama Murat'ın doğum saatini bilmiyor oda . Bende ikizler diye tahmin ediyorum öğrenebilirsem yazarım .gözkýrpma

Büyük hayranıyım bende.
(06-24-2010 08:56 PM)Terazi Yazılan: [ -> ]
(06-23-2010 11:26 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan: [ -> ]Ben de Murat Boz'un Yükselenini merak ediyorum.Bir yerlerde bahsedilmiştir belki bilenler vardır aranızda.

Abisinin yükseleni ikizler konuşmuştuk ama Murat'ın doğum saatini bilmiyor oda . Bende ikizler diye tahmin ediyorum öğrenebilirsem yazarım .gözkýrpma

Büyük hayranıyım bende.
İlgilendiğin için Teşekkür ederim.Çok güzel olur hakikaten doğum saatini sorsan akrabalarına
Kesin doğum saatini bilmeseler bile aşağı yukarı bir saat verseler biz bişeyler çıkartabiliriz diye düşünüyorum.

Ben çok büyük hayranı olduğumu iddia edemem ama son bir haftadır canım müzik dinlemek istediğinde hep Murat Boz dinliyorum.
PETEK DİNÇÖZ:Yükselen aslan ;güneş ikizler
Müge Anlı:yükselelen aslan ;güneş yay ;ay burcu akrep
Esra Erol ;Yükselen balık; güneş boğa :ay oğlak
Esra Erol a kendim sordum bu cevabı verdi ama ben koç diye tahmin etmiştim
bu arada Rihanna ya ikizler demişsin ama bana sanki akrepmiş gibi geliyor sencede öyle değil mi
Sinan özen ender saraç'a çıkmıştı yaşı annemden bir yaş büyük buda 65li yılan burç olduğunu gösteriyor...

Kendi balık yükseleni yengeç miş bundan evlenmemiş sanırsam ana kuzusukoptum.w
(06-23-2010 01:27 AM)Vena Yazılan: [ -> ]Oğlak işte :D

toprak sergenle ilgili şunu hatırladım.
senelr evveldi.hatırlarsınız ipek tuzcuoğlunun astroloji programı vardı. izlediğim o gün de konuk, toprak sergendi.yılını hatırlamıyorum ama
güneşi, yükseleni ve ayı oğlaktaydı.
orda da başta burçlara inanmadığını ama yorumcular sayesinde kafasının karıştığını söylemişti...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Referans Adresler