Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Orasini bilemeyecegim...
(11-30-2011 12:29 AM)Mahinur Yazılan: [ -> ]Birinci evdeki gezegenler:

Güneş:Güven dolu,etkileyici,dik kafalı,güçlü
Ay:Aşırı hassas,aile odaklı,kolay etkilenen,duygusal
Merkür:Lider,meraklı,rekabetçi,hevesli
Venüs:Etkileyici,çekici,uyumlu,sevecen
Mars:Enerjik,güçlü,inatçı,rekabetçi
Jüpiter:Şanslı,sempatik,coşkulu,azimli
Satürn:Sorumluluk sahibi,ciddi,sadık,sert
Uranüs:Alışılmışın dışında,bireysel,çarpıcı,güçlü cazibe
Neptün:Hassas,sezgisel,mistik ve artistik
Plüton:Saygı uyandıran,gizemli,iradeli,özgüveni yüksek
Şiron:Direkt,aktif,lider,akıl hocası

Birinci evde konumlanan her gezegen kendinizi ifade etme yollarına dair bilgi verir hatta fiziksel görünümünüzü anlatabilir.Birinci evde konumlanan Güneş,özgüveninizin tam olduğunu gösterirken Venüs cazibenizin oldukça yüksek olduğu anlamına gelir.

Lisa Tenzin-Dolma Hayatınıza Astrolojiyle Yön Verin adlı kitabından..

Mahinur Hanım,
Benim yükselen burcum balık 23. derecesi. Placidus ev sistemine göre 1. evde şiron ve mars var; ve bu yazdıklarınız< uyuyor. Whole ev sisteminde ise şiron ve mars 2. eve düşüyor. Hangisi uyuyorsa o ev sistemini mi almalıyım?
Yanlış olabilir ama okuduğum bir bilgi vardı şöyle ki; hangi burç ve ev olursa olsun bir doğum haritasında stelyum varsa, bu stelyum kişinin tipini belirler. Bu doğru mudur acaba?
şimdiden cevabınız için teşekkürler..
Ben öyle düşünmüyorum yükselen burc yani 1. ev dışarıya yansıtılan maske ise, fiziksel özellikleri de belirleyecek olan yükselen burca düşen gezegenlerdir..Siz 2 ev sisteminden bahsetmissiniz burada karısıklığı cözecek olan sey sizin hamgi ev sisteminin size uyduğunu tespit etmeniz olacaktır..Yoksa bir haritada 8. evde stelyum olması o kişinin tipini belirlemez, sadece 8. ev konularında yoğun tecrübeler yaşayacağını gösterir ya da 8. evin güçlü olduğunu gözterir diye düşünüyorum kendi adıma tabigülücük
(11-25-2012 01:13 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Ben öyle düşünmüyorum yükselen burc yani 1. ev dışarıya yansıtılan maske ise, fiziksel özellikleri de belirleyecek olan yükselen burca düşen gezegenlerdir..Siz 2 ev sisteminden bahsetmissiniz burada karısıklığı cözecek olan sey sizin hamgi ev sisteminin size uyduğunu tespit etmeniz olacaktır..Yoksa bir haritada 8. evde stelyum olması o kişinin tipini belirlemez, sadece 8. ev konularında yoğun tecrübeler yaşayacağını gösterir ya da 8. evin güçlü olduğunu gözterir diye düşünüyorum kendi adıma tabigülücük

Teşekkür ederim yorumunuz için. Stelyumun hangi ev ve burçta olursa olsun fiziksel görünümü de etkileyeceği bir astrologun görüşüydü; benim fikrim değildi. Ben de şaşırdığım için bilgi almak istemiştim.
1.evde 2 burç olması durumunda hangisinin daha etkin olduğuna nasıl karar veriyoruz ?
Benim burcum boga ay ve yukselenim aslanda jupiter ve uranusum kovada sizce nasil bir karakterim
(02-24-2015 07:04 PM)mashameral Yazılan: [ -> ]Benim burcum boga ay ve yukselenim aslanda jupiter ve uranusum kovada sizce nasil bir karakterim
yükselenin 1 derece olup güneşine karşıt da yapabilir aslanın son dercelerinde olup yükselenine trine de yapabilir harita bütündür ona bakmak lazım gülücük
Aslanın ilk derecesi 00 38
Ya ölumune sabitim asiri derece mesela sanirim boga burcu oldugum icin kilo problemim var 130kg den 80 dustum dahada vericem ya hic bisey yemeden veririm yada olumune yerim mesela kova burcuda tasidigimdan asiri ozgurum asla ne giydigime karistirtmam acaba. Yukselenim yengec olabilirmi kesin aslan ama bukadar kiloyu ne yapiyor bilmiyorum ayrica yemek konusundada cok basariliyim
Venusum ikizlerde (aslabirinebaglanamam coksevsembile) marsim basak saturnum koc pluton yay neptun oglak bunlarida yorumlarmisiniz.))
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler