Değerlendir:
  • 33 Oy - 2.61 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum
(10-27-2010 12:36 PM)Yonca Yazılan:  
(10-27-2010 12:21 PM)eylülmavi Yazılan:  
(10-27-2010 12:19 PM)Yonca Yazılan:  
(10-27-2010 12:05 PM)eylülmavi Yazılan:  teşekürler lajacığımçiçek

(10-27-2010 12:03 PM)Yonca Yazılan:  Bulunduğu evleri de yazarmısın eylülcüğüm..

yoncacığım, hemen yazıyorum..
ay 8. evinde, venüs 11. evinde

Venüs koç ve 11. evde yerşemiş olan bir erkeğin oldukça hareketli, enerjik, sürekli gözde olan bayanlara karşı çekilir ve arkadaş çevresi de büyük bir ihtimalle ateş etkili bayanlardan oluşmuştur, özgüveni yüksek olanlar daima ilgisini çeker..
8. evde ve oğlak burcunda bulunan ay sahibi bir erkek cinsel konularda kendine bir duvar örer, çok duygusal yaklaşımlarda bulunmadan, sadece zamanını yaşamaktan yanadır ve kadından da aynı şeyi bekler, iş hayatında karşı cinsten kişilerle çalışır, soğuk görünmeyi ve sadece işine odaklanmayı tercih eder ve yanındaki bayanlara bir eğitmen gibidir, gösterdiğinin de uygulanmasını bekler.. Evlendiğin de büyük bir ihtimalle eşi iş hayatına ya dahil olacaktır ya da eşi ile aynı işte çalışacaklardır.. Ketum ve duygularını dışa vurmayan bu ay sahibinin ayına su grubu bir etki ile yapılan açı bu halini yumuşatacaktır..

yoncacım çok teşekürler..çiçek

benim harita bu erkeğin aradığı kişiliği karşılar mı?utangaç

Eylülcüğüm senin venüsün terazi burcunda ve mars ile kavuşumu var, mars venüs terazisini ateşler ve hızlandırır, tutku oldukça yoğundur, bu durumda venüs kavuşum mars= venüs koç, gayet uyumlu ama çekimi kuvvetlendirse de bu ilişki de iki zıt burcun çekime zıtlaşması da beklenebilir ve bu etkiyi yoğunlaştıracaktır..
Senin 8. evinde Satürn var, evet ay oğlak sahibi için biçilmiş bir kaftan gibisin, şimdiki baktıklarımız oldukça uyumlu gibi ama haritalarınız tam olarak nasıl etkileşimler alıyor burasını da unutmamalısın canım..verygood

teşekürler yoncacımmask
sinastri bölünde sıraya girdim, bekliyorum bakalım gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-27-2010 12:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

verygood
10-27-2010 12:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(10-27-2010 01:24 PM)ayca571981 Yazılan:  Yonca, yorumların çok güzel olmuş bununla ilgili bi soruda ben sormak istiyorum müsadenle tabii.Eşim: ay1 derece yay ve 5 evde neptünle kavuşumda. venüs başak 3 evde jupıterle karşıt saturnla sekstil. güzel yorumlarını bekliyorumçiçek

Estağfirullah, elbette yorumlamaya çalışayım.. Ayçacığım, eşinin 5. evde ve yay burcunda olan Ayı duygularını özgürce yaşamaktan yana olan ve böyle mutlu olan birine işaret ediyor, Neptünle de kavuşumunu göz önünde bulundurursak, hayalleri ve ruh dünyası yoğun şekilde ateş etkileri ile dolu olduğundan, bazen bu hayallerin de uç noktalara varabileceğini söyleyebilirim ve bu puslu hayallerin ardında ki gerçek duygusal verileri kaçırması söz konusu olabilir. Eşinin aşkta aradığı ve yaşarken mutlu olduğu özgür ve dinamik paylaşımlardır. Ayrıca sanata da yatkın biri olmalı, ya da sanatla ilgili ve sanatı seven biri olabilir, özellikle şiirlere ve şairlere meraklı olabilir. Aşkı yaşayacağı kişide de aynı özellikleri arayacaktır..Duygular özgürce yaşanmalı ve engelleri kabul etmemelidir..
Venüs başak sahibi olan biri mantıklı ve analizci biri olacaktır, 3. ev bağlamında yine şairlik yetisi olduğunu söyleyebilirim, naif, nazik ve duyarlı olmasının yanında titiz ve dikkatli bir yapısı olabilir ve karşı cinsten yazdığımız özellikleri bulunca etkilenecektir.. Ağır başlı, yardımsever, duygusal ama bir o kadar titiz ve zarif bayanlar dikkatini çekecektir..
Ayçacığım şimdi ben bunları yazıyorum ama sen böyle kadınları eşinin etrafında görünce kıskanma sonra..gözkýrpma Yalnış şeylere sebebiyet vermeyeyim..:D
10-27-2010 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(10-27-2010 02:20 PM)ayca571981 Yazılan:  
(10-27-2010 02:09 PM)Yonca Yazılan:  
(10-27-2010 01:24 PM)ayca571981 Yazılan:  Yonca, yorumların çok güzel olmuş bununla ilgili bi soruda ben sormak istiyorum müsadenle tabii.Eşim: ay1 derece yay ve 5 evde neptünle kavuşumda. venüs başak 3 evde jupıterle karşıt saturnla sekstil. güzel yorumlarını bekliyorumçiçek

Estağfirullah, elbette yorumlamaya çalışayım.. Ayçacığım, eşinin 5. evde ve yay burcunda olan Ayı duygularını özgürce yaşamaktan yana olan ve böyle mutlu olan birine işaret ediyor, Neptünle de kavuşumunu göz önünde bulundurursak, hayalleri ve ruh dünyası yoğun şekilde ateş etkileri ile dolu olduğundan, bazen bu hayallerin de uç noktalara varabileceğini söyleyebilirim ve bu puslu hayallerin ardında ki gerçek duygusal verileri kaçırması söz konusu olabilir. Eşinin aşkta aradığı ve yaşarken mutlu olduğu özgür ve dinamik paylaşımlardır. Ayrıca sanata da yatkın biri olmalı, ya da sanatla ilgili ve sanatı seven biri olabilir, özellikle şiirlere ve şairlere meraklı olabilir. Aşkı yaşayacağı kişide de aynı özellikleri arayacaktır..Duygular özgürce yaşanmalı ve engelleri kabul etmemelidir..
Venüs başak sahibi olan biri mantıklı ve analizci biri olacaktır, 3. ev bağlamında yine şairlik yetisi olduğunu söyleyebilirim, naif, nazik ve duyarlı olmasının yanında titiz ve dikkatli bir yapısı olabilir ve karşı cinsten yazdığımız özellikleri bulunca etkilenecektir.. Ağır başlı, yardımsever, duygusal ama bir o kadar titiz ve zarif bayanlar dikkatini çekecektir..
Ayçacığım şimdi ben bunları yazıyorum ama sen böyle kadınları eşinin etrafında görünce kıskanma sonra..gözkýrpma Yalnış şeylere sebebiyet vermeyeyim..:D

güzel yorumun için tekrar tşkederim yoncagülücük yok kıskanmam fakat dikkatimi çeken ben eşime hitap ediyomuyum bi balık olarak hani ay ve venüs istediği kadını gösterirmişya ok bana doğrumu?? Bu arada benimde ayım başak ve eşimin güneşiyle kavuşumdalar

Aslında cevabı kendin vermişsin zaten, eşinin güneşi ile kavuşumda olan ayın,onu zaten ciddi anlamda etkilediğini gösterir, sinastride ay ve güneşin açılanması çok önemlidir ve siz bu kavuşumla bir sıfır öndesiniz.. İkincisi venüsü başak olduğuna göre ay başak etkili bir bayan tam hdefine isabet demektir..gözkýrpma
Ay burcu yay ve neptünle kavuşum yapmış, şöyle söyleyeyim eşinin ay burcu, Neptünün etkisi ile balık etkilerini özümsemiştir, bu durumda güneşi balık burcu veya venüsü balık burcu olan biri oldukça cezbedici olacaktır, daha önceden yazdığım gibi cesurca ama bir o kadar özgür bir duygusal hayatı seven eşine güneş mars kavuşumunla gayet dozunda hitap edeceksindir zaten..verygood
10-27-2010 02:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Bak işte haksız değilim, duygularını yoğun yaşıyorsun ve ifade ederken de özgürsün ayça..gözkýrpma Bu durum da senden iyisini bulamaz tatlım..ask
10-27-2010 02:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

yoncacım ya, biz boşuna sinastri bölümünde sıra bakliyormuşuz (sinastri yapacak arkadaşlar duymasın;) )

haritaları kopyalasam baka rmısın? müsait misin?

10-27-2010 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(10-27-2010 10:00 PM)eylülmavi Yazılan:  yoncacım ya, biz boşuna sinastri bölümünde sıra bakliyormuşuz (sinastri yapacak arkadaşlar duymasın;) )

Tatlım elbette bakmak isterdim ama dediğim gibi artık bundan sonra ki talepleri engellemek zorundayım, yoksa gözüme uyku girmiyor, verdiğim sözler aklıma geldikçe..Kırılmamanı diliyorum, diğer arkadaşlar seni sıraya aldılarsa bakacaklardır, kısa yorumlar yapıyorum ama tam bir analiz iyi bir çalışma gerektiriyor, umarım beni anlıyorsundur..çiçek ask
10-28-2010 12:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

(10-28-2010 12:31 PM)Yonca Yazılan:  
(10-27-2010 10:00 PM)eylülmavi Yazılan:  yoncacım ya, biz boşuna sinastri bölümünde sıra bakliyormuşuz (sinastri yapacak arkadaşlar duymasın;) )

Tatlım elbette bakmak isterdim ama dediğim gibi artık bundan sonra ki talepleri engellemek zorundayım, yoksa gözüme uyku girmiyor, verdiğim sözler aklıma geldikçe..Kırılmamanı diliyorum, diğer arkadaşlar seni sıraya aldılarsa bakacaklardır, kısa yorumlar yapıyorum ama tam bir analiz iyi bir çalışma gerektiriyor, umarım beni anlıyorsundur..çiçek ask

tabiki de kırılmam canım.. anlıyorum seni.. sana kolaylıklar ve mutluluklar diliyorum..çiçekask

10-28-2010 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(10-28-2010 12:35 PM)eylülmavi Yazılan:  
(10-28-2010 12:31 PM)Yonca Yazılan:  

tabiki de kırılmam canım.. anlıyorum seni.. sana kolaylıklar ve mutluluklar diliyorum..çiçekask

teşekkür ediyorum tatlım, anlayışın için..çiçek ask
10-28-2010 12:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

arkadaşlar, bir erkeğin haritasında, ay 16'boğa ...6 evde, venüs 29 boğa .. 7.evde

bu erkeğin bir bayanda istediği özellikler ne olabilir??

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-10-2010 05:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 902,433 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 70,188 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Partnerinizle Uyum Rehberi yezda 103 120,311 11-10-2010 07:51 PM
Son Mesaj: Kıvılcım

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir