Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Stelyum
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Félicé

(11-11-2010 09:03 PM)gullusutcu Yazılan: [ -> ]O zaman benim ay balıkla kavuşmuş şironum bana başak özelliklerimi kazandırıyor ?

Bunu siz söyleyeceksiniz.. Kusursuz işler çıkarma, mükemmelleştirme, detaylara önem verme, hizmet etme,sağlık konularına, hijyene önem verme, mesafe, takıntılar, eleştirellik, hiç bir şeyi beğenmeme? Yani başak burcu özellikleri var mı bünyenizde? Anneniz ya da anneliğinizle ilgili psikolojik yaralarınız var mı? Çevrenizdeki kadınlar hassas, zayıf karakterli, güçsüz, bunalımlı özellikler gösteriyor mu?

Aslında sizin ay burcunuz için bunu ayıklamak zor olabilir.. Çünkü kollektiflerle temas halinde..
(11-11-2010 10:09 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]
(11-11-2010 10:00 PM)arzu Yazılan: [ -> ]benim stelyumum haritam da çok önemli midir..

Zannettim ki kendi haritamı açtım:D Asc ikizler ve o gıcık stelyumu görünce.. Bende aynı stelyum venüsle temas halinde senin venüs yırtmış.. Kişisellerinle sert bi etkileşimi yok.. Ama tek başına ele aldığımızda, 5. evde ve terazide.. Hayattan keyif almada zorlanma, aşk ve çocuklarla ilişkilerde krizler, gerilimler, engeller, sıkıntılar deneyimleme ve bu yolla dönüşme, kendini ifade etme konusunda sıkıntılar, Paylaşmayı, uyum sağlamayı, esnek olmayı zamanla öğrenme,
İlşkilerde güç ve kontrol savaşı..
Ama ben artık şöyle telkin veriyorum kendime..İstediğim şeylerde, enerjimi, irademi (mars) sabırla,ağır ağır ve kurallara uyarak(satürn) sonuna kadar götürme gücü (pluto).. E bu da iyi bir şey..
Hükmetmek, kontrol dürtüsü, kendini savunmadan korkmaktan vazgeçmek, bunlara dikkat edebilirsin..
Sen nasıl deneyimliyorsun 5. ev konularını?
o zaman güzel bi şey seninle karşılaşmamız gülücük ben de durum şöle :(hayattan keyif alamda zorlanma aşk ilişkilerde krizler, gerilimler, engeller, sıkıntılar deneyimleme ve bu yolla dönüşme, kısmı aynen
geçerli fazlasıyla hem de..çocuk yok henüz ama düşünüyorum da hayatta en çok istedği şeylerle imtihan oluyo insan..korkuyorum valla çocuk konusunda da...kendini savunmadan korkmaktan vazgeçmek konsunu biraz açar mısın..?ben çok ciddiyim bi de..her şeyi çok ciddiye almakda ..bu stelyumla ilgili midr...işle ya da görevle illgili konularda kendimi çok eziyorum..paralıyorum hatta..zor bi oluşum dimi bu cidden gülücük

Félicé

(11-11-2010 10:55 PM)gullusutcu Yazılan: [ -> ]Kollektiflerle temas halinde ne demek acaba , çok iyi anlayamadım ?

Satürn ötesindeki uranüs,neptün, pluto kollektif gezegenler olarak adlandırılırlar.. Kişisel gezegenlerimize açı yaptıkları zaman elimizde olmayan olaylar, kontrol edemediğimiz enerjiler girmiştir hayatımıza.. Dominanttırlar.. O yüzden yazdım, yani neptün, uranüs ve pluto ile temas halinde bir ay'a sahipken, şironun etkilerini hissetmeyebilirsiniz..

Félicé

(11-11-2010 10:50 PM)arzu Yazılan: [ -> ]o zaman güzel bi şey seninle karşılaşmamız gülücük ben de durum şöle :(hayattan keyif alamda zorlanma aşk ilişkilerde krizler, gerilimler, engeller, sıkıntılar deneyimleme ve bu yolla dönüşme, kısmı aynen
geçerli fazlasıyla hem de..çocuk yok henüz ama düşünüyorum da hayatta en çok istedği şeylerle imtihan oluyo insan..korkuyorum valla çocuk konusunda da...kendini savunmadan korkmaktan vazgeçmek konsunu biraz açar mısın..?ben çok ciddiyim bi de..her şeyi çok ciddiye almakda ..bu stelyumla ilgili midr...işle ya da görevle illgili konularda kendimi çok eziyorum..paralıyorum hatta..zor bi oluşum dimi bu cidden gülücük

Mars, kendimizi direk olarak korkusuzca ifade etmemizi, girişimde bulunma kabiliyetimizi, her hangi bir maddi-manevi haksızlığa maruz kaldığımızda kendimizi nasıl savunduğumuzu gösterir..
Bu konuda durum bende farklı.. Fazla atlangoç, girişken ve savunmaya çabuk geçebilen biriyim..
Sen balık burcusun, merkürün de balıkta.. Yumuşak prensiplere sahiptir balık.. Huzursuzluk çıkmasın diye sineye çeker, tevazu sahibidir.. Mars terazi tek başına, sırf uyumu bozmamak adına kendinden çok fazla taviz verebilir.. Höt demesi gereken yerleri bilemez.. Pasifize olur.. Satürnle de kavuşunca, kendini savunamayan, girişim de bulunmakta çekinen bi tarafın olabilir.. Bundan bahsetmek istemiştim...
Stelyum ciddiyetini anlatmak için yeterli değil bence.. Ay akrebisin sonuçta.. Ciddiyet mesafe soğukluk güdüsel özelliklerin.. Ama bir o kadar yumuşak olabilirsin.. Hem balık olup, hem de ay'ın jüpiterle kavuştuğu için..
İş ve görevler konusu 6. ev konuları.. Kusursuz işler çıkarmak, sorumluluk almak, detaylandırıp mükemmelleştirmek senin ay burcundan ötürü ihtiyaçların arasında.. Fazla abartmazsan (jüpiter) bence iyi bir oluşumgülücük

aeon

(11-22-2010 08:27 PM)nutt Yazılan: [ -> ]kıssadan hisse stelyum denilen olgu; en az üç gezegenin aynı anda bir burçta olması anlamında mıdır yani

-bir burçta en az 3 gezegen olacak,
-bu gezegenlerin kavuşum olmasına gerek yoktur.

sıklıkla rastlanan stelyum çeşidi ; güneş , venüs ve merkür stelyumudur.
çünkü venüs ve merkür güneşten çok uzaklaşamazlar.

aeon

(02-15-2011 09:13 PM)yeppe Yazılan: [ -> ]natal haritada deil ama, transitlerin oluşturduğu bir stelyumun etkileri nasıl olur?mesela yakında kova burcunda böyle bir stelyumun olucağını okumuştum ve benm 5. evimde. olumlu bi etkiden söz edebilir miyiz?

olumlu bir etki derken, gezegenine göre değişir.

aeon

mars güzeldir aslında 5.eve girerken aşk potansiyeli ve tahütsüz ilişkiler açısından
hareketlilik verir.

bunun dışında neptünün oluşu şans oyunlarında isabetli kararların verilemeyeceği bir dönemi anlatır.

yaratıcılık gerektiren işler yapıyorsan iyi bir dönem.

aeon

(02-15-2011 09:32 PM)yeppe Yazılan: [ -> ]teşekkürler aeon.

son olarak eğlenerek sorumlulklarını ihmal etme ve kendini aldatırcasına kaptırma söz konusu olabilir.

aeon

(02-15-2011 09:33 PM)nazenin Yazılan: [ -> ]güneş burcu kova, ay burcu kova, yükseleni oğlak, merkür kova olan biri olarak bu transitin etkisinin ne zaman başlayacağını merak ediyorum ama bende iyi bir etkisi olacağını düşünmüyorum çünkü birkaç aydır hastalıktan kurtulamıyorum....
bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim....

kiron kova nın sonu balığın başı gibi takılıyor.
kiron hastalıklarla ilgilidir.
transit sonunda rahata ereceğini düşünüyorum.
haritamda 3. evde akrepte satürn-ay-mars stelyumu var bunlara ek olarak pluto 2. evin sonlarından katılıyor 3. eve, ve astroidler quaoar ve ixion hepsi 3. evde bunların ne gibi getirileri olabilir?
ayrıca akrepte ay'a dokunan satürn ayın özelliklerini oğlaklaştırırmış bunuda yeni öğrendim ay oğlağı okudum inanılmaz doğru ve hep düşünüodum ben ay akrebin özelliklerini görmüorum kendimde die.. astroloji beni hergeçen gün şaşırtmaya devam ediyorsaskin.w
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler