Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: TEST ( Haritadaki Vurgular )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Venüs

F :-)
f - su yu sevmiyorgülücük
a da ısrarcıyım, bu kadar f ye rağman gülücük)
eylülmavi niye a şıkkında ısrarcı oldun anlayamadım ama herkes bildi sen yanıldın =)

evet F şıkkı doğrudur çünkü SU elementi güçlü adamın o fıkrada işi ne :D
ama zavallı adam göle isteyerek girmemişki.. onalrı izlemeye gitmiştir, pasif marsıyla.
(12-29-2010 12:59 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]ama zavallı adam göle isteyerek girmemişki.. onalrı izlemeye gitmiştir, pasif marsıyla.

peki o timsahlı gölde timsahlarla boğuşup karşıya geçip krala ve kızına küfür eden bir adamın tüm bunları pasif marsıyla yapması mantıklımı sence ;)
(12-29-2010 01:04 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(12-29-2010 12:59 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]ama zavallı adam göle isteyerek girmemişki.. onalrı izlemeye gitmiştir, pasif marsıyla.

peki o timsahlı gölde timsahlarla boğuşup karşıya geçip krala ve kızına küfür eden bir adamın tüm bunları pasif marsıyla yapması mantıklımı sence ;)

gülücük)

ya hu ''hararet haramı yedirir', diye boşuna dememişler.. gülücük)
soruyu kaçırdım ama fıkra süperdi alkis aklıma geldikçe güleceğim bir fıkra öğrenmiş oldum gece gece gülücük
(12-29-2010 02:12 AM)akayes Yazılan: [ -> ]soruyu kaçırdım ama fıkra süperdi alkis aklıma geldikçe güleceğim bir fıkra öğrenmiş oldum gece gece gülücük

aynen , bu fıkrayı senelerdir bilirim ve aklıma her gelişinde gülümserim gülücük
timsahla boğuşan adam bana benziyo onu suya atanda tipik bi yay dostuma:D
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler