Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Stelyum
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
@Cancimini Konumlarını paylaştığın kişi çok zor bir kişilik. Tam bir Akrep!

Bir de yükseleni Yay ve ASC-Mars kavuşumu var.

"Eyvah eyvah" dedim bu konumları görünce :D Dışarıya gerçekten çok sert bir izlenim veriyor ama herşeyi içinde yaşayan biri. Dışa yansıtmayı sevmez duygularını, fakat çok duygusal biri. Gizliliğe önem veren biri olabilir ve özellikle 6. hisleri çok güçlü. Akrep vurgusu ve 12. ev vurgusu var, gizemli biri.
Bir akrep stelyumu da benden gelsin madem gülücük Yorumlarsanız sevinirim arkadaşlar.

Haritam
(07-18-2017 09:53 PM)divitsizhokka Yazılan: [ -> ]Resmi göremiyorum. Hızlı resimden yüklersen daha iyi olur

@Libra annenin haritası tkare sebebiyle de zor olmalı. kendi kendine de yoruluyordur.

insanların dikkatini çeken bir annen mi var? pozitif negatif üzerinde baya enerji çekiyor gibi düşündüm bilemem tabi

@Capri tam gece 12de mi doğmuş bilmiyorum laf arasında gece doğum olduğunu öğrendim. 11.30 veya 12.30 da olabilir yani. ..çocuk annesini çok seviyor en küçük ama hayvanları da çok seviyor. Annesine ileride bnm Bahçeli ayrı evim olacak orda tüm Hayvanlarim olacak diyormus gülücük
annesi evde hayvan istemiyor.
ikizler benim 5. Evime denk geliyor o sebeple genelde ikizler burcuna sempati besliyorum. Gülen insanları seviyorum bu çocuğu da ondan seviyorum.

Buyrun:

https://hizliresim.com/XXMnlD
Annem aşırı dikkat çekici Gençliğinde aşık olmayan erkek yokmuş :D Şimdilerde de gereksiz yere kıskanan gıcıklık yapanlar var Annem de sert biraz gülücük
(07-18-2017 10:58 PM)divitsizhokka Yazılan: [ -> ]@freeloader harita sahibi evlenirse eşi güzel beyaz tenli bir kadın olabilir direk 7.evdeki ay çarptı gözüme stelyumdan gelen enerji de cabasi. Saturn 7.eve çok yakın. .herkesin hayatında bir nokta tabi ki imtihan. ...:/

3.evde dedektif olabilir mi bu kişi diye düşündüm birden :S
Sadece bir anlık tahmin

Dedektiflik,polisiye eserlerini çok severim,zaafım var diyebilirim. Gündelik hayatta da oldukça şüpheci biriyim. Satürn'ün 7.eve yakın olması (hatta dsc ile kavuşum neredeyse) imtihanın evlilik mi olduğunu gösteriyor? Bir de son olarak stelyumdan gelen enerji tam olarak nasıl beyaz tenli güzel bir eşi işaret ediyor o kısmı anlayamadım. Yoksa sadece ay ın 7.evdeki pozisyonundan yola çıkarak mı söylediniz? Teşekkür ederim yorumunuz için.
(07-18-2017 06:51 PM)say24 Yazılan: [ -> ]@Cancimini Konumlarını paylaştığın kişi çok zor bir kişilik. Tam bir Akrep!

Bir de yükseleni Yay ve ASC-Mars kavuşumu var.

"Eyvah eyvah" dedim bu konumları görünce :D Dışarıya gerçekten çok sert bir izlenim veriyor ama herşeyi içinde yaşayan biri. Dışa yansıtmayı sevmez duygularını, fakat çok duygusal biri. Gizliliğe önem veren biri olabilir ve özellikle 6. hisleri çok güçlü. Akrep vurgusu ve 12. ev vurgusu var, gizemli biri.

Akrep gibi Akrep diyebiliriz.

Yükseleni istediği kadar değişken olsun, Akrep sabit karakterli burçlardan olduğu için karakteri çok zor değişir. Stelyumla birleşince bütün enerjisi açığa çıkıyor. Bakışları tipik Akrep bakışı ben fazla göz göze gelmemeyi tercih ediyorum. Yoğun bir enerjisi var çünkü. Dik dik bakar :D ASC-Mars kavuşumuyla ses tonu kalındır. Ketum, kendiyle ilgili fazla birşey anlatmaz ama o kadar çok konuşur ki sohbet sonunda elle tutulur bir bilgi edinmediğinizi anlarsınız. İdare etmeyi, kontrol etmeyi çok seviyor. Erkeklerle daha iyi ortam yapıyor. Yükselen Yay etkisiyle neşelidir ama çabuk ciddileşir. Kıskanç ama kıskançlığını iyi gizliyor. Akrepler gerçek duygularını göstermeme konusunda ustadır. Bir de bu 6. histen kaynaklanıyor olabilir, insanların düşüncelerini okumayı seviyor - "senin canın mı sıkkın? Anlatmak ister misin ? Bu kadar mutlu olduğuna göre kesin güzel bir haber aldın vs " gibi... Manipülasyon yapmayı sever. Tabi karakter şekillenmesinde ebeveynin de rolü büyük. 11 yaşında babasını kaybetmiş ve artık yetişkin birey olan genç bir kadının nasıl evrelerden geçtiğini bilemeyiz. Annesini sık sık anlatır. Nasıl dominant bir kadın olduğunu. Annesi de Aslan burcu.
@divitsizhokka bi şeyler yazmıştım, stelyumu görünce yazdığımı sildim. Dört derecelik yere 4 gezegen gelmiş. Nasıl bir kavuşumdur o gülücük 6.ev oğlak deyince çalışmak ve sabır geliyor aklıma. Rutin yaşam ağır gelebilir. Erkekse sağlık sorunları olabilir. Haritada 2-3 güçlü transit daha varsa önemli bir şey yaşatabilecek bi transit.
Oğlumun 12. evi ve 8. evi çok yoğun. 12. ev balık, venüs, uranüs, mars ve merkür. 8.ev akrepte pluto, jüpiter ve ay düğümü var. Yıllardır ruhsal yönden çok sıkıntılı, sıvılarıda çok seviyor. Gelecek için bir umut var mı ? :(
İkizler burcunda merkür venüs ve marstan oluşan bir stelyumum var. Merkür venüs ve marsın tam orta noktasında. Astro.com kavuşum kabul etmiş ama venüsle marsın orb farkı 8. Yine de stelyum oluyor mu? Stelyumumla alakalı araştırma yaptım ama merakım yatışmadı. Stelyumum ortasındaki gezegenin diğerlerinden destek alıp güçlendiğini okumuştum, doğru mu? Tam olarak merkürüm nasıl etkileniyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim gülücük
10 orb kadar kavuşum sayılıyor ama 8-10 çok zayıf kavuşum sayılıyor
stelyumda ortadaki gezegen köprü görevi görüyor Bu nedenle senden çok güçlü bir stelyum var
Yöneticisi de olduğundan kuvvettli Stelyumun açıları da çok Sen tam bir merküriyensin gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler