Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Arkadaş

Şimdi farkettim, ilk mesajda tüm burçlar açıklanmış sadece yükselen akrep yok. Yine gizlenmiş deyus :D

Arkadaş

1. ev plüton, yükselen akrep, plüton - asc açıları, yükselen yöneticisi ile plüton açıları
( yani görüntüyü plütonikleştiren her oluşum)

Bu özelliklere sahip kişilerde gözlemlediğim bir şer var. Ağız yapıları farklı oluyor. Gülümsediklerinde dudakları aşağı doğru kavis alacağına aksine yukarı doğru kavis alıyor.

* Normal dudak: ( ^ )
* Plütonik dudak ( v )

Bunun sebebi üst dudaklarının tam ortası aşağı doğru fazlaca iniyor ve tepeden bakıldığında ( V ) gibi görünüyor.
Yinede bu özlliği her plütonik görütüde aramak yanlış.
ASTRO.COM DAKİ HARİTAMDA İKİZLER CIKIYOR. AMA BEN İKİZLER ÖZLLİKLERİ GOSTERMIYORUM. SUAN FORMUMDAYIM AMA COK COK HIZLI KILO ALIP VERİYORUM .
Benimde yükselenim akrep plütonla kavuşumda.Plüton placidusa göre 12 whole signse göre 1. evime düşüyo.Plüton gerçekten insana bi dönüşüm isteği veriyo bende de var bu sürekli değişme dönüşme ihtiyacı. Hayatımda sürekli bişeyleri değiştirip yeni bi hayat kurmaya çalışıyorum kendime ve kendimi de değiştirmeye çalışıyorum hep.Çok dayanıklı,ketum ve gizliliğe meraklıyım.Derin konuları araştırmayı severim. Ayrıca çok sert bakıyomuşum dışardan beni ilk defa gören öyle diyo. Oysa hiç farkında bile değilim öyle baktığımın.Ama gel gör ki bu plüton insana çok zorluyo çok çektiriyo şöyle daha yumuşağından bi gezegen olsa hayır demezdim[Resim: normalgulucuk.gif]
yükselene kare açı yapmış plüto kişiye yükselen akrep özellikleri mi katıyo...şüphecilik falan gibi mi ??

Arkadaş

bay bayan karışık tı
plütonik erkekler lütfen gülücük
Yukselen terazi olup 1. evinde pluto ve saturn olan ikizler esim ayrica guldugunde yukaridaki anlatima uygun olarak yukari egilimli oluyor... Ben daha cok tabiri caizse palyaco agiz diyorum ona...sanirim yukselen terazi olmasindan tam bir pis bir gulus sergilemiyor...
ben hala ceykp ın anlattığı dudağı çözümlemeye çalışıyorum :D insan gülümsediğinde dudak aşağı kavis alıyormu ki diye gülücük

Arkadaş

Şuna bakın gülücük

[Resim: 989.jpg]
Aslinda gulmeden ziyade dudaklarin normal sekilleri, yani dogal durusundan bahsedebiliriz... Ornegin esimin normal durusu bile tebessum eder sekildedir yani v sekli dudak bicimi... Benimkisi ise daha ziyade asagi egilimlidir kenarlarindan v nin ters hali diyebiliriz....
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler