Değerlendir:
  • 72 Oy - 2.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sinastri - Uyum Analizleri
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Sinastri - Uyum Analizleri
Şimdi içteki harita nişanlının,dıştaki harita senin,Senin Merkürün,Şironun ve Venüs'ün onun 10.evinde,Merkür-Ay kavuşum var,yani onun duygularını çok kolay okuyor olabilirsin,ayrıca o da evlilik aynı zamanda bir statü değişimi olduğu için seni bu yönden olumlu görüyor olabilir ama gel geleli senin Merkürün ile onun Uranüsü arasında zıt açı var,üzerine afiyet Marsı da 3.ev çizginle kavuşmuş,2'nin de sonlarında,retro olmasına rağmen Mars Oğlak'ta da güçlüdür haliyle iletişim kazalarını ve para konularına karışmaları sıkça yaşıyor olabilirsiniz.İkiniz de aynı şeye beyaz deseniz bile farklı anlatacağınız için kavga etmeyi yine başarıyor olabilirsiniz.Zaten senin de Plüton onun 3.evinde,belki iletişim konusunda bir egemenlik isteğin söz konusu olabilir ama o da zaten bir Aslan olduğu için buna fırsat tanımayabilir.

5.evinin çizgisi ve KAD'ınla kavuşumda olan Jüpiteri sende kelebekleri uçuşturabilir ve sanırım bu bir karmik aşk. gülücük

Venüs-Neptün zıtlığınız var,onun hayalleri ile senin estetik anlayışında çatışmalar olabilir.Bir de sen biraz daha dobra biriyken o biraz daha alıngan ve olayları didikleyen biri olabilir.

Tutku var ama sıkıntı sanırım düşünme stillerinizde.Birbirinize çok derin temaslarınız var ama gereksiz müdahaleleriniz de var gibi gördüm sinastriden.Bu konuda biraz daha hava elementi insanı gibi davranıp toleransınızı ikiniz de biraz daha geniş tutsanız bu haritadan mutluluk çıkar gibime geliyor gülücük Çünkü istediğiniz zaman mental alışverişleriniz çok güzel olabiliyor.

Geleyim kompozite:

7.evdeki Jüpiter'le-10.evdeki Venüs'ün ve 1.evdeki Plüto'nun oluşturduğu büyük üçgen aslında çok güzel ama bir de gelelim ki Plüto-Venüs karesi,senin bu ilişkideki motivasyonun kolayca düşüyor olabilir ya da Venüs konularıyla ilgili tartışmalar yaşanıyor olabilir.Mars'la da karesi var bu Plüto'nun ve bu da zannımca her iki tarafı agresyona sürükleyebiliyor.

Venüs-Mars zıtlığı 4-10 aksında,hem tutku veriyor hem de demin dediğim gibi çatışmaları veriyor,yetişme stilleriniz çok farklı olabilir ve tartışmalar bundan da çıkıyor olabilir.10.evdeki Venüs,4.evdeki Mars'ın her şeyin detaylarına takılmasından şikayetçi olabilir,tam tersi de olabilir.

Onu temsil eden Güneş,Merkür ile kavuşumda ve ilişkinin Merkürü yine Yengeç'teyken onun ruh haliyle ilgili yazdığım şeyleri yani didikleme ve alınganlığı yine vurgular gibi.Zaman zaman sana göre daha tutucu davranışları da olabilir.
Ay'da burada sensin,ve Ay'ın Satürn ile zıt açısı var,kafan çoğunlukla karışıyor gibi en ufak olaylardan,üzerine onun Uranüs ve Neptün ile olan zıtlığı da benim kafamı çok karıştırdı,çok inceleyip aniden patlayan bir üslubu mu var ne var çözemedim açıkçası.Ya da zaman zaman sinir anlarında hayal kırıklıklarıyla ilgili bir şeyler de yaşanıyor olabilir.

DSC ile kavuşan KAD yine karmik bağı gösteriyor.

Açıkçası daha fazla yorum türetemedim arkadaşım,hakkınızda hayırlısı olsun,sevgiler

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-20-2017 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Cvp: Sinastri - Uyum Analizleri
(05-20-2017 04:25 PM)BayanKararsız Yazılan:  Şimdi içteki harita nişanlının,dıştaki harita senin,Senin Merkürün,Şironun ve Venüs'ün onun 10.evinde,Merkür-Ay kavuşum var,yani onun duygularını çok kolay okuyor olabilirsin,ayrıca o da evlilik aynı zamanda bir statü değişimi olduğu için seni bu yönden olumlu görüyor olabilir ama gel geleli senin Merkürün ile onun Uranüsü arasında zıt açı var,üzerine afiyet Marsı da 3.ev çizginle kavuşmuş,2'nin de sonlarında,retro olmasına rağmen Mars Oğlak'ta da güçlüdür haliyle iletişim kazalarını ve para konularına karışmaları sıkça yaşıyor olabilirsiniz.İkiniz de aynı şeye beyaz deseniz bile farklı anlatacağınız için kavga etmeyi yine başarıyor olabilirsiniz.Zaten senin de Plüton onun 3.evinde,belki iletişim konusunda bir egemenlik isteğin söz konusu olabilir ama o da zaten bir Aslan olduğu için buna fırsat tanımayabilir.

5.evinin çizgisi ve KAD'ınla kavuşumda olan Jüpiteri sende kelebekleri uçuşturabilir ve sanırım bu bir karmik aşk. gülücük

Venüs-Neptün zıtlığınız var,onun hayalleri ile senin estetik anlayışında çatışmalar olabilir.Bir de sen biraz daha dobra biriyken o biraz daha alıngan ve olayları didikleyen biri olabilir.

Tutku var ama sıkıntı sanırım düşünme stillerinizde.Birbirinize çok derin temaslarınız var ama gereksiz müdahaleleriniz de var gibi gördüm sinastriden.Bu konuda biraz daha hava elementi insanı gibi davranıp toleransınızı ikiniz de biraz daha geniş tutsanız bu haritadan mutluluk çıkar gibime geliyor gülücük Çünkü istediğiniz zaman mental alışverişleriniz çok güzel olabiliyor.

Geleyim kompozite:

7.evdeki Jüpiter'le-10.evdeki Venüs'ün ve 1.evdeki Plüto'nun oluşturduğu büyük üçgen aslında çok güzel ama bir de gelelim ki Plüto-Venüs karesi,senin bu ilişkideki motivasyonun kolayca düşüyor olabilir ya da Venüs konularıyla ilgili tartışmalar yaşanıyor olabilir.Mars'la da karesi var bu Plüto'nun ve bu da zannımca her iki tarafı agresyona sürükleyebiliyor.

Venüs-Mars zıtlığı 4-10 aksında,hem tutku veriyor hem de demin dediğim gibi çatışmaları veriyor,yetişme stilleriniz çok farklı olabilir ve tartışmalar bundan da çıkıyor olabilir.10.evdeki Venüs,4.evdeki Mars'ın her şeyin detaylarına takılmasından şikayetçi olabilir,tam tersi de olabilir.

Onu temsil eden Güneş,Merkür ile kavuşumda ve ilişkinin Merkürü yine Yengeç'teyken onun ruh haliyle ilgili yazdığım şeyleri yani didikleme ve alınganlığı yine vurgular gibi.Zaman zaman sana göre daha tutucu davranışları da olabilir.
Ay'da burada sensin,ve Ay'ın Satürn ile zıt açısı var,kafan çoğunlukla karışıyor gibi en ufak olaylardan,üzerine onun Uranüs ve Neptün ile olan zıtlığı da benim kafamı çok karıştırdı,çok inceleyip aniden patlayan bir üslubu mu var ne var çözemedim açıkçası.Ya da zaman zaman sinir anlarında hayal kırıklıklarıyla ilgili bir şeyler de yaşanıyor olabilir.

DSC ile kavuşan KAD yine karmik bağı gösteriyor.

Açıkçası daha fazla yorum türetemedim arkadaşım,hakkınızda hayırlısı olsun,sevgiler

canım başlı başına yorumların isabetli iletişim problemi ilişkideki en büyük sorun, maddi tıkanıklarda hatta ben ona uğurlu geldiğimi düşünüyorum ama onunla birlikte oldugum yıldan beri maddi sıkıntı yaşıyorum satürnüde benim 2. evimi etkiliyor sanırım enerji olarak para kazanmamı kısıtlayan bir enerji bahsettiğim!!! sonuçta birlikte olduğum için benim hayatımı etkiliyor bu enerji, uranüse gelince ani patlamalar benden kaynaklanıyor ani ayrılık kararları alıyorum, iletişimden ziyade daha büyük sorun ise şu; kandırıldığımı düşünüyorum çünkü, 8 yıldır birlikteyiz bir türlü evlenemedik
2 yıldır nişanlıyız evliliği ertelemek için fırıldak gibi davranıyor ayrılıyorum bu sefer peşimi bırakmıyor türlü türlü tehditler var ve büyüde dahil barışmam için yaptıgı
bana ne istiyorsun diye sorarsan evet yogun tutku var büyük bir aşk yaşadık ama bir gerçekte varki kandırıldığımı düşünüyorum bir insan bu kadar seviyorsa evlilikten neden kaçarki aklım almıyor ve sebebini çözemiyorum çünkü iletişim problemi var aramızda verdiği sözdede durmayan biri

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
05-20-2017 10:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Canlarim simdi biraz ortaya birseyler yazicam.. 3.evimde mars beni zihinsel bazda hizlandirmis iken birseyler karalamak istiyorum..

Not msj geldi birazdan duzenlicem.

Geldim gülücük) gece gece butun forumu ayaga kaldirdim :D iyiki biz yukseken kockar vat iste hayata hiz katiyotuz :D

Konuya gelirsek evlilik bizim cezamiz yada odulumuz! Onunuze bir sinastri geldiginde hem cok iyi hem cok kotu ise bilin ki sizin yada ailenizin bir karmasi var! Bu evlilikte sizin kefaretiniz...

Direk kendimden ornek vercem.. Ailemdede bendede para konusunda cimrikik vardi.. Eski esimde bekarken gidip evli kadinlari kullanmis...

Sonuc uzerinde kotu karma yuklu 2 insan tanistik.. evt gad gunes, gad venus kavusumlari bizi evlilige bir cirpida goturdu ama ay mars pluto t karesidr bir cirpida yikici bir bosanmaya goturdu... bosanma bana cok pahaliya mal oldu.. onun icinde karisi kapinin onune koydu! Tüü senin gibi erkege laflari soylendi....

Demem o ki kotu sinastrilerde her ne kadar kotu evlilik gosterfeside olsa kosmayin evlenmeyin o kotu karmayi baska bir sekilde hemen temizlemeye ugrasin.... artik en son evlilikten kacis yoksa en hayirkisi buymus diyin...

Nacizane bir ogut gülücük
05-21-2017 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-20-2017 10:52 PM)zeynepelif Yazılan:  canım başlı başına yorumların isabetli iletişim problemi ilişkideki en büyük sorun, maddi tıkanıklarda hatta ben ona uğurlu geldiğimi düşünüyorum ama onunla birlikte oldugum yıldan beri maddi sıkıntı yaşıyorum satürnüde benim 2. evimi etkiliyor sanırım enerji olarak para kazanmamı kısıtlayan bir enerji bahsettiğim!!! sonuçta birlikte olduğum için benim hayatımı etkiliyor bu enerji, uranüse gelince ani patlamalar benden kaynaklanıyor ani ayrılık kararları alıyorum, iletişimden ziyade daha büyük sorun ise şu; kandırıldığımı düşünüyorum çünkü, 8 yıldır birlikteyiz bir türlü evlenemedik
2 yıldır nişanlıyız evliliği ertelemek için fırıldak gibi davranıyor ayrılıyorum bu sefer peşimi bırakmıyor türlü türlü tehditler var ve büyüde dahil barışmam için yaptıgı
bana ne istiyorsun diye sorarsan evet yogun tutku var büyük bir aşk yaşadık ama bir gerçekte varki kandırıldığımı düşünüyorum bir insan bu kadar seviyorsa evlilikten neden kaçarki aklım almıyor ve sebebini çözemiyorum çünkü iletişim problemi var aramızda verdiği sözdede durmayan biri

Madem bu kadar önemli bir yerdesin,üzmemek için gördüğüm/sezdiğim bir şeyi daha yazayım bence daha çok seven kişi sensin :S

Şimdi tekrar söylediklerin üzerine haritaları açtım,onun haritasını da,büyü filan diyince şok oldum çünkü.

Onun Satürnü senin 7.evdeki yani aynı zamanda ortaklar evindeki ay ile zıt yaptığından bence ortaklıklarla ilgili fırsatları kaçırtıyor olabilir ve ikinci ev etkisinden ötürü İkizler'de olan güçlü Merürüne zıt yaparak gerçek kapasiteni göstermeyi engelliyor olabilir çünkü Merkür'de yine parayla alakalı olan 8.evde,gelen gelirleri idare edebilme yeteneğini bile sabote ediyor olabilir.

Onun kendi haritasına baktığımda ise:

11.evdeki Merkür,Venüs-Satürn ve Jüpiter ile güzel açılar yaptığından bence ikna kabiliyetini tavan yaptırıyor.Venüs'ün Başak'ta olmasına rağmen 1.evde olması da bunu tetikliyor.Yani reklamı güzel yapar ama aslı astarı çıkar mı bilinmez.Her konuda da böyle olacağını iddia edebilirim.

Ay İkizler,kendimden bilirim,biraz kararsız varlıklar oluyoruz biz ve Ay'da hiç güzel açı yoktu,sen bu insanla ilgili milyon kere düşün derim,sadakatinden emin olabiliyor musun?Kurtarsa kurtarsa belki Mars açıları kurtarır,ama Venüs'ün değişken bir burçta olması,yükselenin değişken olması ve 1.evinde Venüs olması beni korkuttu.Ayakları çok yere basabilen biri gibi gelmedi bana.

Astrolojik yanını geç,çoğumuz birbirimizi tanımıyoruz ama dostanece söylemek istiyorum,bu insan büyüye bulaştıysa bu sevgi değil bencilliktir.Belki de senden başka kimsenin ona tahammül edemeyeceğini düşünüyordur.Adını sıkça andığım insanla 6 senedir git-gelleri çok mantıklı bir sebepten ötürü yaşıyorum,Dilek abla biliyor,foruma ilk geldiğimde o bakmıştı sinastrimize,ama yaşıtsınız ve sorun anlaşamamak gibi ve her şeye bulaşılmış,sanki yazık olur be forumdaşım,gözlemlediğim kadarıyla bilgili ve donanımlı birisin,hatta bir karakter sahibisin,bir kardeşin olarak yazık etme derim...

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-21-2017 01:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Birde simdi birseyker daha karaliyim..

Klasik ve modern astroloji..
Internette en cok oguzhan hocayi ve yotubeda sevim gunaydini takip ettigim icin boyle direk tarih ve net olay verdigi icin yorumlarini daha cok seviyorum derken bugun farkettim boyle bir syrim oldugunu..

Gecen bir baslikta cok kesin konustugum konusu gecmisti..

Sonucta her yigidin yogurt yiyisi farklidir.. bende klasik stilde daha kesin cumlelerle ve daha belki biraz daha keskin sert kelimelerle yorumluyorum...

Atiyorum kendimden bir ornek vereyim 3.evimdeki tr mars 7.evimdeki tr jupiter ile aci yapinca yolculuga ciktim 4 gun istanbula geldim gibi..

Ama modernci birisi iste psikolojik olarak daha sert bir ifade tarzi yada kaza yapma ihtimali falan diyebilir ama ben psikolojiden cok olaylara yoneliyorum. Yorum tarzim biraz farkli oluyor o yuzden lutfen kimse bana gucenmesin sadece metodum farkli biraz gülücük
05-21-2017 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Hatta tekrar okuyunca tehditler dikkatimi çekti,tehdit ne demek ya?Evlenince hiç önünü alamayacaksın biliyorsun değil mi :(

Haritam
05-21-2017 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Valla bizim yani hepimizin anladığımız kadarıyla -aramızda bayağı iyi olanlar özellikle- sevabına bu ciddi ilişki meselelerinde analiz açısından bir olup birbirimize destek olmamız lazım. Canı yanan, çeken bilir. Zeynepelif Allah hakkında hayırlısını versin, zora düşürmesin. Kızlar güzelce analiz etti faydası olur inşallah.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
05-21-2017 02:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(05-21-2017 02:56 AM)Kumsal Yazılan:  Valla bizim yani hepimizin anladığımız kadarıyla -aramızda bayağı iyi olanlar özellikle- sevabına bu ciddi ilişki meselelerinde analiz açısından bir olup birbirimize destek olmamız lazım. Canı yanan, çeken bilir. Zeynepelif Allah hakkında hayırlısını versin, zora düşürmesin. Kızlar güzelce analiz etti faydası olur inşallah.

Bebegim ceske herkes birbirine yorum yapsa ge hemencecik herseyi halledebilsek...

Ama iste irade var.. kader borcu dedigimiz karmamiz var.. ona mudahale edemiyoruz...

Bak zeynepelif ciddi bir irade gostermis forumda hepimize sormus bizde onun karmasinda onu anlayabilecek kisiler olarak birseyler soyledik ettik ama yine irade ve farkindalik.. gidip evlenebilirde mumkunde buda onun secimi.. yada karmasi...

Kendi haritamiza uyan yuzlerce secenek varken o kisinin olmasi tamamen kaderimiz ve secimlerimiz...

Umarim hepimiz guzel ve hayirli secimler yapariz canlarim.. çiçek
05-21-2017 05:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

kızlar hepinize teker teker teşekkür ediyorum yorumlarınız için, güçlü evlilik transiti yaşayacağım kısa zamanda umarım sıyırırım ve illa evleneceksemde onunla olmasın inşallah gülücük

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
05-21-2017 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

(05-21-2017 10:44 PM)zeynepelif Yazılan:  kızlar hepinize teker teker teşekkür ediyorum yorumlarınız için, güçlü evlilik transiti yaşayacağım kısa zamanda umarım sıyırırım ve illa evleneceksemde onunla olmasın inşallah gülücük

Amin İnşallah ask

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
05-21-2017 10:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri BayanKararsız 4 42,457 07-20-2022 11:59 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 212 1,200,711 10-05-2020 09:25 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri elizya 2 11,689 11-07-2019 05:58 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri Haritası pinkylove 2 9,998 05-29-2019 01:01 AM
Son Mesaj: pinkylove
  SiNASTRİ ANALİZİ ASaBiMeLeK 16 44,594 04-26-2018 02:56 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Sinastri haritası hayalperest033 1 17,850 02-26-2018 11:53 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Sinastri'de Gezegen Konumları Simurg 14 364,922 07-10-2017 05:10 PM
Son Mesaj: melody
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,928 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Sinastri'de 12. ev hilal-e 70 164,273 10-30-2016 03:27 AM
Son Mesaj: carmen
  Lütfen sinastri yorumu Nesil_sy 0 7,677 05-18-2015 11:45 PM
Son Mesaj: Nesil_sy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 6 Misafir