Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Plüto ( nükleer silahlar ) icad oldu , mertlik bozuldu gülücük

klasik astrolojinin ne dediğini bilemem sevgili pasifik , plüto vardır ve Ay ile açıları oldukça önemlidir bunu biliyorum.
ve Ay-Plüto açılarında , sahiplenen , kontrol eden , baskılayan , ezen , kesip atan , fazla bağlı ve koruyucu gibi özellikler gösteren bir anneden sözedebiliriz evet.
Yıldırım Yazılan:Plüto ( nükleer silahlar ) icad oldu , mertlik bozuldu gülücük

klasik astrolojinin ne dediğini bilemem sevgili pasifik , plüto vardır ve Ay ile açıları oldukça önemlidir bunu biliyorum.
ve Ay-Plüto açılarında , sahiplenen , kontrol eden , baskılayan , ezen , kesip atan , fazla bağlı ve koruyucu gibi özellikler gösteren bir anneden sözedebiliriz evet.

Astrolojiye yeni başlayan bir insanın verilerine dair ön yargıya girmemesi adına sığ yorumlarda bulunmanın sakıncalı olduğunu düşünmüyorum.

Aynı açıya bende sahibim.

Annem kızım gibi çocuğu zaman kova olmasına rağmen verygood

Annem çok uysaldır.Baskıcı olmadı bizi yetiştirirken hatta öğrenmeye çok isteklidir.

Aile faktörü nerede yaşadığın genetik ve eğitimlede paralel bbence....
coolhandsome Yazılan:Ayım 7.evde ve dsc ile birleşmiş..
Ay-Neptün 120
Ay-Jüpiter 60
Ay-Pluton 60
Ay-Venüs 90

Dsc ile birleşen gezegenlerin güçlü sayıldığını biliyorum..ama ay bu açılarla hangi alanda rol oynayacak?

Dsc noktasını karşına çıkacak insanlar olarak değerlendirebilirsin , seni tamamlayacak insanlar , elmanın sende olmayan kısmını taşıyan ve seni bütünleyecek insanlar..

Ay hem Dsc noktası ile hemde Venüs ile bağlantıda , bunun en genel ifadelerinden biri karşına çıkabilecek bayanlarla ilgili AY vurgusu olacaktır diye düşünüyorum.
yani sorunun genel cevabı , Ay = ilişkiler , ortaklıklar ( aşk ilişkileri olması şart değil ) konularında söz sahibi potansiyel olacaktır
coolhandsome Yazılan:Evet sen bunları daha önce söylemiştin bana,merak ettiğim ayın diğer açılarının etkileri

senin Ay burcun , jüpiter-satürn-neptün üçlüsünün oluşturduğu zıtlaşma arasında bir tür KÖPRÜ konumunda.

sadece Ay-Neptün yada Ay-Jüpiter şeklinde ayırmamız zor böyle bir konumu.
yıldız haritasını veren programlarda ( astrozoom , astro.com vb.) göstermese bile şundan emin olabilirsin , Neptünün açı yaptığı ve etkilediği her gezegen Satürnden de etkilenecektir.

Ay burcunun Başak olduğunu düşünürsek , Satürnün Oğlak burcundaki etkisi duygusal anlamda Toprak elementinin sadeliğini ifade edebilir.
yükselen yöneticisi olarak Neptün duyarlılaştırabilir yada sende olmadığını ifade ettiğin duygusallığı ilişkilerinde ve karşına çıkan insanlarda bulabileceğini gösterir.
Jüpiter etkisi keşfetme ihtiyacını besleyebilir yada mesela ilişkiler - ortaklıklar konusunda idealist kişileri hayatına çekebilir..
haritanın en önemli potansiyellerinden Plütonun 8.evden yaptığı bağlantı ise ilişkilerinin seksüel boyutunu vurgulayabilir yada ortaklıklar konusunda gizlilik ve güç kavramları vurgulanabilir.
ariess Yazılan:Adminim benım ayım 2.evde , akrepte ,
gunesle 150, marsla ve K.A.D ile karsıt,
jupıterle kare, neptunle 45 .. harıtam var gercı , ufak bır yorum olabılırmıyım bu konuyla ılgılı.. cunku 2.evdekı ay tutumlu bır yapı verır dıyor cok tutumlu degılım vs..
merak edıyorum çiçek

tipik bir Ay Akrepi değilsin ;)

Ay , Mars , Jüpiter üçlüsü arasında T-Kare açı kalıbı var.

Mars ve Jüpiter ikilisinin hiper aktif özelliklerinden etkilenmiş bir Ay'ın var.

mesela tutumluluk konusunda Mars ile Jüpiter potansiyelleri son sıralarda gelir.

aksine savurganlıkları daha meşhurdur =)
Sagittarius Yazılan:para güç içinse araçtır..güç demekse amaçtır gülücük) imza:Ay Akrebi

gerçi bende tipik Ay Akrebi değilim ama gülücük

evet sen bir Yeniay kızısın ;)

Ay burcunun ;

Merkürle bağlantısı , meraklı + sağduyulu + duygusal ve sezgisel zekası yüksek özellikler katacaktır.

gerek Plütoyla kavuşumu , gerekse 8.evdeki Marsla yaptığı SU üçgeniyse pek belli etmesende çok derin ve tutkulu duygulara işaret ediyor olabilir.

Ay burcunun 12.evde olması , duygularını ifade etmekte zorlanacağını gösterebilir , anneyle ilgili psikolojini etkileyen durumlardan sözedilebilir.

senin 12.evini bir ara daha detaylı irdeleyelim ok
ariess Yazılan:gülücük) supersın amıne cok dogru -alkış

amaç benım ıcınde para degıl güçtürverygood

ama bu sırf parayla elde edılemez , bazen kaba kuvvetı devreye sokmak gerekır gülücük) ımza: koç kadını utandım

buarada aklıma scarface fılmınde Al Pacino'nun söz geldi ; When you got the money , you got the power , when you got the power , you got the woman evill

ohh erkeğin kalbine giden yol midesinden geçiyor ne kolay ,

oysa Tony Montana'nın ( Al Pacino'nun Scarface filmindeki karakteri ) dediği gibi , kadının kalbine giden yol güç ve paradan geçiyor , işimiz zor gülücük
çıkan önermemiz; Güçlü olan adamın , eve gelince karnı doyar gülücük)
ariess Yazılan:çıkan önermemiz; Güçlü olan adamın , eve gelince karnı doyar gülücük)

adam o kadar güçlüyse dışarıda da karnını doyurabilir gülücük
Terazi Yazılan:Ay - Güneş 135 derece' bu açı hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi ?

Güneş babayı,ay anneyı temsil ediyorsa güneş ile ay arası olumsuz açılar anne baba arasındakı anlaşmazlığı gösteriyo gibi birşey okumuştum.. Bende ay-güneş açısı yok ama doğum saatimi 20 dakika geri alınca bu açı oluşuyo ve annemle babam hiç anlaşamaz eğer böyle bir geçimsizlik veriyorsa bunu öğrenmek istiyorum ,,, Doğum saatimi 20 dk geri alınca güneşim 12.evden çıkıyo neredeyse ve bu benim için çok önemli .

İçsel sorunlar,mutsuzluk-memnuniyetsizlik olabilir ve daha fazla beklentile,istekler olabilir ,duygular ve düşünceler birbirinden farklı olabilir,çevreyle,baba ya da otoriteyle sorun olabilir.

Ayrıca güneş ve ay arasındaki olumszu açı,anne va babası arasında sorunlar olabilir,annesi ve babası arasında kalabilir ve tercih yapmak zorunda olduğunu hissedebilir,anne ve babasının düşünceleri,davranışları ve duyguları birbirinden farklı olabilir bu da çocukta kafa karışıklığına ,mutsuzluğa neden olabilir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Referans Adresler