Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: TEST ( Haritadaki Vurgular )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
sizce hangisi Tenis sporunda başarılı olmaya daha uygun bir kombinasyondur ?

a. mars-satürn-kova

b. merkür-mars-oğlak

c. mars-jüpiter-ikizler

d. venüs-mars-aslan

e. güneş-plüto-yay

---------------------------

peki sizce hangisi satranç sporunda başarılı olmaya daha uygun bir kombinasyondur ?

a. merkür-satürn-kova

b. mars-uranüs-akrep

c. merkür-jüpiter-ikizler

d. merkür-venüs-oğlak

e. mars-plüto-yay

------------------------

peki sizce hangisi dövüş sporlarına pek uygun bir kombinasyon değildir ?

a. güneş-mars-ikizler

b. güneş-satürn-akrep

c. güneş-jüpiter-koç

d. güneş-uranüs-aslan

e. güneş-neptün-terazi

------------------

peki sizce hangisini hem spor hemde sanat kursuna göndermeniz daha muhtemeldir ?

a. mars-jüpiter-yay

b. mars-neptün-aslan

c. merkür-venüs-balık

d. venüs-mars-yengeç

e. güneş-mars-kova
Yıldırım Yazılan:sizce hangisi Tenis sporunda başarılı olmaya daha uygun bir kombinasyondur ?

a. mars-satürn-kova

b. merkür-mars-oğlak

c. mars-jüpiter-ikizler

d. venüs-mars-aslan

e. güneş-plüto-yay

peki sizce hangisi satranç sporunda başarılı olmaya daha uygun bir kombinasyondur ?

a. merkür-satürn-kova

b. mars-uranüs-akrep

c. merkür-jüpiter-ikizler

d. merkür-venüs-oğlak

e. mars-plüto-yay

------------------------

a. güneş-mars-ikizler

b. güneş-satürn-akrep

c. güneş-jüpiter-koç

d. güneş-uranüs-aslan

e. güneş-neptün-terazi

------------------

peki sizce hangisini hem spor hemde sanat kursuna göndermeniz daha muhtemeldir ?

a. mars-jüpiter-yay

b. mars-neptün-aslan

c. merkür-venüs-balık

d. venüs-mars-yengeç

e. güneş-mars-kova

Zormuş yaa ... Serena-Venus Williams kardeşlere ve Sharapova'ya baktım ama yine de bilemedim ilk soruyu. Atıyorum o yüzden =)

1-) D
2-) C
3-) E
4-) B
gülücük sharapova'ya filan bakarsan tabiiki venüs-mars-aslan gibi cazibeli bir kombinasyona yönelirsin gülücük

hep söylediğimiz gibi ANAHTAR KELİME yöntemi işinize yarayabilir.

melancholic derslere katılmazsan öyle , olur böyle ;)

satranç için anahtar özellik ne olabilir ve o anahtar özellik hangi kombinasyonda vurgulanıyor ?

tenis sporu için anahtar özellik ne olabilir ve o anahtar özellik hangi kombinasyonda vurgulanıyor ?

vs...

bu yaklaşımı deneyin , işinize yarayacağını düşünüyorum.
Yıldırım Yazılan:gülücük sharapova'ya filan bakarsan tabiiki venüs-mars-aslan gibi cazibeli bir kombinasyona yönelirsin gülücük

satranç için anahtar özellik ne olabilir ve o anahtar özellik hangi kombinasyonda vurgulanıyor ?

tenis sporu için anahtar özellik ne olabilir ve o anahtar özellik hangi kombinasyonda vurgulanıyor ?

vs...

Van Minüt ! Van Minüt ! Derslerin olduğu zamanlar, benim final dönemimdi. Değil dersler-forum , aynaya bakacak durumda değildim. Benim için Haritadaki Vurgular bitmiştir , daha da çözmem artık Test dil çýkarma
1-a
2-c
3-e
4-a
pek emin olmamakla birliktagülücük
melancholic Yazılan:
Yıldırım Yazılan:gülücük sharapova'ya filan bakarsan tabiiki venüs-mars-aslan gibi cazibeli bir kombinasyona yönelirsin gülücük

vs...

Van Minüt ! Van Minüt ! Derslerin olduğu zamanlar, benim final dönemimdi. Değil dersler-forum , aynaya bakacak durumda değildim. Benim için Haritadaki Vurgular bitmiştir , daha da çözmem artık Test dil çýkarma

gülücük gülücük

evet şimdi anahtar kelime formülüyle ilerleyelim ;

Tenis sporu için kilit özellikler = hızlı düşünme ve yüksek enerji ve kıvraklık olsa gerek. buna en uygun kombinasyon bence mars-jüpiter-ikizler ;)

satranç için zekayla birlikte strateji ve sabır ve uzun süreli konsantrasyon gerekiyor ve bence en uygun kombinasyon merkür-satürn-kova ;)

güneş-neptün-terazi kombinasyonunu hemen herkes bilmiş verygood

mars-neptün kombinasyonlarında hem sanatsal hemde sportif aktivitelere yönelim sözkonusu olabiliyor ki ASLAN burcuda hem sanata hemde spora eğilim gösterebilecek burçlardandır denilebilir.

Félicé

Yıldırım Yazılan:evet şimdi anahtar kelime formülüyle ilerleyelim ;

Tenis sporu için kilit özellikler = hızlı düşünme ve yüksek enerji ve kıvraklık olsa gerek. buna en uygun kombinasyon bence mars-jüpiter-ikizler ;)

satranç için zekayla birlikte strateji ve sabır ve uzun süreli konsantrasyon gerekiyor ve bence en uygun kombinasyon merkür-satürn-kova ;)

güneş-neptün-terazi kombinasyonunu hemen herkes bilmiş verygood

mars-neptün kombinasyonlarında hem sanatsal hemde sportif aktivitelere yönelim sözkonusu olabiliyor ki ASLAN burcuda hem sanata hemde spora eğilim gösterebilecek burçlardandır denilebilir.

Bende bu testlere geç kalıyorum.En baştan bakmadan cevap verdim.
1.soru hariç,geri kalanları doğru bilmişim.Teniste de konsantrasyon gerekli gibi geliyor bana?Tamam mars jüpiter ikizleri oynar,topa yetişir kıvraklığı ile ama,birazda konsantrasyon vurgusu ekleseydik.gülücük
sizce hangisi Tenis sporunda başarılı olmaya daha uygun bir kombinasyondur ?

c. mars-jüpiter-ikizler

a. merkür-satürn-kova

------------------------

e. güneş-neptün-terazi

------------------

b. mars-neptün-aslan

Bu teste geç kalmışım kendimi sınamak için cevapladım..Değerlendirildimi hiç bakmadım..İnş doğru yapmışımdır..
aşağıdaki imgeler ve kombinasyonlar arasında , hangi ikilinin bağı diğerlerine göre daha zayıftır ?

a. elektrikli yılanbalığı = Balık burcunda Mars-Uranüs Kavuşumu

b. habercinin kaybolması = Merkür 12.evde

c. bir varmış bir yokmuş = Neptün 1.evde

d. devlet bütçesi = satürn 2.evde

e. kiralık katil = Ay 6.evde
bence a gibi
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler