Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(02-27-2015 11:18 PM)mashameral Yazılan: [ -> ]Ya klasik aslan boga karisimiyim ve aci tecrubelerim oldu oyuzden seciciyim ee diger gezegenler sanirim haritamdaki kova vurgusu sayesinde asla haksizliklara gelemem

senin açından bakınca sen de haklısın
[quote='mashameral' pid='192452' dateline='1424989111']
14 mayıs 1997 10:30 kocaeli yukselenimi cok merak ediyorum ve ayrica senden haritami analiz etmeni istiyoorum sanirim aslanda olabilir gösteris icin yasarim ve resimdeki gibi omuzlarim genis ama kararsisim
[/quo
Bence yenegecin son evrelerinde de olabilirsin gülücük güneş 11. evde bişeyi yapmak istersin ve yaparsın kararlısın. çoğu zaman yanlış anlaşılmalar yaşarsın ama bu ortamda sevilen kişi olmanı engellemez. mars 3 . evde ani çıkışlar yapabilirsin gergin bir görünüm sergileyebilirsin. pluto 5. evde bişeyi istemezsin gerçekten çok istersin her şeyi yapma azmi ve isteği var sende.Lİderlik vasıfları,etkili hitabet bunların hepsi sen de var.
Güneş Jüpiter ile uyumsuz ( burası alıntı )
Biraz fazla iyimser ve güvenli olma eğilimindesiniz.Rahatınıza düşkün ve müsrif bir yapınız var.Bencil yönünüz bazen başkalarına yardım etmenizi engelliyor. Dinsel inançlarınızda fanatik olabilirsiniz.Size yenilikçi diyemeyiz uğraştığınız projeleri eskilerin yoluyla halletmeye çalışıyorsunuz.

Hayattaki limitleriniz ve sorumluluklarınız için bazen yorulmak bilmeden çalışacaksınız.Hedefe giden yolda inancınız bazı noktalarda test edilecektir.Otorite ile yasal sorunlar olasıdır.Kendine güven ve egoizm çizgisini iyi dengelemeniz gerekir.Biliyorum kendinizi önemli hissetmek istiyorsunuz buda egonuzu tetikliyor.Önemli konularda kendinizi göstermek istiyorsunuz..Sosyal prestij sizin için önemlidir.Eğer dikkatli düşünüp öyle karar vermeyi öğrenirseniz spekülasyonlardan korunmuş olursunuz.Lüks yaşantıyı sevmeniz kilo problemini beraberinde getirir.Aktif olmalı ve egzersizi unutmamalısınız.
(02-28-2015 10:43 PM)gökyüzü Yazılan: [ -> ][quote='mashameral' pid='192452' dateline='1424989111']
14 mayıs 1997 10:30 kocaeli yukselenimi cok merak ediyorum ve ayrica senden haritami analiz etmeni istiyoorum sanirim aslanda olabilir gösteris icin yasarim ve resimdeki gibi omuzlarim genis ama kararsisim
[/quo
Bence yenegecin son evrelerinde de olabilirsin gülücük güneş 11. evde bişeyi yapmak istersin ve yaparsın kararlısın. çoğu zaman yanlış anlaşılmalar yaşarsın ama bu ortamda sevilen kişi olmanı engellemez. mars 3 . evde ani çıkışlar yapabilirsin gergin bir görünüm sergileyebilirsin. pluto 5. evde bişeyi istemezsin gerçekten çok istersin her şeyi yapma azmi ve isteği var sende.Lİderlik vasıfları,etkili hitabet bunların hepsi sen de var.
Güneş Jüpiter ile uyumsuz ( burası alıntı )
Biraz fazla iyimser ve güvenli olma eğilimindesiniz.Rahatınıza düşkün ve müsrif bir yapınız var.Bencil yönünüz bazen başkalarına yardım etmenizi engelliyor. Dinsel inançlarınızda fanatik olabilirsiniz.Size yenilikçi diyemeyiz uğraştığınız projeleri eskilerin yoluyla halletmeye çalışıyorsunuz.

Hayattaki limitleriniz ve sorumluluklarınız için bazen yorulmak bilmeden çalışacaksınız.Hedefe giden yolda inancınız bazı noktalarda test edilecektir.Otorite ile yasal sorunlar olasıdır.Kendine güven ve egoizm çizgisini iyi dengelemeniz gerekir.Biliyorum kendinizi önemli hissetmek istiyorsunuz buda egonuzu tetikliyor.Önemli konularda kendinizi göstermek istiyorsunuz..Sosyal prestij sizin için önemlidir.Eğer dikkatli düşünüp öyle karar vermeyi öğrenirseniz spekülasyonlardan korunmuş olursunuz.Lüks yaşantıyı sevmeniz kilo problemini beraberinde getirir.Aktif olmalı ve egzersizi unutmamalısınız.
peki gezegenler genel olarak iyimi
Mars orta şeker. ay aslanda iyidir.uranüs kovada güçlüdür.Jüpiter orta. neptün oğlakta güçsüzdür.venüs orta şeker.satürn koçta güçsüzdür.
Evet sabirliyimdir ama kizarsam fena kizarim nokta.)) dahada aciklarsaniz memnun olurum buarada sunu sormak istiyorum yukseleni aslan olan birinin mc si bogada olmak zorunda degilmi yoksa illa aci ilemi ilgili ve cok iyi bir ogrenci olmama ragmen egitim ve is hayatim hep sorunlu ve zor olmustur bu 10.evdeki koc yani saturnden dolayimi yoksa 10 ev gunes 9. Ev saturnden dolayimi cunki ateizmi herzaman savunmusumdur bence en onemli inanc insanin kendi vicdanidir nokta
Hadi ama
Ahaha aynen haklısın hayat tecrubesi diyelim ama burclara inanirim cunki cogu olay dogru cikar ve benim inancim kimseyi sklemz gülücük)
Canim ben biraz odun biriyimmdir disaridan gorenler waouw guzel kiz derler ama tanidikca katlanamazlar zaten arkaslarim bi elin parmagini gecmez neyse yani dediklerinden pek bise anlamadim alt tarafi aciklicaktin ama tesekkurler yinede saol.))
Ama bu boyle acaip problemliyim yani. Evet bu benim tercihim ama bukadar anarsisit ailede bile yok
Beni yorumlamayan ölsün.))
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler