Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 12.evi irdeliyoruz..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Eğer maddi hayata bağımlı değilseniz 12. ev kesseler acımaz, aksine çok yararlı ve işlevseldir

ama çok maddi bağımlılıklarınız var ise, 12. ev ve orada yer alan gezegenler yüzünden çok acı çekersiniz...

melis_bk

(11-09-2010 04:21 AM)Dinoo Yazılan: [ -> ]Eğer maddi hayata bağımlı değilseniz 12. ev kesseler acımaz, aksine çok yararlı ve işlevseldir

ama çok maddi bağımlılıklarınız var ise, 12. ev ve orada yer alan gezegenler yüzünden çok acı çekersiniz...

Nasıl yani?
12. ev aslında elde olmayan koşullar, kayıplar, sağlıkla ilgili sorunlar, kapalı mekanlarla ilgilidir.

Kişi eğer maddi hayata körü körüne bağlı değilse, 12. evde ki gezegenler kişiyi psikolojik, bilinç altı, rüyalar, iyileştirici, yardımcı, kendini yardım işlerine adayan...vb şeylere adayabilir

ama finansal anlamda çok bağımlı bağlı biri ise, kişi 12. evin getirdiği finansal kayıp ve zorlanmalar ile uğraşmak zorunda kalır, tabi kısır döngü zinciri gibi kayıplar kendini tekrar eder ve yinelenirse beraberinde psikolojik sorunları da getirir...

12. ev iyi bir evdir

melis_bk

(11-09-2010 05:24 AM)Dinoo Yazılan: [ -> ]12. ev aslında elde olmayan koşullar, kayıplar, sağlıkla ilgili sorunlar, kapalı mekanlarla ilgilidir.

Kişi eğer maddi hayata körü körüne bağlı değilse, 12. evde ki gezegenler kişiyi psikolojik, bilinç altı, rüyalar, iyileştirici, yardımcı, kendini yardım işlerine adayan...vb şeylere adayabilir

ama finansal anlamda çok bağımlı bağlı biri ise, kişi 12. evin getirdiği finansal kayıp ve zorlanmalar ile uğraşmak zorunda kalır, tabi kısır döngü zinciri gibi kayıplar kendini tekrar eder ve yinelenirse beraberinde psikolojik sorunları da getirir...

12. ev iyi bir evdir
Teşekkür ederim 12.evimde güneş ve venüs-uranüs kavuşumum olunca daha bir merak ettimgülücük
(11-09-2010 11:15 AM)Sniper Yazılan: [ -> ]12.ev sadece maddi kayıplarla mı ilgilidir sanki? manevi, duygusal, psikolojik kayıplar da 12.ev konularına dahil, bu durumda maddi bağımlılıklarımız olmasa bile bu evde illaki kayıplar vereceğizgülücük

şimdi kaynağın ismini net hatırlamıyorum, şuna benzer bir şey yazıyordu,

psikolojik sorunların kökeni dünyaya, maddi dünyaya bağlanmakta yatıyor
bu dünyanın geçici olduğunu, büyük yaratıca güce inancın kuvvetli ise, başına gelen bir takım olayları kötü tarafı değilde, olgunlaşmak ve deneyim kazanmak için geldiği bilinci geliştiği zaman, 12. evin zarar vermediği yazıyordu

yoksa genel olarak baktığımız vakit, 12. evde gezegen olsun olmasın hepimizin bir çok travması, psikolojik kayıpları var aslında. 12. ev bunlarla mücadele ediş şeklimiz diye devam eden uzun bir açıklama vardı

benim aklıma çok yatmıştı

aeon

(11-09-2010 08:23 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]12.evde satürn ve venüs okuduğum kadarıyla iyi değilmiş

12.ev kayıplar evidir .fonksiyonlarını iyi ifade edemezsin , hatta farkında bile değilsindir.edilgen durumdasındır ve garip olaylarla karşılaşırsın.olaylara yön vermekte zorlanabilirsin. verygood

şöyle ifadeler vardı.

venüs 12.ev için , içimdeki sevgi çok büyük fakat farkında değilsiniz.
mars 12.ev için , içinde büyük anlamsız bir öfke barındırır ama kendisi bile farkında değildir.
vs.
yani hepsini tabiki ytazmama .aklımda değil ve uzun olur.ama mantığını kavramak açısından yazdım.

mesela satürn ve venüs konularında yukarıda yazdığım şekilde zorlanma durumları olabilir.bu gezegenlerin konularında bir kayıplık hissedebilirsin
(11-09-2010 08:37 PM)aeon Yazılan: [ -> ]venüs 12.ev için , içimdeki sevgi çok büyük fakat farkında değilsiniz.
mars 12.ev için , içinde büyük anlamsız bir öfke barındırır ama kendisi bile farkında değildir.
vs.

kendim için söylüyorum; içimde çok fazla annelik duygusu var ama farkında değilim :D
gerçi benim ayım yükselenimle kavuşumda yalnızca 12. ev sayamayız değil mi?
1. evimle 12. evimin aynı burçta aslanda olması ne gibi durumlar ortaya çıkarır arkadaşlar?

aeon

(02-18-2011 09:17 PM)penelope Yazılan: [ -> ]1. evimle 12. evimin aynı burçta aslanda olması ne gibi durumlar ortaya çıkarır arkadaşlar?

whole sign stili haritada böyle sorunlar ortaya çıkmıyor.
evleri kesen burçlar konusunda böyle sıkıntı ve çelişkiler varsa , ben whole sign haritasını çıkartıyorum.
birde bu tarzda çıkartıp deneyebilirsin.
buna en iyi sen karar verirsin verygood
Alıntı:whole sign stili haritada böyle sorunlar ortaya çıkmıyor.
evleri kesen burçlar konusunda böyle sıkıntı ve çelişkiler varsa , ben whole sign haritasını çıkartıyorum.
birde bu tarzda çıkartıp deneyebilirsin.
buna en iyi sen karar verirsin
teşekkürler.. fakat şimdi ev sınırlarım tamamen değişti bunu mu dikkate almalıyım? yarım dereceyle aslan 1.evdeydi nerdeyse tamamı 12 yi kaplıyordu şimdi 12. ev tamamen yengeç gözüküyor gülücük yarım derecelik yükselen daha mı etkilidir?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Referans Adresler