Değerlendir:
  • 71 Oy - 2.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sinastri - Uyum Analizleri
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri
Beatricé Yazılan:
tugcee Yazılan:bu sinastri haritasında venüs-şiron bağlantısı varmıydı? venüs-şiron bağlantıları önemlimidir?...güneş-satürn karesi ilişki için dezavantajmıdır?mesela x kişinin 7.ev yöneticisi ay ise ve y kişinin ay'ı ile kavuşum yapıyorsa bu da kayda değer bir durum mu verir sinastride...çok soru sordum galibagülücük

Son soruyu ben anlayamadım, daha açık yazarsan iyi olur =) Güneş-Satürn karesinden kasıt sanırım birinin Satürn'ünün diğerinin Güneş'ine karesi, Satürn bağlayıcı etki yapar uyum haritalarında ama bu Güneş sahibinin Satürn sahibi tarafından kısıtlandığı, Satürn sahibinin otorite olarak algılandığı anlamına da gelir. Satürn kişisel gezegen olmadığından çok etkisi olmasa da, o şekilde biraz olumsuz denebilecek etkisi olur. Chiron'a bazıları uyum haritalarında çok önem veriyor, Magi astrolojisi vs. Chiron oldukça yavaş hareket ediyor örneğin benden 3-3,5 yıl önce doğanlar ve benden 1 sene sonra doğanların Chiron'u aynı burçta.. O yüzden ben Chiron'u o kadar ciddiye almıyorum ve genel anlamda özellikle de uyum haritalarında çok abartıldığını düşünüyorum.

Şahsen ben de Chiron-Venüs bağlantılarını en ön planda incelemiyorum Ama göz atıyorum.Bazı önemli astrologların (Magi Astrology teorisi haricinde) Chironu ilişki analizlerinde kullandığını gördüm(ör : Liz Greene)Evet incelenmeli ama yinede kişisel gezegenlerin konumlarının ben de öncelikli olduğunu düşünüyorum.

Güneş -saturn bağlantısı üzerine : Evet ilişkide etkisini hissettirecek (genellikle zorlayıcı yönüyle) bir konumdur.Saturnun özellikle karelerinin (kişisel gezegenlerle olan) çok sınayıcı ama kırılması ve ayırması zor bir bağ olduğunu da düşünüyorum.(hani birbirini yiyipte ayrılamayan çiftler gibi :D )Çünkü saturnun aynı zamanda kadersel bir yanı vardır.Beatrice güzel açıklamış etkileri.

7. ev yöneticisi mevzusuna gelirsek.Gezegen arasındaki açılara bakarken ben özellikle 7. ev yöneticisinin açılarına dikkat ederim.Çünkü diyelimki 7. evinde herhangi bir gezegen düşmemiş , açısı yok vesaire durumlarında.7. evin yöneticisiyle oluşan açı benzer bir etki yaratacaktır.Çünkü kişinin evlilik , ortaklık mevzularını tayin eden konumlarından birisine kişi gezegenleriyle dokunmaktadır.
05-20-2009 08:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Defnis için Uyum Analizi
uyum analizlerinde önce kişilerin genel yapılarını ve beklentilerini tanımlıyoruz..

Defnis ,

Mars yönü güçlü olan bir yapıya sahipsin. erkeksi yönlerin olsa gerek.
cesaret gibi , açıksözlülük gibi , konuşkanlık gibi , risk alma potansiyeli gibi , çocuksu yönünü korumak gibi özelliklerin ön planda olabilir.

Ay burcun Kova ve Uranüsle üçgen açı yapıyor.. yani Uranyen duygular üzerine çifte vurgu görüyoruz..
özgürlük konusu senin için çok önemli olsa gerek. kısıtlanmaya tahammül edememe gibi bir özelliğin olabilir.
kısıtlandığında huysuzlaşman ve beklenmedik tepkiler vermen muhtemel.

7.evinde Oğlak burcunu ve Mars'ı görüyoruz.. aynızamanda Mars-Satürn bağlantısını görüyoruz..
Satürn-Oğlak potansiyeli taşıyanlarda , ilişkilerde yaş farkını 2.plana atabilme gibi durumlara rastlandığını biliyoruz.
sende hem Mars yönü hemde Satürn yönü kuvvetli kişilere çekilme olasılığından söz edeceğiz..

Defnis erkek arkadaşı ,

1.evinde Akrep burcunda Mars-Uranüs-Venüs üçlüsünü görüyoruz..
Ay burcunun da Aslan olduğunu düşünürsek tam bir aşk insanı yorumu yapılabilir.
uranüs etkisi sebebiyle O'nun da oldukça bağımsız bir yapıya sahip olduğunu söyleyelim.
Mars-uranüs-venüs-akrep kombinasyonu için oldukça karizmatik ve çekici tanımlaması yapılabilir. yakışıklı olmasa bile , şeytan tüyü gibi tuhaf bir elektriği olabilir diye düşünüyorum.
ayrıca Ay Aslan + Mars sebebiyle sıcakkanlı ve her an ateşlenmeye hazır + Uranüs ve Akrep sebebiyle de ilişkilerinden çabuk kopma-uzaklaşma eğilimi gösteren soğuk ( umursamaz ) özellikleri bir arada bünyesinde barındırabileceğini belirtelim.

beklentilerine gelince , 7.evinde koç burcunu görüyoruz + venüsüyle uranüsünün kavuşum yapması sebebiyle koç + uranüsü güçlü kişilere çekilmesi muhtemel..
senin gibi gözkýrpma

----------

şimdi ikilinin birbirini nasıl etkilediğine bakalım..

* erkeğin doğum saati doğruysa , DSC noktasını Koç burcunun son derecelerinde görüyoruz. ve Defnis'in güneş-merkür kavuşumuyla erkeğin bu DSC noktası Kavuşum yapıyor..

pek çok astrologa göre , kişisel gezegenlerin ASC ve DSC noktalarına bağlantı yapması karşılıklı etkileşim hatta evlilik için ideal bir durumdur.

bu sinastri de , Defnisin Güneş-Merkür ikilisi , erkeğin DSC noktasını yani evlilik evi olan 7.evini uyaracaktır.

Defnis Koç Bayanı gibi rahat , konuşkan , açıksözlü , mert , tutkulu yönlerini ifade ettiği sürece erkeğin 7.ev boşluğunu pek rahat doldurabilecektir.

kısaca sırf bu kombinasyon bile oldukça hoş ve ikiliyi birbirine çeken enerjiler barındırır diyebiliriz.

* her ikinizinde Venüslerini SU elementinde görüyoruz. bunun en basit ifadesi , beğenilerin paralel özellik taşıması olacaktır ki her iki tarafın aşk-sevgi-romantizm-tensellik anlayışları uyumlu olması muhtemeldir.
ayrıca her iki tarafın venüsü , birbirlerinin 5.evlerini uyarıyorlar..
Defnis'in venüs balık , erkeğin 5.evine düşüyor + erkeğin venüs akrep ise Defnis'in 5.evine düşüyor..
rahat bir flört dönemi olması , flört heyecanının belki daha uzun soluklu devam etmesi açısından yine hoş bir durum denilebilir.

* Defnis senin Ay Kovan ile erkeğin Ay aslanı arasında Zıt açı + erkeğin Marsı arasında sert kare açı + erkeğin jüpiteri arasında yine Zıt açı görünüyor..

sen Uranyen duygularınla erkeğin Marsiyen ( bazen baskıcı , agresif , dağınık ve savurgan ) özellikleri arasında inişli-çıkışlı durumları sık sık yaşaman muhtemeldir diyelim.

henüz ilişkiniz ne boyutta , ne zamandır berabersiniz bilmiyorum ancak Ay burcunun senin en hassas noktan olduğunu düşünürsek , bu erkeğin gerilimli açılarının senin hassas noktanı sık sık yıpratması olasılığına dikkat çekmek lazım bence.

senin Ay burcunun , erkeğin o Mars-Jüpiter gerilimini yumuşatması gibi bir olasılıktan sözedebiliriz evet ama yinede O'nun Marsının senin Ay'ını ezmesi gibi bir olasılığıda unutmamak gerek derim.

* Defnis'nin jüpiter-neptün kavuşumunu , erkeğin 2.evinde görüyoruz üstelik erkeğin MC üzerindeki Jüpiterine de 120 derecelik hoş bir bağlantı yapmış görünüyor.
bu ilişkide kişisel kaynaklarınızı karşılıklı beslemeniz yada bazen abartarak tüketmeniz muhtemel.
2.ev para evi + 10.ev kariyer evi dersek bu ilişkide erkeğin kaynaklarına şans ve bereket getirmen gibi bir olasılık var evet ve jüpiter-neptün ikilisinin gölgesi olarak erkeğin kaynaklarının keyfi yada hesapsızca dağılması olasılığınıda ilave etmeliyim.
maddi konularda dengeli olmaya gayret göstermenizi önerebilirim.

* Defnis'in satürn boğası ile erkeğin Ay Aslanı arasında sert kare açı ve erkeğin venüsü arasında zıt açı görüyoruz.

açık konuşacağım , hem Defnis hemde erkekte Marsiyen özellikler + Uranyen özellikler yoğun olduğu için BİRİNE UZUN SÜRE BAĞLANMAK konusunda çekincelerden sözedebiliriz.

işte Satürn bağlantıları her ne kadar sıkıcı ve kısıtlayıcı tadlar versede , ilişkiyi bağlayan tutkal görevi görebiliyor.
Defnis'in satürn boğasını ifade eden konular-problemler ( örneğin maddi olabilir ) erkeğin gösterişli iç dünyasını ( Ay ) gölgeyebilir zaman zaman.
yada atıyorum , Defnis'in satürnüyle özdeşleştirebileceğimiz bir şey ( bir aile büyüğü yada mesleki bir konu ) erkeğin annesi ve ailesiyle ( Ay ) pürüzler yaşayabilir.

erkeğin venüsü uranüsle kavuşum yapıyor demiştik..
Defnis'in satürn boğası , erkeğin venüsüyle zıt açı yaparak , erkeğin ilişkilere olan yaklaşımını dengelemek-düzenlemek ( örneğin olgunlaştırmak ) gibi sonuçlar üretebilir.

yinede erkek bir süreliğine , satürn-uranüs kutuplaşmasını yaşayacaktır. ( satürn-uranüs kutuplaşmasına bir örnek , özgürlük ile evlilik arasındaki gel-gitler olabilir )
dediğim gibi satürn gölgelerini aşabilirseniz ( çözebilirseniz ) ilişkinin daha istikrarlı ve uzun vadeli olması için en sağlam halkayı ( satürn = halkalı şeker ) kurtarmış olacaksınız.

* erkeğin 12.evinde görülen güneş-merkür-plüto enerjileri + akrep vurgusu , gizli sırlara işaret edebilir bunu belirtelim.

* Defnis'in venüs-plüto zıtlaşması , erkeğin Ay Düğümlerinin üzerine düşüyor..
plüto ile KAD ve Venüs ile GAD bağlantılarını görüyoruz.
cinsellikle ilgili kadersel gelişmeler olabilir. ( örneğin hesapta olmayan bir bebek vb.. gibi.. )

** Transit Uranüs Balık burcunun son derecelerinde ve Defnis'in Venüsüne dokunuyor , bu etki bir süre daha devam edecek.
Defnis'in venüsü MC üzerinde olduğundan , aşk konusunda da , çalışıyorsan iş konusunda da , sosyal imajını ilgilendirebilecek herhangi bir konuda Uranyen beklenmedik gelişmeler olabilir bu dönemde..

- mesleki alanda taliplerin çoğalabilir , hızlı yükseliş yaşayabilirsin yada ilişkiler kaynaklı mesleki düşüş olabilir , uranüs transitlerinde net birşey diyemiyoruz , sürprizlere açık ol deyim kısaca ;)

- ilişkinle ilgili ayrılık ve başka seçenekler olabileceği gibi , hızlı gelişen bir evlilikte sözkonusu olabilir.

bu olasılıkları sadece fikir vermek açısından yazıyorum , başka pek çok olasılıkta eklenebilir atıyorum para üzerine kayıp-kazançlar gibi..yada atıyorum ailenle alakalı ( 4.evindeki plütoya zıt bakan uranüs nedeniyle ) köklü krizler yada değişimler vb.. gibi..

Uranüs Transidin üzerine küçükte olsa bir araştırma yapmanı öneririm ok

05-22-2009 11:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Rep Puanı: 0

Cvp: Defnis için Uyum Analizi
Yildirim cok tesekkur ederim :D cok guzel anlatmissin..
guzel acilar oldugu gibi zorlayanlar da var gülücük
Bir soru: Saturn ile alakali.. acaba bu iliskide saturn bir tutkal gorevi mi goruyor? tutkal gorevi ne demekti kisaca? daha onceki mesajlarda okumustum da..

Dedigin gibi uranus transitinin etkisini hakikaten cok derinden ve sarsici bir bicimde yasiyorum. uranus transitini epeyce okumaya calistim diger konularda tavsiye edebilecegin bir yer ya da kaynak var mi acaba? hakikaten beni pek cok yonden zorlayan bir transit oldu cunku.. bu arada bu transitte sanatla ilgili gelismeler birseyler olabilir mi?
05-23-2009 11:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

coolhandsome için uyum analizi
önce ikiliyi ayrı ayrı tanımaya çalışıyoruz.. beklentilerini tespit etmeye çalışıyoruz..

coolhandsome ,

8.evinde stelyum olan güneş-plüto-akrep kimliğini görüyoruz. kendini gizleme ihtiyacında olan , arada bir inzivaya çekilmek isteyen , görünenin ötesini merak eden , şüpheci ve tutkulu bir kimlik.

bir Ay Başak olarak kusursuzluk ihtiyacını ön planda görebiliriz. eleştirilere hassaslık.. mesafeye ve kaliteye ihtiyaç duymak..

venüsünün yay burcunda ve haritanın tepesinde olması , popüler ilişkilere çekilmeni olası kılıyor , özellikle yabancılarla olan etkileşimini venüs-yay-MC kombinasyonundan görebiliyoruz.

Ay ile Venüs arasındaki sürtüşme ise Ay-Başak ( duyarlı ve mâkul ) kişileriyle Venüs-Yay ( rahat ve popüler ) kişileri arasında kalmanı ifade edebilir.

coolhandsome partneri ,

1.evindeki Neptün , bayanın hem venüsüne hemde marsına quintile açılar yapıyor.. ilişkilerini idealize etme eğilimi , saf beklentiler , aldanma ve hayalkırıklıkları yaşamış olabilir.

güneşin , Ay'ın ve venüsün satürn ile yaptığı bağlantılar O'na olgunluk katıyor olsa gerek.. satürn etkisi , yaşça farklı kişiliklere çekilmeyi ifade edebilir bunuda ekleyelim.

O'nun haritasında 7.evde ikizler burcunu ve jüpiteri görüyoruz.. bilgi , merak , eğitim , kültür gibi konular onun açısından önemli olsa gerek.
her ikinizde de jüpiter-yay potansiyeli var ve yabancılarla ilişkilerde herhalde jüpiter en belirgin potansiyeldir.

O'nun ay burcu boğa ve satürnle kare açı yapmakta.. aklıma ilk gelen korkular , kaygılar , tedbirli olma ihtiyacı..

şimdi birbirinizi nasıl etkilediğnize bakalım ,

* O'nun venüs balığı seni bir hayli etkiliyor olmalı.. hem senin 1.evine düşüyor hemde Güneş Akrepinle 120 derecelik hoş bir bağlantı kuruyor.

* her ikinizde de 8.ev marsı görüyorum ve marslarınız arasında sert kare açı var.

mars gerilimlerinin ciddi tartışmalara ve hararetli kavgalara işaret etmesi muhtemel.
ne var ki , senin marsın ile onun güneşi ve jüpiteri arasında büyük şans üçgeni ismini verdiğimiz rahatlatıcı bir etkileşimde mevcut..

bu rahatlatıcı şans üçgeninin gerilimi hafifletmesi olasılığıyla birlikte , gerilim ateşine körükle gitmesi ve gerilimi kolaylaştırmasıda muhtemel.
sık sık tartışmaya başladığınızı farkedersen stop çekip bunu kendi aranızda halletmeye çabalamanızı öneririm yoksa mars gerilimleri bazen çok can sıkıcı olabilir.
şu notu da düşelim , sizlerin marsları daha gizemli olan 8.evde olduğu için belki yüzeyde görünen bir gerilim olmayabilir ama dipten birikmekte olan kıskançlık , şüphe vb. gibi konulara dikkat edin diyebilirim.

* her ikinizinde Ay burçlarınızın toprak elementinde olması , ilişkinin istikrarı açısından bir avantaj olacaktır.. yinede monotonluğa dikkat diyelim..

* senin venüsün ile O'nun neptünü arasında tam kavuşum görüyoruz.. venüs-neptün bağlantıları için oldukça romantik ifadesini kullanabiliriz ancak ayakların yerden kesilmesi ve idealizmin ( belki hayalciliğin ) artmasıyla oluşabilecek hayalkırıklıklarına dikkat çekelim.
hem venüs sahibi hemde neptün sahibi , böyle bir bağlantıda BÜYÜLENMİŞ gibi olur ve mantıklı yaklaşımları zaman zaman ihmal edebilir.

*** transitlere göz attığımızda her ikinizde de Neptünyen bir döneme işaret var.

doğum saatin net ise transit neptün şu dönemde senin ASC noktana dokunuyor ve hayatında neptün yükselecek diyebiliriz..

kız arkadaşının ise başı daha büyük dertte gibi ;) transit neptün O'nun güneşine dokunuyor ve neptün balık burcuna geçse bile kız arkadaşın bu kez venüs balık olarak neptünü çok güçlü hissetmeye devam edecek yani kısacası kız arkadaşın en az 2012 yılına kadar Neptünyen etkilerle yaşayacak yani neptünyen(leşecek)

Neptünün güzel tarafı , ilişkiyi masallaştırma etkisine sahip olmasıdır ancak şu gerçek var ki Neptün = siste yürümektir..

her ikiniz açısından siste yürüyeceğiniz dönemlere giriyorsunuz..

kaybolmanız gibi sakıncalı bir olasılığı hatırlatmalıyım..

sen coolhandsome , tam şu dönemde , transit satürnü yoğun biçimde hissediyor olmalısın..
çünkü transit satürn 7.evindeki Ay'a ve 10.evdeki venüse bağlantı yapmış görünüyor..

açık konuşayım , neptünyen dönemlerde böyle satürn temasları verimli-faydalı olabilir.. niçinmi ; herşeyi daha gerçekçi düşünmek ve yalış giden bişeyler varsa bunları düzenlemek için satürn zamanları idealdir.

bence sende bu dönemde satürnün somutlaştırma ve yapılandırma ihtiyacını gözardı etmeyip ilişkini detaylıca değerlendir bu dönemde.
evet bu söylediğim pek romantik değil ama inan bana satürn gidipte neptünle başbaşa kaldığınızda yeterince romantizme boğulabilirsiniz zaten.

bu dönemde ilişkini satürnyen biçimde değerlendirdiğinde , belki ayrılmak isteyebileceğin gibi belkide evlenmeyi ve ilişkiyi resmiyete dökmeyi ( yapılandırmayı ) da isteyebilirsin..

ne yapacağını bilemem ama tekrarlıyorum , satürn değerlendirmesini yap derim..
gerçek ne ise çıksın ortaya ;)

05-26-2009 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

coolhandsome Yazılan:teşekkür ederim Yıldırım,harika bir analiz olmuş..Analizlerini bulgarcaya çeviriyorumgülücük),yalnız aklım bir şeye takıldı benim marsım 7. evde değilmi? ya da 8. evdeki güneşle kavuştuğu için 8 de mi sayılıyor?birde yükselenim 14 balık bu önümüzdeki 7-8 yıl neptünlemi olucam demek?

bana ilk söylediğin saat 14:45 idi ve yükselenin bende 14 balık olarak kayıtlı idi.

oysa şu anda imzandaki haritanda , doğum saatin 14:00 ve yükselenin kova burcunun sonlarında görünüyor.
hangisi doğrudur ?

ben imzana göre transit neptün-asc noktana dokunuyor dedim.

eğer yükselenin 14 balık ise senin neptünyenleşmene daha var ;)

ama kız arkadaşının gerçekten 3-4 senelik neptünyen dönem yaşayacağını net olarak söyleyebilirim.

05-26-2009 02:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

ariess Yazılan:Buaralar çok yoğun oldugunu bılıyorum Yıldırım ama uygun oldugun zamanda bende rica edıyorum .

sevgili ariess;

senin güneşin,venüsün,merkürün onun 10.evine düşmüş sen onun çevresinde oldukça popülersin ve onun güneşide senin 11.evinde yani arkadaşlık,toplum..vs evinde güneşleriniz üçgen açı yapmış bu ilişki haritalarında oldukça iyi bir konumdur birbirinizi iyi anlar birbirinizden çok şey öğrenirsiniz...ortak arkadaşlarınız var gibi geliyor bana oldukça popüler ve aktivitelerle dolu bir ilişki...

yine onun venüsü senin 10.evinde çevren tarafından sevilen biri olmalı..güneş venüs üçgen açınız var..seni seviyor olmalıgülücük yani onun güneşine kimliğine güzellik,sevgi katıyorsun ona oldukça çekici geliyor olmalısın..güneş mars kare açınız var aranızda bazen tartışmalar olabilir ki bu senden kaynaklı gibi geldi belki sözlerin ona kırıcı geliyor olabilir..güneş-merkür üçgeniniz var iletişiminiz oldukça güçlü olmalı....onun jüpiteriyle senin güneşin sextile oluşturmuş..sana karşı cömert davranıyor olabilir ve senin güvenini arttıyor olabilir...güneş-uranus üçgenleriniz var birbirinizi fazla sıkmıyorsunuz sanırım..

aylarınıza baktığımda üçgen açı oluşturmuşlar evlilik için iyi bir konum ve onun ayının senin 7.evine düştüğünüde hesaba katarsak oldukça güzel bir konum birbirinizi duygusal olarak anlıyor besliyor olmalısınız..ki senin ayında onun 5.evi yani aşk evinde :)ve onun ayı ile senin satürnün arasında orb si büyükte olsa üçgen açı oluşmuş yani duygusal anlamda istikrarlı ve sağlam bir ilşki vesen ona sadıksın...ama onun satürnü ile senin ayın kavuşumsa duygusal anlamda belki sen kendini ifade etmekte zorluk çekebilirsin...

senin venüsün ile onun marsı üçgen açı yapmış birbirinizle çok iyi anlaşıyor olmalısınız cinsel anlamda iyi bir etki veriri bu açı..onun venüsüyle senin satürnün quintile açı yapmış birbirinize sadıksınız..quintile i ben sextile açı gibi düşünüyorum bilmiyorum forum arkadaşlarım bana katılır mı??

jüpiterleriniz 5.evde kavuşumda iyi bir açı çok eğleniyor olmalısınz birliktegülücük

mutluluklar diliyorum oldukça iyi bir sinastriniz var bana göregözkýrpma...
08-01-2009 02:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri
Öncelikle çok teşekkür ederim Canım
Parça parça yorum katmak ıstıyorum bende ;

senin güneşin,venüsün,merkürün onun 10.evine düşmüş sen onun çevresinde oldukça popülersin ve onun güneşide senin 11.evinde yani arkadaşlık,toplum..vs evinde güneşleriniz üçgen açı yapmış bu ilişki haritalarında oldukça iyi bir konumdur birbirinizi iyi anlar birbirinizden çok şey öğrenirsiniz...ortak arkadaşlarınız var gibi geliyor bana oldukça popüler ve aktivitelerle dolu bir ilişki...

Birbirimizden birşeyler öğrendiğimiz dogru , çevresı de benı sevıyor bıldıgım kadarıyla ..Aynı okuldaydık ortak arkadaslarımız var. cok aktıvıtede bulunmayız aslında , miskiniz ikimizde gülücük) populerlık acısından kastın ne anlamadım cnm ?

yine onun venüsü senin 10.evinde çevren tarafından sevilen biri olmalı..güneş venüs üçgen açınız var..seni seviyor olmalıgülücük yani onun güneşine kimliğine güzellik,sevgi katıyorsun ona oldukça çekici geliyor olmalısın..güneş mars kare açınız var aranızda bazen tartışmalar olabilir ki bu senden kaynaklı gibi geldi belki sözlerin ona kırıcı geliyor olabilir..güneş-merkür üçgeniniz var iletişiminiz oldukça güçlü olmalı....onun jüpiteriyle senin güneşin sextile oluşturmuş..sana karşı cömert davranıyor olabilir ve senin güvenini arttıyor olabilir...güneş-uranus üçgenleriniz var birbirinizi fazla sıkmıyorsunuz sanırım..

benı sevıyordur heralde ayrıyız şuan maalesef :( gunes kımlıgıne guzellık ve sevgı katmayı açabılırmısın bıraz , bı yorum yaptın basına iş aldın utandım
tartısan bı cıftız fazlasıyla , ondan kaynaklı bence , cok konusuruz arkadas gıbı . guvenımı arttırmak ne anlamda? bırbırımızı sıkıyoruz aslında hemde cok hımm

aylarınıza baktığımda üçgen açı oluşturmuşlar evlilik için iyi bir konum ve onun ayının senin 7.evine düştüğünüde hesaba katarsak oldukça güzel bir konum birbirinizi duygusal olarak anlıyor besliyor olmalısınız..ki senin ayında onun 5.evi yani aşk evinde :)ve onun ayı ile senin satürnün arasında orb si büyükte olsa üçgen açı oluşmuş yani duygusal anlamda istikrarlı ve sağlam bir ilşki vesen ona sadıksın...ama onun satürnü ile senin ayın kavuşumsa duygusal anlamda belki sen kendini ifade etmekte zorluk çekebilirsin...

duygusal anlamda ıfade etmekte kendımı gucluk cekıyorum yanı o anlamıyor verygood
cok guzel yorumlar olmus , umarım boyledır ..

senin venüsün ile onun marsı üçgen açı yapmış birbirinizle çok iyi anlaşıyor olmalısınız cinsel anlamda iyi bir etki veriri bu açı..onun venüsüyle senin satürnün quintile açı yapmış birbirinize sadıksınız..quintile i ben sextile açı gibi düşünüyorum bilmiyorum forum arkadaşlarım bana katılır mı??

jüpiterleriniz 5.evde kavuşumda iyi bir açı çok eğleniyor olmalısınz birliktegülücük

mutluluklar diliyorum oldukça iyi bir sinastriniz var bana göregözkýrpma...

bencede sadık bır ılıskı ama , açıları bılene sormak lazım tabıı

Teşekkur ederım tekrar guzel dıleklerın ve yorumların ıcın canımsın

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
08-03-2009 12:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Sinastri & Uyum Analizleri
popülerlik açısından kastım gözönünde olan bir ilişki olmasıydı..güneş-venüs üçgen açısı sevgiyi daim kılacak özel bir açıdır tabiki çok fazla olumsuz açı olmadığı sürece..rica ederim ariess tekrar bende..gülücük
08-03-2009 12:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri
Revenge ,

şimdilik ilk gözüme çarpan bağlantıları söyleyim ,

Aslan - Akrep - Boğa burçları arasında gerilimli açılar var aranızda. ( yada verdiğiniz harita sahipleri arasında )

olumlu anlamda tutku yoğunluğu , kararlılık ve istikrar gibi avantajlar getirse de ,

sert açıların inatlaşmayı , ilişkiyi kimin yöneteceği konusunda rekabet tarzı sürtüşmeyi işaret etmesi olasıdır.
ilerleyen zamanlarda daha detaylı bakabiliriz ok

09-01-2009 02:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Sinastri & Uyum Analizleri ( revenge için )
revenge ile partnerinin sinastri haritasını ekliyorum ;

[Resim: revengesinastri.th.gif]

burası bu hafta dolacak ;)

09-08-2009 01:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri BayanKararsız 4 42,362 07-20-2022 11:59 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 212 1,198,506 10-05-2020 09:25 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri elizya 2 11,653 11-07-2019 05:58 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri Haritası pinkylove 2 9,985 05-29-2019 01:01 AM
Son Mesaj: pinkylove
  SiNASTRİ ANALİZİ ASaBiMeLeK 16 44,473 04-26-2018 02:56 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Sinastri haritası hayalperest033 1 17,841 02-26-2018 11:53 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Sinastri'de Gezegen Konumları Simurg 14 364,232 07-10-2017 05:10 PM
Son Mesaj: melody
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,838 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Sinastri'de 12. ev hilal-e 70 163,887 10-30-2016 03:27 AM
Son Mesaj: carmen
  Lütfen sinastri yorumu Nesil_sy 0 7,670 05-18-2015 11:45 PM
Son Mesaj: Nesil_sy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir