Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 12.evi irdeliyoruz..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
(10-28-2011 02:19 AM)safak17100 Yazılan: [ -> ]harkulade yorum.. teşekkür ederim mavisahram

uranüs nasıl bir çekim yapıyor bilmiyorum ama.. 12. evde uranüsü olan insanlarda ben şunu gördüm, geleceğin provasını yapıyorlar.. Bende bunu yaparım. Mesela yarın yapacaklarımı tüm detaylarıyla zihnimde canlandırarak yaşarım.. Konuşacağım insanlarla önce hayali bir sohbet provası yaparım gülücük Gördüğüm rüyalar genelde etkileyici oluyor.. Bir keresinde karabasan dedikleri o şeyi gördüm çok korkunç bir olay yaa.. Bağırmak istiyorsun sesin çıkmıyor.. vücudun ağılaşıyor.. uyanmak istiyorsun uyanamıyorsunda.. oğlak burda kuralcı olabilir yine iç dünyasında.

o karabasan kabusları bana çok oluyo özellikle sıkıntılı anlarımda....hehe benimde uranüsüm 12. evde ve oğlakta safak bilir zaten:D....bu ortaklıkların üzerine bende bi yorum yapayım...aynen dediğin gibi şafak yatmadan önce ertesi gün ediceğim laflara kadar ayarlarım tartarım düşünürüm ve bu yüzden uyuyamam hatta....uranüsün 12. evde olmasıyla sezgisel yetenekler gelişir diye biliyorum ve bilinmedik gizli düşmanlarda olabilir dost dediklerimiz düşman olabilir...uranüsün etkisiyle ani değişen ruh yapısı verir....
(10-28-2011 01:37 AM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Hangi konu basliginda okudum, hatirlamiyorum ama 12. evde ki uranüsün, örnegin genelde hep ondan uzaklasan insanlara dogru bir cekim hissettigini okumustum... Neptünün 12. evde olan cogu kisiden su cevabi aldim: " cok rüya görüyorum, bazen gercek mi rüya mi oldugunu ayirt edemiyorum" diyorlardi... oglakta olmasini ben sahsen söyle algiliyorum... genelde 12. ev'i insanin ruhu olarak görüyorum ve oglagin 12. evde olmasi genelde toplumda hep haksizlik gören insanlara karsi daha bi merhametli ve imkani da varsa el uzatan oluyor... Ayrica cok mahcup ve duygularini kolay kolay acamayan... tabi genel bi bakis bu...

neptünümde yine 12. evde ve oğlakta:D buda yine dediğin gibi çok rüya gömeye ve rüyaların çıkması gibi bi durumda verebilir...neptün bu evde yükselişte olduğundan dalgınlık verebiliyo...medyum etkiside verebilir...

Arkadaş

bilimezmiiyim o ortaklıkları.. foruma ilk kayıt oldum haritası neredeyse aynı ben biri karşımda gülücük karabasan rüyalarını anlatırmısın nasıl birşey oluyor merak ediyorum benim gibimi ? bende yatağa yattığımda düşünmekten uyuyamam gülücük hatta yarın önemli bir konu varsa resmen onu yaşarım düşünerek.. kurgularım :D yarın söyleceğim kelimeleri uygunmu değil mi nesöylesem daha iyi olur diye düşünürüm.. uranüs etkisiyle iyi arkadaşlarımın aniden bana isyan etmesi olmuştur arada..
arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var.. erkek arkadasimin 12inci evinde (whole sistem gore) akrep burcu var.. orda pluto(1 derecede) var.. venus(10 derece) ve saturn(14 derece) kavusumuda var..

bu gezegenler kova burcunda olan aya kare ..

cok zorlu olmaya basladi.. sevgi var ama iletisim koptu ssanki.. bu kavusum ve kareler 12inci evde ne verir?
(10-28-2011 03:17 AM)safak17100 Yazılan: [ -> ]bilimezmiiyim o ortaklıkları.. foruma ilk kayıt oldum haritası neredeyse aynı ben biri karşımda gülücük karabasan rüyalarını anlatırmısın nasıl birşey oluyor merak ediyorum benim gibimi ? bende yatağa yattığımda düşünmekten uyuyamam gülücük hatta yarın önemli bir konu varsa resmen onu yaşarım düşünerek.. kurgularım :D yarın söyleceğim kelimeleri uygunmu değil mi nesöylesem daha iyi olur diye düşünürüm.. uranüs etkisiyle iyi arkadaşlarımın aniden bana isyan etmesi olmuştur arada..

[/font][font=tahoma]
karabasan destrudonun da dediği gibi uyku felci diye bilinir...yani nefes alma ve göz kaslarının dışında vücudunu hiçbişekilde haraket ettiremiyosun ellerin kolların bağlanmış gibi sanki vücudun tutulmuş gibi hiçbişey yapamıyosun odadaki sesleri duyuyosun bağırmaya çalışıyosun bağıramıyosun niye beni duymuyolar diyosun üstüne bi fil oturmuş gibi oluyo:D bi süre sürüyo dua ediyorum içimden ardından uykuya devam ediyorum....
sana yine isyan etmiş arkadaşların benim kardeşim dediklerim düşmanımın bile yapmayacağı şeyleri yaptılar bana...
ama karabasanın 12. evin aktifliğinden olduğunu düşünmüyorum....

illaki düşman olan vardır....biyerde 12. evdeki uranüs marsla sert açı yapıyorsa hırsızlar tarafından soyulabilir yada zarar görebilirsiniz yazıyodu...abbaaauuuuw benim mars yengeçte ve uranüsle tam karşıt açı yapıyo:D nolcek şimdi
neptün bilinçaltını hayallerimizi rüyalarımızı temsil etsede bu dejavu olayı beynin oluşturduğu farklı bi durum..sanmıyorum 12. evle ilgisi olduğunu

ama bilimsel olarak dejavu şöyle açıklanabilir. beyne giden sinyaller (özellikle görüntü ve ses) beyin tarafından algılanamayabilir. oysa algılanamayan bu bilgi beyinde kaydedilmiştir ve ne zaman yaşanıldığı konusunda bir bilgi yoktur. beyin bu sinyalleri tekrar aldığında ise kişi bu olayı ikinci defa yaşadığı hissine kapılabilir.[/highlight]

bunun dışında beynin sağ lobu ile sol lobu arasında mikrosaniyeler seviyesinde bir çalışma süresi farkı vardır. bir olayı beynin bir tarafı diğer tarafından önce algılar ve bilgi ikinci lobda algılandığında kişi ikinci defa yaşanmış hissine kapılabilir..
12.evde
güneş akrep burcunda 21 derece
tek major açısı 12.evin başlangıç cizgisi üstündeki pluto ile kavuşum

1.evde
yay burcunda uranüs [28]
oğlak burcunda satürn [0]
oğlak burcunda ay [4]
oğlak burcunda neptün [8]

4.evde
koç burcunda mars [1] 1.evdeki 4'lü stelyuma kare

haritamın en kısa özeti budur..

Arkadaş

Konuyu baştan aşağıya inceledim , önceliklle teşekkür ediyorum--

Neptünüan'ın -- Burası ha doldu, ha dolacak -- ifadelerine çok güldüm.. ( en az 5-6 defa tekrarlanmış gülücük )

Bir kaç lakırtıda ben yapayım

12. ev saf hali ile ruhumuzdur...

Bizler sadece etten ve kemikten değiliz, Bedenimize hapsolmuş bir ruhumuz var.

Aynalar bizi bize gösterebilir, ama ruhumuzu hayatın ıssız sokaklarında aramalıyız.

Kulağınıza fısıldananlara dikkat edin, muhtemelen fısıltının kaynağı ruhtur... yada ( geçmişimiz )

Şunuda yapabilirz, Ben Yokum deyin... Bedeninizi bir kenara bırakıp ruh olun.

Eğer ruh olsaydınız ne yapardınız ?

Örnek; 12. ev uranüs kişisi - özgür ruh..
Evet Byceykp... 12. ev = ruh olarak algiliyorum bende direk olarak... simdi ruhu yasamak zaten hepimizin bu yolda ciktigimiz bir hayat mücadelesidir... yani 1. ev den baslariz 12. eve kadar... diye düsünüyorum...

placidusa göre 12. evimde günes vardir... ve ruhu aslinda bir sevgi olarak algilamisimdir.... yalniz sevgi ve sefkat bu iki anlami bazen karistirdigimi da düsünüyorum... 12. evim whole signa göre ki bunu kullanmak istiyorum yengec burcu... ve yöneticisi de 7. evde... yani ortakliklar ve es... ve simdiye kadar da es arayislarimda hep ruhum diyecegim insani aramisimdir alakasi varsa... yalniz 7. evde ve kovada... yani hem sefkat hem özgürlük... sefkat veriyorum diye insani töhmet altinda birakip emri altina almak istemeyen bir es... yani ruha esle daha cabuk yakinlasma olarak algiliyorum diyeyim....
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Referans Adresler