Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Stelyum
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(03-01-2011 06:20 PM)tooredo Yazılan: [ -> ]
(03-01-2011 05:48 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ][quote='Sniper' pid='132148' dateline='1298986750']
[quote='tooredo' pid='132142' dateline='1298984497']
en az satürn ve marsın el ele vermesi kadar korkunç; mars ve plutonun kol kola girmesigülücük)
narin terazi venüsümü, değiştiriyorlar..

eylülcüm pluto-mars kavuşumu eşittir iman kuvveti bence :D bitişlerden sonra başlangıçları çok rahat yaparsın sen, ayrıca sıkıntı duyduğun en önemli nokta adaletin olmadığı durumlar genel olarak güçlü bir bayan olduğunu düşünüyorum açıkcası...
bu arada venüsün terazi olması iyi olmuş çok fazla bişi kaybetmez venüs terazi herdaim güzeldir gözkýrpma

teşekkür ederim tooredo.. çiçek

ilk senden duydum, mars-pluto iman gücü benzetmesini; ama çok da hoşuma gittigülücük)

evet ya, adil olmak, adaletlice davranabilmeye çok önem veririm..

stelyumumda güçlü; merkür, venüs, mars,pluto, terazide ve 9. evde

bende güçlü olduğumu düşünüyorum utangaç gülücük
(07-03-2011 10:15 PM)feynmann_m Yazılan: [ -> ]
(07-03-2011 07:26 PM)sankigibibiraz Yazılan: [ -> ]6.evimi Başak kesiyor. Terazi burada kıstırılmış burç olarak bulunuyor. Satürn Plüto ve Mars Terazide. Hepsi malefik ve 6. evde. Ne hoş değil mi aðla...

Merhaba haritan bi yakınımla nerdeyse bire bir aynı seninde iş hayatın yoğun ve yorucu mu bir de işin yurtdışı bağlantılı mı? Umarım merakımı mazur görürsün...

İş hayatım hep yorucuydu yurtdışında öğretmenlik yaptım.Ama hakkımı hiçbir zaman tam olarak alamadım yaptığım işlerde bir de hep rezalet işverenlerle çalıştım. şu an çalışmıyorum Satürn döngüsü 6. evimden vuruyor iki yıldır aðla...
(07-04-2011 03:29 PM)feynmann_m Yazılan: [ -> ]
(07-04-2011 01:05 AM)sankigibibiraz Yazılan: [ -> ]
(07-03-2011 10:15 PM)feynmann_m Yazılan: [ -> ]
(07-03-2011 07:26 PM)sankigibibiraz Yazılan: [ -> ]6.evimi Başak kesiyor. Terazi burada kıstırılmış burç olarak bulunuyor. Satürn Plüto ve Mars Terazide. Hepsi malefik ve 6. evde. Ne hoş değil mi aðla...

Merhaba haritan bi yakınımla nerdeyse bire bir aynı seninde iş hayatın yoğun ve yorucu mu bir de işin yurtdışı bağlantılı mı? Umarım merakımı mazur görürsün...

İş hayatım hep yorucuydu yurtdışında öğretmenlik yaptım.Ama hakkımı hiçbir zaman tam olarak alamadım yaptığım işlerde bir de hep rezalet işverenlerle çalıştım. şu an çalışmıyorum Satürn döngüsü 6. evimden vuruyor iki yıldır aðla...

demek ki 6.evdeki gezegenler aynı yoğun etkiyi veriyor.Ama satürn döngüsü arkadaşımın işine yaradı ve çok daha ii bi yerde işe girdi!!ama aşk hayatı tam anlamıyla bi felaket ama ondan kaynaklanıyor kesinlikle...cevapladığın için teşekkürler gülücük

Rica ederim.Arkadaşının işine sevindim inşallah aşk hayatı da güzel olur gülücük

ELF

(09-26-2011 09:28 PM)venüs85 Yazılan: [ -> ]Farklı burçlarda olup da aynı evde olan gezegenler stelyum sayılıyor mu?

Örneğin benim ay, güneş, merkür, pluto aynı evde ama ay ve güneş terazide, pluto ve merkür akrepte.

Bunun yanı sıra farklı evlerde olup da aynı burçta olan gezegenler stelyum yapıyor mu?

Örneğin pluto, merkür ve saturn akrep burcunda, pluto ve merkür 5. evde iken saturn 6. evde.
Stelyum 3 veya daha fazla gezegenin kavuşum yapmasıdır. Sizin haritanızda bahsettikleiniz mar-venüs 5 orbla ,ay-güneş 5 orbla,merkür plutonunz partil(0 orb) kavuşum yapmış satürn akrepte ama merkür-plutoyla açısı yok.
(08-30-2012 03:09 PM)jausmas Yazılan: [ -> ]benim haritamda saturn-mars-venüs kavuşum 11. evde kovada. bu nasıl bir özellik verir satürn marsla venüsü kısıtlar mı arkadaşlıklarla ilgili sorunlar yaratır mı?

Bu stelyumda diğer ikisini daha çok etkileyen taraf Satürn olacaktır.
Dolayısıyla Venüs ve Mars'a özgü konularda Satürnyen özellikler ve deneyimler sözkonusu olabilir.

Örneğin ilişkiler konusunda engellenme ve mutluluğun ilerleyen zamanlarda olgunlukla beraber gelmesi gibi.
(01-20-2013 05:12 PM)Morena Yazılan: [ -> ]benim 2. evim oğlakta uranüs, neptün, satürn stelyuma dahil. Balık burcunda 4 gezegen var ama balık burcunun bir kısmı 3. ev, bir kısmı da 4. eve dahil. 3. ev tarafında merkür, kad var. 4. evde güneş ve venüs var. Balık stelyumum var mıdır benim?

Selam Morena

stelyumda gezegenler birbirine kaç derece yakınlıkta buna dikkat ediyoruz

3 ya da daha fazla gezegen 10 derecelik bir alanda yanyana gelmişlerse bu duruma stelyum diyebiliriz -kabaca böyle ifadeyim-

Senin Merkür ve KAD Balığın ilk derecelerinde, Güneş ve Venüs ise 20 ve sonraki derecelerinde yani aralarında 15 dereceden fazla bir mesafe var.

Öyleyse sende Balık stelyumu yok diyebiliriz.

Tabii Balık burcu vurgusu var o ayrı.
(01-20-2013 10:48 PM)Morena Yazılan: [ -> ]selam, çok teşekkürler gülücük 2. evimdeki gezegenlerin açıklamalarına baktım ama stelyum olduğu için; oğlaktaki satürn, uranüs ve neptün stelyumu ne tür etkiler verebilir bana? 2. ev fiziksel olarak yüz şeklimizi belirlermiş diye okumuştum, fiziksel olarak ne tür etkiler verebilir?

2.evin yüz şeklini belirlediğini daha önce duymadım. Satürn, Uranüs, Neptün gibi yavaş gezegenlerin fiziksel görünüme çok fazla etki edeceklerini zannetmiyorum.

Senin stelyumunda Satün ve Neptün yanyana görünüyor, Uranüs ise 7 orbla daha uzakta kalmış.
Yükselen burcun Yay ise 2.ev yöneticin Satürn olur.
Ve Satürnün Neptünle kavuşumu, kişisel kaynaklarını (maddi vb.) dağınık şekilde kullanıyor olabileceğine işaret eder. Parasal belirsizliklere işaret edebilir. Sanatsal bir uğraşıyla ilgili para kazanma potansiyeline işaret edebilir.

Satürn-Neptün kavuşumunda hayaller ve gerçekler iç içe geçmiş gibidir.
Hayallerini disipline etmen ve bir konuya odaklanman senin için verimli olacaktır diye düşünüyorum.
(01-30-2013 12:50 AM)ekinoks Yazılan: [ -> ]yaydaki 9 derecede saturn, 22de uranüs 26daki mars stelyum kabul edebilirmiym gülücük etkisi acık çünkü(:

Nayır nolamaz satürn ile uranüs arasında 13 derece fark varken buna kavuşum diyemeyiz.

Satürn ve Uranüsün sendeki Yay özelliklerini arttırdığını söyleyemeyiz malesef. Mars Yay'dan biraz Yay etkisi var tabi ama dominant değil gülücük
Merhabalar, daha bugün üye oldum foruma ama o kadar çok sormak istediğim şey varki asla bekleyemedim ve bu konuyu forumda bulamadım umarım gözümden kaçmamıştır. Haritalarımızda bir burçta ya da evde en az üç gezegenin bir araya gelmesi şeklindeki bu görünümler bizi nasıl etkiler çok merak ediyorum. Bu biraz tekdüzelik verir mi ? Mesela benim haritamda yoğun bir şekilde oğlak stelyumum ve 11. ev stelyumum var. Bu konuda bilgisi olan üyeler yardımcı olabilir mi?
Arkadaşlar haritamda güneş,venüs,merkür,jüpiter ve plüto akrepte ve 3.evdeler. Venüs ve merkür kavuşumda ayrıyetten güneş,jüpiter ve plüto kendi aralarında kavuşumdalar ortada da KAD var.Nasıl yorumlayabilirim acaba?3.ev konularına bakınca genelde küçük kardeşlerden vs söz ediliyor ama ben tek çocuğum gülücük Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Doğum haritam:

[Resim: ZD5o90.gif]
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler