Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: TEST ( Haritadaki Vurgular )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Félicé

1.) Bir kişinin hareket alanı (mars) ebeveynleri (ay) tarafından engelleniyorsa e. Ay-Mars zıt açısı gibi gelmekle beraber..
Engelenlenme ifadesi aklıma satürnü de getiriyor. Satürn (baba), mars hareket.. Karesi de engel.. Mars terazimiyim neyim kararsız kaldım:D

2.) İlişkilerini kolay bitiren '' siz olmasanızda umrumda değil '' tavrını
d. Koç-Kova karışımı gösterir sanırım.
Yay-İkizler karışımı az değildir bu konu da..

3.) Aşağıdaki astrolojik kombinasyonların olumsuz ifadeleri düşünüldüğünde , tembellik eğilimi hangisinde daha AZ olacaktır ?

a. Güneş Terazi , Ay Boğa , Yükselen Balık Tembelin önde gideni koptum.w

Cevap d. Mars Aslan ile Jüpiter Akrep arasındaki kare açı

4.) Yukardaki şarkı sözlerine göre hangisini söyleyemeyiz ?

c. şarkı sözünü yazan kişiyle partner arasında -sinastride- önemli Plüto açıları olabilir.

Kızıma o kadar kızıyorum ki, soruların sonunu doğru okumuyor diye.. Aynısı ben yapıyorum, hemde sık sık:D Soruda söyleyemeyiz diyormuş. Ben bu durumda cevabı değiştirmek istiyorum.. Bu kişi uranyen olamazhehee
1- c satürn-mars engellenmeyi daha çok çağrıştırıyor.
2- e yay ve ikizler insanı ilişkisiniden kolay vazgeçebilir
3- d akrepteki jüpiter aslandaki marsla kare yapınca nasıl bi enerji oluşur kişi de kimbilir.
4- e uranyen bir kişilik ölüyorum ama gidiyorum diyeceksürprizzz valla yalankoptum.w
1- C --->Mars kişinin hareket alanı- Satürn ebeveyn baskısı arasındaki gerilimli kare acı diyorum.

2. D --->Koç -Kova - Umursamama önemsememe kişinin kendi egosunun ön planda olması koç burcu ve kovaya daha uygun gibi.

3. D ---> Terazi, boğa ve balık gördüğümde direk aklıma tembellik geliyorgülücük Ayrıca Marstaki aslan mücadeleci, jüpiterdeki akrebe kare olması da kazanmak için yoğun çalışması gerekir gibi geldi bana

4. A ---> Üstümde kurduğun edepsiz baskıya Cümlesinden zaten belli ki partneri akrep
Yıllarca senin için özümden verdim Cümlesi de şiiri yazan kişide kurban potansiyeli olan balık burcu özelliği görünüyor.
1c
2d
3d
4e
cevaplar gayet güzel ama hepsini bilen henüz yok , daha doğrusu biriniz hepsini bilmişti ama sanırım sonradan değiştirdi ya da ben öyle gördüm ;)

şarkı sözüyle ilgili soruda -me olumsuzluk ekini koyu siyah olarak vurguladım bunu ilave edeyim.
4. soru direk okumuşum söyleyemeyiz diyor gülücük) Direk düştüm ya tüh. Nöbetten gelince dikkat dipte benim :D:D:D
(12-28-2010 05:48 PM)Messa Yazılan: [ -> ]4. soru direk okumuşum söyleyemeyiz diyor gülücük) Direk düştüm ya tüh. Nöbetten gelince dikkat dipte benim :D:D:D

şey bir ip ucu vermem gerekirse , hemen herkeste asıl bomba yanlış başka bi soru gülücük
ikinci soru epey farklı cvplar olduğunu gözlemdim buna dayanarak sanırım verilen yanlış cvp ikinci soru :P
1. soruda hayatının bir döneminde ibaresi sanırım cevabı değiştiriyor. Güneş neptün karesi diyeyim ama mantığını bilmiyorumgülücük) Hani hayallerinden vazgecmesi anlamında olabilir mi acaba.
(12-28-2010 05:54 PM)vishne21 Yazılan: [ -> ]ikinci soru epey farklı cvplar olduğunu gözlemdim buna dayanarak sanırım verilen yanlış cvp ikinci soru :P

evet 2.soru da şıkları hiçte kolay yapmamışım kabul ediyorum gülücük

acaba ' umurumda değil , bitsin gitsin tavrı ' ateş burçlarına ne kadar uygundur ?

yoksa orada birşeyleri bitirmenin kralı var da gözünüzden mi kaçıyor gülücük

başka ipucu yok =)
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler