Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ginka

bu kopyala yapıştır yaparken oluşan soruna bi çözümk bulmak gerek garavu adminim gülücük
Sagol Yıldırımcım, vakit buldukca yazabiliyorum... kusuruma bakmayin...
Nafiz yukardaki mesajı düzeltebilir mi acaba? Ben beceremedim...
selamlar...
Alıntı:Güneş 1. evde:

Bu evde Güneş rahattır. Çünkü yeni doğmak üzeredir ve kendini gösterir.Yükseleni Oğlak ise (=Oğlak 1. Evde ise) yöneticilik potansiyeli verir.Oğlak kostümü giymiş bir güneş 1. Evin sahnesindedir.
Ayrıca Güneş 1. Ev de güçlü bir bünye verir.Zaten güçlü “ben” diyenler lider olabilir.

&&&&&

Alıntı:Neptun 1. evde:

Neptun 1. Evdeyse devamlı rüya gören bir tip gibi algılanır.Bir şey anlatırken, bakarsın ki o kişi başka bir şey düşünür.Neptün aksın üstündeyse kişiye zeka verir.Çünkü hayal kuran bir tip, genelde yaratıcıdır ve yaratıcılığın da zeka ile ilgisi vardır.Aksın üstünde değilse, kişinin zekası gözükmez ama hayallerini görünür hale getirebilirse, imajinasyon yeteneğini kullanabilirse, o zaman o kişi çok başarılı olabilir.Çünkü Neptun’ün enerjisi cok büyük bir enerjidir. Walt Disney bu şekilde Disneyland ı bulmuş ve geliştirmiştir. Yazarlar,ressamlar,sanatkarlar bu katogoridedir.Eğer bu enerjiyi görünür hale getiremezse,kişi o zaman , davranış bozuklukları olan birisi olarak algılanır.Ve bu durum onu alkol ve uyuşturucu bağımlısı yapabilir.

Neptün güzel ama onu yaşaması ve görünür kılmak gerçekten zor oluyor be abi.

Önerin olursa paylaşırsan sevinirim. Tamam kitap yazmak hayalim ve başladım da lakin sürekli odaklanmak zor , hem günlük işleri halletmek sonra yeniden imajinasyon dünyasına dönmek zor , duygusal yaraları aşıp yaratıcılığı öne çıkarmak zor.
Kolay olması mı gerekiyor ? gülücük)
(11-30-2011 02:56 AM)uranus Yazılan: [ -> ]Kolay olması mı gerekiyor ? gülücük)

Satürn , Plüto , Mars ve niceleri
Elbette hepsinin zorluğu var , hepsinin ayrı yeri
Ama insan isteyince ve iradesini kullanınca
Aşıyor o zorlukları gidiyor dosdoğru ileri
Oysa Neptün doğrudan isteği ve iradeyi hedef alıyor
İçmeden sarhoş yapıyor , uyutmuyor geceleri gülücük
Neptünün bir haritada sert açılara ihtiyacı vardır ve sende hem güneşle hem de Satürnle sert açısı var, daha ne istiyorsun , üstelik Satürn transiti de neptunüne sextile yapıyor, sonra geri dönecek Haziran 2012 de tekrar sana merhaba diyecek... bence hazırlıklarını yap...Hazirana kadar bitir kitabını...gülücük) Sen demiyor muydun, kendi kendine terapi önemlidir diye...
Duygularını izlemek ve duygularına kaptırmak ...bilmiyorum daha önceden yazdım mı burda... Diyelim ki oruclusun ve iftar vakti geldi, mükemmel bir sofra duruyor önünde... ezan okundu ve saldırdın yemege... bu ; endini açlık duygusuna kaptırmaktır. Bir de ilk önce bir yudum suyunu içmek, sonra yemegin tadına bakmak, kekiğini, tuzunu ilave etmek ve yavas yavas yemek var...bu da "duygunu izlemek" demektir... bunda keyif vardır, duygunu izlersen hayattan keyif alırsın cok... ama duyguna kaptırırsan o zaman keyif yok, zevk yok... Yani uzun lafın kısası...herkes zaman zaman duygularına kaptırır kendini ve bir bakarsın boşa bir sürü zaman gecmiş, hani deriz ya, her gecen dakika geri dönüşü olmayan bir mucizedir diye... telafisi yok... duygunun esiri olmamak lazım, duyguların seni yönetmeyecek , sen duygularını yöneteceksin...elbette zor ama bir deneme yaparsan arkası hemen gelir... alısırsın... Örnegin duygun bir yerde takıldı mı, yani baska bir seye odaklanamıyor musun, hemen o duyguyu def etmesini bilmelisin... ve bunu da en güzel bir kac seyle yapabilirsin... hemen ortamını değiştirebilirsin, hemen telefonla bir arkadasını arayabillirsin, ya da bir kitap, gazete filan okuyabilirsin... düşüncenle başka bir seye odaklanabilirsin... denemek bedava...Bunu bir kac kere denersen anında göreceksin ki, duygularını yönetmeye başlamışın... Hayal gücün cok fazla sen anında hayal edebilirsin, herkesten daha fazla potansiyelin var...ve ucmuyorsun, Satürn ve Güneş sert acıları seni yakalıyor hep...yani ucurtma örnegi... iple yere baglısın bulutlarda gezinmiyorsun...
(11-30-2011 03:15 AM)uranus Yazılan: [ -> ]Neptünün bir haritada sert açılara ihtiyacı vardır ve sende hem güneşle hem de Satürnle sert açısı var, daha ne istiyorsun , üstelik Satürn transiti de neptunüne sextile yapıyor, sonra geri dönecek Haziran 2012 de tekrar sana merhaba diyecek... bence hazırlıklarını yap...Hazirana kadar bitir kitabını...gülücük) Sen demiyor muydun, kendi kendine terapi önemlidir diye...
Duygularını izlemek ve duygularına kaptırmak ...bilmiyorum daha önceden yazdım mı burda... Diyelim ki oruclusun ve iftar vakti geldi, mükemmel bir sofra duruyor önünde... ezan okundu ve saldırdın yemege... bu ; endini açlık duygusuna kaptırmaktır. Bir de ilk önce bir yudum suyunu içmek, sonra yemegin tadına bakmak, kekiğini, tuzunu ilave etmek ve yavas yavas yemek var...bu da "duygunu izlemek" demektir... bunda keyif vardır, duygunu izlersen hayattan keyif alırsın cok... ama duyguna kaptırırsan o zaman keyif yok, zevk yok... Yani uzun lafın kısası...herkes zaman zaman duygularına kaptırır kendini ve bir bakarsın boşa bir sürü zaman gecmiş, hani deriz ya, her gecen dakika geri dönüşü olmayan bir mucizedir diye... telafisi yok... duygunun esiri olmamak lazım, duyguların seni yönetmeyecek , sen duygularını yöneteceksin...elbette zor ama bir deneme yaparsan arkası hemen gelir... alısırsın... Örnegin duygun bir yerde takıldı mı, yani baska bir seye odaklanamıyor musun, hemen o duyguyu def etmesini bilmelisin... ve bunu da en güzel bir kac seyle yapabilirsin... hemen ortamını değiştirebilirsin, hemen telefonla bir arkadasını arayabillirsin, ya da bir kitap, gazete filan okuyabilirsin... düşüncenle başka bir seye odaklanabilirsin... denemek bedava...Bunu bir kac kere denersen anında göreceksin ki, duygularını yönetmeye başlamışın... Hayal gücün cok fazla sen anında hayal edebilirsin, herkesten daha fazla potansiyelin var...ve ucmuyorsun, Satürn ve Güneş sert acıları seni yakalıyor hep...yani ucurtma örnegi... iple yere baglısın bulutlarda gezinmiyorsun...

O transit Satürn , ay burcumun üzerinden geçtiğinden midir nedir depresif bir dönemden geçiyordum , bir kaç güzel arkadaşın olumlu katkısı üzerine bu yazdıklarınız da iyi geldi , teşekkür ederim verygood

aeon

Alıntı:Pluton 1. evde:
Kendisini kökten değiştirme ihtiyacı vardır ve bu dışardan gözükür.Aksın üstündeyse müthiş bir manyetizması vardır.Kişiye karizma da verir.Yüksek potansiyelli bir zeka verir.Ayrıca dışardan görünüşü de plutonik olur.Vücudundaki organlar orantısız olabilir.Cinsel potansiyeli fazla olabilir.Yönetmek ister.Pluton derindir ve o yüzden de çok enerjiktir.Manyetizması olduğundan çekicidir,etkileyicidir,karşısındaki kişilerde derinden etkiler bırakır. Marsta bu enerji görünür.Zekası oldugundan,derinliği fazla ve derinleri araştırmayı sevdiğinden bu kişiler kolay dedektif olabilirler.Stratejisyen de olurlar.Kendisini ve cevresini değiştirmek için sert açılarda zorlayıcı olurlar.Kavgacı olurlar bu yüzden.Uyumlu açılarda ise kavga etmeden,zorlayıcı şekilde değil,uyumlu şekilde değiştirir kendisini veya çevresini.
Sevgiyle kalın...
şu kısmı anlayamadım . niçin orantısız oluyor.

şimdi uransü 3 ay sonra siteye gelir hehee . yazdığında yakalayamamışız.
Merhaba arkadaslar çiçek

benim burcum ikizler yukselenim akrep

birinci evimde Ay-Saturn var

Ay direct
Saturn retrograde mis

bu ne demek oluyor bilgisi olan varsa paylasabilirmi

çok tesekkur ederim çiçek
(01-15-2012 05:51 PM)keture Yazılan: [ -> ]Merhaba arkadaslar çiçek

benim burcum ikizler yukselenim akrep

birinci evimde Ay-Saturn var

Ay direct
Saturn retrograde mis

bu ne demek oluyor bilgisi olan varsa paylasabilirmi

çok tesekkur ederim çiçek

Hoşgeldin ;)

İkizler ve Akrep burçlarını şuradan http://www.astrosohbet.com/konu-astroloj...-2002.html

Ay-Satürn açısını şuradan http://www.astrosohbet.com/konu-ay-satur...-4243.html

inceleyebilirsin.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler