Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

aeon

güneşin ve ayın oğlak , jupiter karelerini frenler verygood
(01-22-2012 12:29 AM)aeon Yazılan: [ -> ]güneşin ve ayın oğlak , jupiter karelerini frenler verygood

aa,bunu duyduğuma sevindim ,işte şimdi iyimserleştim :D

aeon

satürn sende cidden stockholm sendromu yaratmış makara

jupiterin gölgesi bile satürnün nimetinden iyidir :D
(01-22-2012 12:36 AM)aeon Yazılan: [ -> ]satürn sende cidden stockholm sendromu yaratmış makara

jupiterin gölgesi bile satürnün nimetinden iyidir :D

evet her şakanın altında bi gerçeklik payı bulunuyor,hafiften bi sendrom oluştu.gülücük
N'apalım yönetici gezegenimiz işte atsan atılmıyor satsan satılmıyor.gülücük
ben soru sormak isdiyorum dehşet içindeyim ay yapabileceği max açıyı yapmış resmen yorumcular yorumlasın ay akrebi güneş balık ve merkürün ikisine birden üçgen açı yapmış bu çok güzel heralde öteyandan zorlayıcı açıları(KARE) kovada olan ve mc kovada duran gezegenlerime venüs mars satürn kovada onun dışında sextile açıları da mevcut ay akrep sextile jupiter başak ve ve sextile kuzey ay düğümü ay karitanın anahtarı konumunda haritanın anahtarı yükselen burç yöneticisi deniliyor benim asc boğa yani venüs ama venüs de ayla güçlü açı yapmış bu durum çok dikkati çekdi çoğu açıyı ay yapmış haritada güneş jupiter ve mekür jupiter açısı da var ama geriye kalan her şey beni ay a götürüyor böyle bir harita nasl yorumlana bilir annemin hayatımda dominat rolü oldu ancak 18 yaşını geçip liseyi bitirdiğimde artık annenin benim yerime karar almasından bıktığımı hisseddim lise sonuna kadar en sevdiğim insandı hatta ondan göbek bağını koparmam zor oldu ancak halen aynı evdeyiz ben 20 yaşındayım ve her şeyime karışması benim yerime kararlar alması beni boğuyor ve 2 senedir kavga tartışma halindeyiz ay tabi duygu durumla ilgili ve benim duygu durumum inanılmaz değişken biraz olumlu yanları da var ağldıktan 5 dakka sonra gülmeye başlıyorum sabah karamsarken öylensonu çok mutlu hissedebiliyorum yorumcu akadaşlar bu derece yoğun ay açılarını nasıl yorumlarlar ben ay haritamda baskınken astrolojiden nasıl yararlanabilirim ??? haritaya bakmak isdeyenler tarih vereyim 20 şubat 1992 kıbrıs lefkoşa 10.16 lütfen yorum
(05-21-2012 12:13 PM)Nafiye Yenigün Yazılan: [ -> ]ben soru sormak isdiyorum dehşet içindeyim ay yapabileceği max açıyı yapmış resmen yorumcular yorumlasın ay akrebi güneş balık ve merkürün ikisine birden üçgen açı yapmış bu çok güzel heralde öteyandan zorlayıcı açıları(KARE) kovada olan ve mc kovada duran gezegenlerime venüs mars satürn kovada onun dışında sextile açıları da mevcut ay akrep sextile jupiter başak ve ve sextile kuzey ay düğümü ay karitanın anahtarı konumunda haritanın anahtarı yükselen burç yöneticisi deniliyor benim asc boğa yani venüs ama venüs de ayla güçlü açı yapmış bu durum çok dikkati çekdi çoğu açıyı ay yapmış haritada güneş jupiter ve mekür jupiter açısı da var ama geriye kalan her şey beni ay a götürüyor böyle bir harita nasl yorumlana bilir annemin hayatımda dominat rolü oldu ancak 18 yaşını geçip liseyi bitirdiğimde artık annenin benim yerime karar almasından bıktığımı hisseddim lise sonuna kadar en sevdiğim insandı hatta ondan göbek bağını koparmam zor oldu ancak halen aynı evdeyiz ben 20 yaşındayım ve her şeyime karışması benim yerime kararlar alması beni boğuyor ve 2 senedir kavga tartışma halindeyiz ay tabi duygu durumla ilgili ve benim duygu durumum inanılmaz değişken biraz olumlu yanları da var ağldıktan 5 dakka sonra gülmeye başlıyorum sabah karamsarken öylensonu çok mutlu hissedebiliyorum yorumcu akadaşlar bu derece yoğun ay açılarını nasıl yorumlarlar ben ay haritamda baskınken astrolojiden nasıl yararlanabilirim ??? haritaya bakmak isdeyenler tarih vereyim 20 şubat 1992 kıbrıs lefkoşa 10.16 lütfen yorum

Vereceğim linkte 1 nolu mesajda doğum haritanı çıkarmak ve imzana eklemek için gerekli açıklama var, öncelikle bu işlemi yaparsan daha iyi olur

http://www.astrosohbet.com/konu-astrosoh...-4223.html
23 şubat yanlış yazmışım
[font=Verdana, Arial, sans-serif]
[highlight=#e6e6e6]Ay_Merkür kavuşumu[/highlight]
[/font]

[/font]TAMAMEN DOĞRU... gülücük

[highlight=#e6e6e6]Ay_Satürn Kavuşumu(0)[/highlight]

[highlight=#e6e6e6]
[/highlight]
[highlight=#e6e6e6]
[/highlight]
[highlight=#e6e6e6]Ay_Uranüs Kavuşumu(0)[/highlight]

[highlight=#e6e6e6]
[/highlight]
[/font][font=Verdana, Arial, sans-serif]
[highlight=#e6e6e6]
[/highlight]
[highlight=#e6e6e6]Ay_Neptün Kavuşumu(0)[/highlight]

[highlight=#e6e6e6]
[/highlight]
[/font][font=Verdana, Arial, sans-serif]
[highlight=#e6e6e6]
[/highlight]
[highlight=#e6e6e6]Ay_Plüton Sekstili(60)[/highlight]

[highlight=#e6e6e6]
[/highlight]
[/font]
[font=Verdana, Arial, sans-serif]KESİNLİKLE ;)[/font]
[/font]
[/font]
(11-30-2007 05:22 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
Alıntı:Ay_Plüton Kavuşumu(0)

Bu konum, fazla romantik ve derin duygulara sahip bir kişilik göstergesidir. Çok çabuk aşık olurlar. O kadar çok severler ve bağlanırlar ki ilişkileri sıkıcı bir hal alır. Sevdiklerine karşı sahiplenici tutumları, bir süre sonra eşlerini esaret içinde yaşıyormuş hissine düşürebilir. Kendileri gibi yoğun hisli insanları ararlar. Bulamadıklarında, hayatın yaşanmaz olduğu fikrine kapılırlar. İkili ilişkilerini bu denli idealize etmelerinden vazgeçmeleri gerekir. Bu durum arkadaşlıkları için de geçerlidir. Etraflarındaki insanlardan çok şey bekledikleri için birlikte yaşanması zor kişilikleri vardır. Bu nedenle az sayıda fakat çok yakın arkadaşları vardır.

benim yıldız haritamın tepesinde ki ay-plüto kavuşumu , hem kimliğimde hemde hayatımın pek çok döneminde kendisini vurgulayan bir konumdur..

Ay-Plüto kavuşumu ; ay burcu akrep olanlara benzer bir etki veriyor ve duyguları derinleştiriyor. olumsuz yönleride olmuyor değil gülücük yinede bu yönümü sevdiğimi söyleyebilirim..

Ay plüto kavuşumu size analitik zeka vermiş olabilir mi? Çünkü ayırdetme ve analiz yeteneğiniz oldukça fazla. Akli ve hissi olayları birbirinden net olarak ayırabiliyorsunuz, sonra da birleştiriyorsunuz.Tümdengelim ve tümevarım aynı anda işliyor. Zaten plüto dokunduğu şeye derinlik ve kalite veriyor. En sevdiğim planet PLÜTO. Zaten sürükleyen gezegenim de plüto benim.bir
(05-21-2012 03:49 PM)zeynep_muteal06 Yazılan: [ -> ]
(11-30-2007 05:22 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
Alıntı:Ay_Plüton Kavuşumu(0)

Bu konum, fazla romantik ve derin duygulara sahip bir kişilik göstergesidir. Çok çabuk aşık olurlar. O kadar çok severler ve bağlanırlar ki ilişkileri sıkıcı bir hal alır. Sevdiklerine karşı sahiplenici tutumları, bir süre sonra eşlerini esaret içinde yaşıyormuş hissine düşürebilir. Kendileri gibi yoğun hisli insanları ararlar. Bulamadıklarında, hayatın yaşanmaz olduğu fikrine kapılırlar. İkili ilişkilerini bu denli idealize etmelerinden vazgeçmeleri gerekir. Bu durum arkadaşlıkları için de geçerlidir. Etraflarındaki insanlardan çok şey bekledikleri için birlikte yaşanması zor kişilikleri vardır. Bu nedenle az sayıda fakat çok yakın arkadaşları vardır.

benim yıldız haritamın tepesinde ki ay-plüto kavuşumu , hem kimliğimde hemde hayatımın pek çok döneminde kendisini vurgulayan bir konumdur..

Ay-Plüto kavuşumu ; ay burcu akrep olanlara benzer bir etki veriyor ve duyguları derinleştiriyor. olumsuz yönleride olmuyor değil gülücük yinede bu yönümü sevdiğimi söyleyebilirim..

Ay plüto kavuşumu size analitik zeka vermiş olabilir mi? Çünkü ayırdetme ve analiz yeteneğiniz oldukça fazla. Akli ve hissi olayları birbirinden net olarak ayırabiliyorsunuz, sonra da birleştiriyorsunuz.Tümdengelim ve tümevarım aynı anda işliyor. Zaten plüto dokunduğu şeye derinlik ve kalite veriyor. En sevdiğim planet PLÜTO. Zaten sürükleyen gezegenim de plüto benim.

Teşekkür ederim , saydığınız özellikleri sadece Ay-Plüto açısıyla açıklamak yeterli olmayabilir mesela konu aşk ve ilişkiler olduğunda bazen aptalca davranan biriyimdir gülücük

Değişken burçlarda Merkür-Mars karesi + Uranüs-Pallas karesi + Mars-Uranüs quintil açısı gibi diğer etkileride hesaba katabiliriz
aman ya rabbim harikamıyım neyim diyesim geldi gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Referans Adresler