Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars - Uranüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Presence

bir anlamda enerjiye farklı bir yetenek kazandıran, sıradışılık sağlayan bir açı da diyebiliriz.

uranüs'ün içinde bulunduğu ev ve burç da çok önemli tabiki.
(01-30-2013 10:39 PM)Presence Yazılan: [ -> ]bir anlamda enerjiye farklı bir yetenek kazandıran, sıradışılık sağlayan bir açı da diyebiliriz.

uranüs'ün içinde bulunduğu ev ve burç da çok önemli tabiki.

Hım verygood sıradışılık evet. Benim uranüs oğlakta satürnle neptünle kavuşumda.
(01-30-2013 10:27 PM)Presence Yazılan: [ -> ]korunuyorsun ekinoks :D
herkes korunur ! kimi farkeder şükrünü yapar kimi farketmez nankörlugünü;)

Presence

kemeri bağla ne olur ne olmaz. ani, istenmeyen bir olay olabilir. dikkatli ol. uranüs bu çarpar insanı.
(01-30-2013 11:18 PM)Presence Yazılan: [ -> ]kemeri bağla ne olur ne olmaz. ani, istenmeyen bir olay olabilir. dikkatli ol. uranüs bu çarpar insanı.
gülücük
Acaba bu mars uranus,kare ya da zit acilari kotu sekilde hangi trnsitlerde etkilenebilir? Ya da bu zor aciyi daha hangi transitler zorlar mars olabilir mi?

Presence

mars veya satürn gibi 'kötücül' kabul edilen gezegenlerin, kare veya karşıt görünüm oluşturacağı transit dönemlerde, -önlem alınması gereken- 'zor koşullar' oluşabilir.
O değilde ahhahah [Resim: laught16.gif] bu beni değilde başkalarını ilgilendiren bi açıymış gibime geliyo bazen :D Ne zaman biri benimle dalga geçmeye çalışsa mutlaka bişey geliyo başına, ya boğazına bişey kaçıyo ya ayağı bi yere takılıyo :D ya da mesela diyelim bana bişey atıcaksa hiç tutturamıyo bunu 2 metre ötemden bana tebeşir atmaya çalışan birinde yaşadım :D
Mars- uranüs karşıtlığım var. Deli miyim? Evet :D Aniden parlarım sonra birden melek gibi olurum. Sanırım enerjimi boşaltmam gerekiyor ve o "anlık" sinirle enerjimi boşaltmış oluyorum. Dokunduğum şeyi çarpıyorum. Cidden çarpıyorum :D Belki biraz toprakta yürümem gerek. Aslında sürekli toprakla iç içe olmam gerek belki de. Sabır konusuna gelince... aslında bazı konularda son derece sabırlıyım. Bazen başı şeyleri yıllarca bekleyebiliyorum. Bazen de her geçen saniye bile öfkelenmeme yetebiliyor. Şartlara bağlı aslında. Ağır aksak yürüyen şeylere tahammül edemiyorum. Soru sorulmasına kızmam. Sorunun soruluş tarzına, amacına göre öfkelenebilirim. Şiddet eğilimim yoktur aslında ya da vardır bilemedim :D Kendime hakim olabildiğim için yokmuş gibi gelmiş olabilir bana. Kızdığım anda televizyonu falan atma isteği olabilir ya da kızdığım kişinin ağzının üstüne çarpasım gelebiliyor ama yapmıyorum :D Çocukken sinirlenince başımı duvara vururmuşum. Bak deliye ya :D Bir de istediğim şey olmayınca çıldırabiliyorum. Bana hayır denmesinden nefret ederim. O zaman da çıldırıyorum. Amaaan ne kadar çok çıldırıyorum ben ya :D Uzak durun la benden. Çarparım :p
Küçükken bi keresinde kotuğun üstünden atlayıp dizlerimin üstüne düşsem nasıl olur diye sırf meraktan denemiştim :D Mars-uranüs zıtlığı <3
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler