Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars - Uranüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
(11-25-2011 10:39 PM)katmer Yazılan: [ -> ]mars uranüs karşıt açım var çok fevri sabırsız ve ölçüsüz olabiliyorum bazen...vah ki vah

Adrenalinden hoşlanma, korkuların ustune gitme, el çabukluğu, hızlı refleksler bunlarda var mı merak ettim gülücük

aeon

korkuların üzerine gitme kısmı biraz mars pluto mars akrep anlatır.

daha çok otoritenin üzerine gitme , şeklinde tanımlayabiliriz , mars uranüs

el çabukluğu da , sanki mars ikizler veya merküri kabiliyetler gibi geliyor .

yüksek enerji verebiklir. bu açıya sahip kişiler bir yerde uzun süre saitkalmakta zorlanabilirler.

ELF

Oğlumda ve bende mars uranüs karesi var .O çok hareketli sabit kalmakta zorlanıyor sarılmaktan bile sıkılır.
Düşünmeden fevri tepkiler verdiği kesin ama bilinçli olarak korkuların üzerine gitmek bence de pek yok öyle olsa yüzmeyi öğrenirdim :D
Bir de bütün lambalar ben açtığımda patlıyor elektirikle ilgili sıkıntı varsa herkes benden biliyor---

tiyatral_gitarist

Videonun sağ altındaki 360p yi ----> 1080p ye getirmenizi öneririm...
Ben niye adrenalinden hoşlanıyorum gülücük
mars 1 derece koç (4.ev)
uranüs 28 derece yay (1.ev)

aralarında kare açı var.

ne yazıyorsa doğrudur, altına imzamı atarım.

bugünlerde uranüs transiti natal marsın tam üzerinde ve bu transitin hem de bu açı kalıbını etkisi dorukta. trafo gibi dolaşıyorum.

Arkadaş

(12-23-2011 02:42 PM)body snatcher Yazılan: [ -> ]mars 1 derece koç (4.ev)

aralarında kare açı var.

bugünlerde uranüs transiti natal marsın tam üzerinde ve bu transitin hem de bu açı kalıbını etkisi dorukta. trafo gibi dolaşıyorum.

Hehe frankenstein gülücük
(12-23-2011 04:46 PM)By!Ceykp Yazılan: [ -> ]

aralarında kare açı var.

cazur cuzur.. aahaha :D tost makinesinde sucuk pişiricem, elimde tahta kaşık, sucuklara akrobasi yaptırıyorum. :/

işin kötü yani, uranüs ileri gitti marsın üzerinde, geri gitti marsın üzerinde, neyseki şimdi düz harekete geçti. ama hala marsın tam kafasında.ki benim haritamda mars çok gergin, 1.evdekilerin alayına kare gitmiş bi jüpiter sextile bide asc trine var, o da yükselen yay kardeşine yapsın o kadar. ehh yani.
(12-23-2011 05:56 PM)body snatcher Yazılan: [ -> ]

aralarında kare açı var.

cazur cuzur.. aahaha :D tost makinesinde sucuk pişiricem, elimde tahta kaşık, sucuklara akrobasi yaptırıyorum. :/

işin kötü yani, uranüs ileri gitti marsın üzerinde, geri gitti marsın üzerinde, neyseki şimdi düz harekete geçti. ama hala marsın tam kafasında.ki benim haritamda mars çok gergin, 1.evdekilerin alayına kare gitmiş bi jüpiter sextile bide asc trine var, o da yükselen yay kardeşine yapsın o kadar. ehh yani.

mrblar,benm haritamda mars cok gergin demişsin .. gezegenlerin hareketlerini kişisel haritanızda nasıl gozlemliyorsunuz . haritamızda gezegnler sabit yerlerinde durmuyor mu ? ben buralarda yenıyım de anlayamıyorum bazı şeyleri .. bunun için kullanılan bir program mı var
(12-23-2011 08:23 PM)lacrimosa Yazılan: [ -> ]
(12-23-2011 05:56 PM)body snatcher Yazılan: [ -> ]

aralarında kare açı var.

mrblar,benm haritamda mars cok gergin demişsin .. gezegenlerin hareketlerini kişisel haritanızda nasıl gozlemliyorsunuz . haritamızda gezegnler sabit yerlerinde durmuyor mu ? ben buralarda yenıyım de anlayamıyorum bazı şeyleri .. bunun için kullanılan bir program mı var

gergin tasvirini haritamdaki marsın 1.evdeki ve 2.ev başındaki 4 gezegenden oluşan (uranüs,satürn,ay,neptün) stelyum (gezegen birikmesi 3+) ile kare açı içerisinde olmasından dolayı yaptım.

"astroloji açılar"
şeklinde bi arama işini kolaylaştırır.

bu konuları mesaj ile sorman sana pek fayda etmez (en azından başlangıçta) önce temel kavramları araştırman daha sonra aklına takılanları sorman daha yararlı olur.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler