Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars - Uranüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
(01-30-2013 10:10 PM)Presence Yazılan: [ -> ]mars-uranüs zorlayıcı açıları 'kaza' ihtimalini arttırabilir.

verygood evet öyle gibi.

Bende de mars uranüs üçgeni var gerçi farklı burçlarda ama trafikte arabaların geçmesini beklemeye gıcık oluyorum dil çýkarma

Presence

sabırsızlık eğilimi oluşturabilir. gülücük
Bende hiç olmadıgülücük çok şükür..tabi arada elektrik elektrik carpar ama çok hafifgülücük)..kavusumun yayda olması ve marsin cupiterle quintili..tabiki başta ettigim dualar vs. Engelliyor biliyorum..yoksa haritam çok aksi TERS gülücük
(01-30-2013 10:15 PM)Presence Yazılan: [ -> ]sana biraz da olsa sabırsızlık kattığını mı düşünüyorsun?

Pek de sabırsız değilimdir, yine de birazcık sabırsızlık olabiliyor konuya göre ama çok da sabredebilirim gerekiyorsa tabi bendeki açı pek etkili olmayabilir farklı burçlarda olduğu için. Ama trafikte sabırsız bir yayayımgülücük
Ha şunu hatırlıyorum; çocukken sokakta oynuyoruz.Kontrolden çıkmış bir araba herkes kaçışiyor ve o araba hızla benim üstüne çıktığım taşa vurdu ve taklalar attı :D 3 -4 yaslarindaydim
(01-30-2013 10:12 PM)Presence Yazılan: [ -> ]aynı zamanda 'eril' (fiziksel) enerjinin farklılaşması anlamına da gelen bir etkileşim mars uranüs bağlantıları...

örneğin; ani tepkiler verebilen bir yapı kazandırabilir. veya kontrolsüz fiziksel enerji yüzünden aniden meydana gelen fiziksel bozulmalara da işaret edebilir.

Özellikle kavuşum kare zıt açılarda oluyor galiba tuhaf tepkiler. Herkesin cesaret edemeyeceği şeylere cesaret etmek falan.

Presence

korunuyorsun ekinoks :D
(01-30-2013 10:23 PM)ekinoks Yazılan: [ -> ]Ha şunu hatırlıyorum; çocukken sokakta oynuyoruz.Kontrolden çıkmış bir araba herkes kaçışiyor ve o araba hızla benim üstüne çıktığım taşa vurdu ve taklalar attı :D 3 -4 yaslarindaydim

Kötüymüş.. ani olaylara sebep olabiliyor bu açılar o zaman. Bendeki üçgen açı; insanlar top oynuyorsa o top gelip beni buluyor :D

Presence

(01-30-2013 10:26 PM)Lily Yazılan: [ -> ]
(01-30-2013 10:12 PM)Presence Yazılan: [ -> ]aynı zamanda 'eril' (fiziksel) enerjinin farklılaşması anlamına da gelen bir etkileşim mars uranüs bağlantıları...

örneğin; ani tepkiler verebilen bir yapı kazandırabilir. veya kontrolsüz fiziksel enerji yüzünden aniden meydana gelen fiziksel bozulmalara da işaret edebilir.

Özellikle kavuşum kare zıt açılarda oluyor galiba tuhaf tepkiler. Herkesin cesaret edemeyeceği şeylere cesaret etmek falan.

evet olabilir.

ani gelişen olaylara karşı kişi hazırlıksız olabilir ama bu olayları yönlendirebilmek için ihtiyacı olan enerjiyi, güdüyü kendi içinde buluyor olabilir. ve olayları kontrol edebilmek için doğrudan anilikte beliren hızlı enerjisini kullanıyor olabilir kişi.

babamda da mars-uranüs kare açısı var;
sık sık meslek kazası yaşar. elektrik çarpar, kafasını yarar, bir yerleri kesilir... utangaç
(01-30-2013 10:33 PM)Presence Yazılan: [ -> ]
(01-30-2013 10:26 PM)Lily Yazılan: [ -> ]

evet olabilir.

ani gelişen olaylara karşı kişi hazırlıksız olabilir ama bu olayları yönlendirebilmek için ihtiyacı olan enerjiyi, güdüyü kendi içinde buluyor olabilir. ve olayları kontrol edebilmek için doğrudan anilikte beliren enerjisini kullanıyor olabilir kişi.

babamda da mars-uranüs kare açısı var;
sık sık meslek kazası yaşar. elektrik çarpar, kafasını yarar, bir yerleri kesilir... utangaç

Tüm zorluklarına rağmen, mesleğini seviyor o zaman. Ya da içinde mücadele gücünü bulabiliyor da olabilir. Bana göre zor açılar mars uranüs açıları gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler