Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselenini bildiğimiz ünlüler ve haritaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(06-28-2015 12:29 PM)sonbahar96 Yazılan: [ -> ]
(06-28-2015 03:42 AM)Ninsianna Yazılan: [ -> ]Bugün Oriflame katalogunu inceliyordum.Oriflame'ün yüzü biliyorsunuz Ezgi Mola.Bir yerde Başak burcu olduğu yazılmıştı aklımda öyle kalmış.Resimlere bakarken Yükseleni Yengeç olabilir mi diye düşünmüştüm.Hiç akrep soğukluğu yok yüzünde.

nette doğum günü 29 mart diye gözüküyor koç burcu dediğim gibi dinçer güner e twit atmış yükselenim akrep diye ordan görmüştüm

Senin güvenilirliğini sorgulamıyorum canım.Sadece fikrimi söyledim.Birde ünlüler kendileri bakmışsa yükselenlerine biraz yanılma payları olabiliyor.Mesela Ezgi'yi Yükselen Yengeç diye düşünmüştüm belki Yükselen Terazi Ay 1. evdedir.
İşte benim stilim programındaki yarışmacılardan Çiğdem Çelik.Güneş Kova Yükselen Akrep, kaynak kendisiyle yapılan ropörtaj
Dün akşam Doğa Rutkay'ın programında Ahmet Kural ve Murat Cemcir konuktu.Cemcir'in burcu Yay Yükseleni Akrepmiş.İnternetteki 30 kasım 1976 tarihine göre çizdiğim haritada Ay'ı Balık, Venüsü Oğlak,Güneş-Mars-Neptün stelyumu (Muhtemelen 1. evde), Merkür-Neptün birleşimi var.
Deniz çakırla avmde karşılaşmıştım yükselenim yengeç ama kesin değil demişti. Ama tipik yengeç yükseleen

Hande acar , instagramda fenomen acarlar holdingin başkanının karısı genelde bilerek yaptırdığı yanlış estetikler ve saç rengiyle gündeme geliyor ve instagramda benimde içinde bılunduğum harika bir hayran kitlesi var. Aslan yükselen akrep ay burcunu da canlı yayında sormuştum "ay onu zeynep biliyo yaağ aliancım" demisti. Bu zeynep , zeynep turan. Şu meşur twitburc saçmalığı.

Dipnot : zeynep turan sosyeetlerin astrologu baya kendisi de acarkentte yaşıyor sosyetik kadınların hepsinin haritası onda. Acarkentteki kadınların coğu her gün danışmanlık alıyomus her konuda öle duydum. Mesela hande acar aslan burcunda tutulma varmış dedi gitti saçlarını kestirip boyattı. 1 yıldır konusmadığı eski 10 yıllık dostuyla barıştı . Tutulmaaaa ahh tutulma!!!

Bu gereksiz bilgiden sonra ;

Kerimcan durmaz , akrep burcu yükselenimde akrep galiba Demisti canlıda sordum
Kemal doğulu ; terazi yükselenim de terazi veya başak demisti (kesin arada doğdu)

Saba tümer yay yükselen koç
İclal aydın başak yükselen yay veya akrep (kendi yükselen akrebe daha cok uymasına rağmen programda yay demisti )
Pınar altuğ başak yükselen kova
Beyaz balık yükselen ikizler
Ceren moray ikizler yükselen koç(tahmini kendisi ay cabuk sinirleniyorum yükselenim koçtur) demisti venüsü koç :D
Ahu sungur kova yükselen kova ay kova merkür kova.... (temsili haritasına baktim o derece şaşırtılı)
Öykü serter balık yükselenim oğlak demişti emin değilim
@alejandro helal olsun ne diyimgülücük baya bı ünlü eklemişsin. Bildiklerime yorum yapayım bende, şimdi; kerimcan durmaz, akrepmiş demek. Akrep ve ateş yapılı insanlar arasından toplum tarafından ters karşılanan tipler çıkabiliyor,aslında çıkmıyor sadece bunu gizlemiyolar ve doğal bi şekilde yaşıyolar. Cool ve samimi olmaları da bundan olsa gerek. Samimi akrep için biraz kırpılıyor tabi;) pınar altuğ kovaymış demek. Güzel kadındı hatırlarım çocuklar duymasından. Sevimli hafif afacan ifadeli bi yüzü var. Beyazın balık- ikizler yapısı meslekte başarı sırrı. Konuşma tarzı aynı ikizlergülücük Saba Tümer de eski popülaritesinde değil. Özledim o eski metafizikli komplo teorili programları. Sanırım daha önce de sitede konusu geçmişti onun. Yay ve yükselen koç olduğunu hatırladım çünkü. Jüpiter 7.evinde bakalım bi hareketlilik olacak mıgülücük
(02-11-2017 11:26 PM)divitsizhokka Yazılan: [ -> ]Yukselenini bilmiyorum ama Damla Sönmez gözlerini çok beğendigim bir oyuncu.
3 Mayıs 1987 istanbul dogumluymus.
Haritası :

[Resim: An9Vd0.gif]

Boyu 1.62 ve gözleri küçük , bakışları akrep Pluto bakışları. .. yükselen akrep olabileceğini düşündüm.
Bu kızın doğum tarihni bende merak etmistim boğa olduğunu görünce çok şaşırmıştım hatta. Yükseleninin balık olduğubu düşünüyorum hafif parazitli catallı yumuşak bir ses "balık burcu ses rengi" konusunda bahsedilen sese sahip cünkü
(02-11-2017 03:57 AM)capri Yazılan: [ -> ]@alejandro helal olsun ne diyim:) baya bı ünlü eklemişsin. Bildiklerime yorum yapayım bende, şimdi; kerimcan durmaz, akrepmiş demek. Akrep ve ateş yapılı insanlar arasından toplum tarafından ters karşılanan tipler çıkabiliyor,aslında çıkmıyor sadece bunu gizlemiyolar ve doğal bi şekilde yaşıyolar. Cool ve samimi olmaları da bundan olsa gerek. Samimi akrep için biraz kırpılıyor tabi;) pınar altuğ kovaymış demek. Güzel kadındı hatırlarım çocuklar duymasından. Sevimli hafif afacan ifadeli bi yüzü var. Beyazın balık- ikizler yapısı meslekte başarı sırrı. Konuşma tarzı aynı ikizler:) Saba Tümer de eski popülaritesinde değil. Özledim o eski metafizikli komplo teorili programları. Sanırım daha önce de sitede konusu geçmişti onun. Yay ve yükselen koç olduğunu hatırladım çünkü. Jüpiter 7.evinde bakalım bi hareketlilik olacak mı:)

Saba tümeri gerçekten bende.özlediğimi farkettim yay kadını nasıl olsa kan cekiyodur :D yükseleni de koç bacakları kısa ve kaslı diye hatırlıyorum marsiyen kadın fizği omuzlar geniş bel düz basen var kaslı ve kısa güçlü bacaklar. (Bacağın kısa ve güçlü olması onların cevik ve savaşcı fiziğe sahip olmalarından ve hızla harekete geçebilme özelliği ) tıpkı müge anlı gibi

Müge anlı yay burcu yükseleni başak ay burcu akrep marsı koç :). Bu kadından daha cesurunu tanımam.... yükseleni tahmini olarak tartışılmmıştı bir yerde ki bende başak diyorum. Saçlarının modelindeki bir tele bile dikkat etmesi , asla dip boyası gelmeden yayına cıkmaması elbiselerini asla hazır giymeyip kendi ölcülerine göre değiştirmeden yayına asla çıkmıyor... saç rengini de yıllardır değiştirmemesi de ayındaki sabit burç etkisi olsa gerek. Tıpkı candan erçetin gibi

Candan erçetin kova burcu yükseleni terazi ay burcunu yengeç hatırlıyoeum ancak yanlış hatırlıyorum (sallamış da olabilirim ama susuzlıktan cöl olmuş bir harita hatırlıyorum) asla kızıl saçını değiştirmediği gibi kuaförünü de asla değiştirmedi 15 günde bir dip boyaya gittiğini biliyorum . Kullanıdığı boyanın numarası markası bile yıllardır aynı ... (merak eden varsa Koleston 77/44 rengi kuaför zamanlarımdan bilirim açıksa sacınız 66/46 da kullanabilirsiniz hanımlar dipnot)
@alejandro hepsini bilmen acayip bi şeygülücük bu kadarını nasıl biliyosun merak ettim, ben bırak yükselenlerini, gezegenlerini ünlülerin yarısını tanımam bile.
YÜKSELEN İKİZLER KOKUYORUM RESMEN , Her gereksiz bilgiyi biliyorum.... hahaha
(02-14-2017 11:51 PM)Alejandro Yazılan: [ -> ]YÜKSELEN İKİZLER KOKUYORUM RESMEN , Her gereksiz bilgiyi biliyorum.... hahaha

Ben saygı duydum gereksiz bilgiler de olsaverygood kötü bi özellik değil rahat olgözkýrpma
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Referans Adresler