Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: TEST ( Haritadaki Vurgular )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Yıldırım Yazılan:
pasifik338 Yazılan:Ya ben de merak ediyorum hangi gezegenden daha fazla etkilendiğimi asc 'm öle kendi kendine yapayalnız açıları da zaten kare felan :D mc m de ise neptün uranus stelyumu var oğlakta yani satürn etkisi . mars ve venüs ise kovada kavuşumda uranus etkisi olsun diyelim, merkürüm ise zararda ve balıktagülücük ya anlamadım ben bu işi Yorum yapamıyorummsimdi-kızdım satürnümsü uranyen neptünmüyüm neyim hımm

haritada tek 1 güçlü gezegenmiş varmış gibi düşünmeyelim yoksa kafamız karışır =)

yukarıda yazmış olduğum bilgilere uygun olan gezegenler güçlü çalışır arkadaşlar. herkese ayrı ayrı balık vermektense , sizlere balık tutmayı öğretmek gibi bir düşünce taşıyorum açık söyleyim ;)

vermiş olduğum harita örneğine dönersek , güneş aslanda güçlüdür , mars oğlakta güçlüdür , venüs terazide güçlüdür ve jüpiter balıkta güçlüdür.
bu harita tüm zamanların en hızlı koşan insanı Usain Bolt'a ait ve gördüğünüz gibi en az 4 tane güçlü gezegene sahip.

sizlerde vermiş olduğumuz bilgileri tek tek sorgulayın ,

* köşe evlerde gezegenleriniz varmı ?

* güneş ve ay ile güçlü açı yapan gezegeniniz varmı ?

* çifte vurgu yapan gezegen varmı ?

* stelyum varmı ?

* kendi burcunda ve kendi evinde olan gezegen varmı ?

* mesela büyük şans üçgeniniz varmı , varsa eğer o ELEMENT dominant olacaktır.

vs..

kriterler bunlar arkadaşlar , haydi balığa gülücük

Peki bu stelyum 4.evde olursa stelyumu oluşturan 3 gezegende önemli bir role sahip mi oluyor bide bu stelyuma kare yapan bir jupiterin varsa bu 3 gezegende hayatında önemi bir yere sahip oluyor haklımıyım acaba?gülücük

pasifik

Ben mesajı aldım:D Yıldırm abi haklısınız, ezberciliktense pratik yapmak öğretici oluyor:)balık tutmayı öğrenmem gerek ,kendim tutar kendim pişirir yerim hesabı olsunbende başkalarına öğretebileyim hem .O zaman kendi haritam üzerinde baya düşüneyim ,objektif olmaaya çalışarakgülücük
Aminecim bende kendimde bi neptünyenvari uranuslük seziyorum aslında.Koçaslanının da dedği gibi nevi şahsına münhasır olamassam kendimi soyutlayayım ortamdan daha iyi :D sıradan insanlar hiç ilgimi çekmez açıkçasıgülücük(sıradandan kastım aslında herkes çok ama çok farklı insan ,fakat dış dünyada göze çarpan özellikler göstermiyor çoğu kişi bu yüzden demek istedim)

aeon

micropua Yazılan:teşekkürler yorumların için peki bir soru daha sormak istiyorum haritamda pluto mu daha güçlü jupiter mi?

ayda güneşte akrepte ve pluto kavuşumu olduğu için ,pluto daha güçlü

ama jupiterde ayla kare açı yapıyor.güçsüz denilmez
ama pluto daha baskın.
pasifik338 Yazılan:
Sagittarius Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
pasifik338 Yazılan:Ya ben de merak ediyorum hangi gezegenden daha fazla etkilendiğimi asc 'm öle kendi kendine yapayalnız açıları da zaten kare felan mc m de ise neptün uranus stelyumu var oğlakta yani satürn etkisi . mars ve venüs ise kovada kavuşumda uranus etkisi olsun diyelim, merkürüm ise zararda ve balıktagülücük ya anlamadım ben bu işi Yorum yapamıyorummsimdi-kızdım satürnümsü uranyen neptünmüyüm neyim hımm

haritada tek 1 güçlü gezegenmiş varmış gibi düşünmeyelim yoksa kafamız karışır =)

yukarıda yazmış olduğum bilgilere uygun olan gezegenler güçlü çalışır arkadaşlar. herkese ayrı ayrı balık vermektense , sizlere balık tutmayı öğretmek gibi bir düşünce taşıyorum açık söyleyim ;)

vermiş olduğum harita örneğine dönersek , güneş aslanda güçlüdür , mars oğlakta güçlüdür , venüs terazide güçlüdür ve jüpiter balıkta güçlüdür.
bu harita tüm zamanların en hızlı koşan insanı Usain Bolt'a ait ve gördüğünüz gibi en az 4 tane güçlü gezegene sahip.

sizlerde vermiş olduğumuz bilgileri tek tek sorgulayın ,

* köşe evlerde gezegenleriniz varmı ?

* güneş ve ay ile güçlü açı yapan gezegeniniz varmı ?

* çifte vurgu yapan gezegen varmı ?

* stelyum varmı ?

* kendi burcunda ve kendi evinde olan gezegen varmı ?

* mesela büyük şans üçgeniniz varmı , varsa eğer o ELEMENT dominant olacaktır.

vs..

kriterler bunlar arkadaşlar , haydi balığa gülücük

yani Pasifik hem Uranyen hemde Neptünyen VİP..Plütonda güçlü zaten yandın sen arkadaşım kollektifler haritanı teslim almış :D

Desene sakata geldim yaa:D

yaa benim çok karışık gülücük

köşe evlerinde tam 3 gezegen var. ascde ; uranüs-neptün , mc de plüto..

güneşle kavuşumda ve tam derecede güçlü bi venüs var.ay la da jüpiter karesi var.

stelyum yok..

kendi burcunda olan ; pluto,mars..

bence ben plüto vip olmalıydım gülücük hem mc ile kavuşumda hem kendi burcunda hem de 1.evdeki satürnle karede . fazla güçlü bi plüto.. tırstım yaa..pluto vip olmak istemem :D hiç sevmem o gezegeni :D
aşağıdaki gezegenler kendi aralarında çeteler kurmuşlar ve herbir çetenin faaliyet alanı başka başka..

çetelerden birinde üyeler arasında problem var gibi , sanki bir tanesi sırıtıyor.
hangi çetede , çete üyeleri arasında bir problem olabileceğini söyleyiniz..

a. güneş , mars , plüto

b. satürn , mars , plüto

c. Ay , Venüs , Neptün

d. Mars , Jüpiter , Uranüs

e. Venüs , Jüpiter , Plüto
a yada d şıkkı...
e galiba plüto sırıtmış iki güzelin arasında
evet iki güzel arasında sırıtan Plüto doğrudur ;)
son dönemde ismini sık sık duyduğum bir yazar ; Stephenie Meyer

ve geçtiğimiz ay DVD ile izlediğim bir film ; Alacakaranlık

film klasik vampir hikayelerinden farklı , tadı tuzu var , ruhu var , duygulara hitap ediyor , usta bir kalemden çıktığı belli. oysa büyük bütçeli bir film değil ama bilmiyorum yıllarca sinemada çalışan biri olarak filmlerde tad-tuz arıyorum yani hikaye çok önemli ve bu filmde iyi bir kurgu olduğunu düşünüyorum.
belkide Alacakaranlık kitap serilerini okumak çok daha lezzetlidir bilemiyorum.

filmin 2 parlak unsurunu , bir sonraki ders anlatımında işleyelim istiyorum , tabii ilgi olursa.

birinci parlak unsur yazar S.Meyer

diğeri şu anda milyonlarca bayan hayranı olan tam bir star havası taşıyan ve üstelik Edward Cullen rolünün hakkını başarıyla veren yakışıklı oyuncu Robert Pattinson. ( Hary Potter Ateş Kadehi filminde Cedric rolündeydi )

iki haritayı ekliyorum , dileyen haritaların vurguları üzerine fikirlerini buraya aktarabilir. hem ders anlatımı için ön çalışma yapılmış olur.
bu arada anlatımı birkaç gün içinde yapabiliriz , kesin günü duyurulara yazarım ok

S.Meyer yıldız haritası ;

[Resim: stepmeyer.png]

R.Pattinson ( Edward ) yıldız haritası ;

[Resim: edwardcullenk.png]

ve bu da haritaları değilde , Edwardı incelemek isteyenler için gülücük

[Resim: edwardcullenbybaremywor.jpg]

[Resim: edward2e.jpg]
Bu resmi görmekten içime fenalık geldi :( Birinci evinde pluto yükselen biricik kız kardeşim bu adamın tabir caizse bize 7 seceresi gösterdi.Facebook,twiter,myspeans , her yerde bu adam ay burçları tutuyor sanırımgülücük bizim kızla ...

En son D&r Kitapları eskiden yurt dışındaki akrabaların getirdikleri kurabiye kutusu gibi kutuda sattıklarını gördüm kitaplargülücük).

Ey pazarlama sen nelere kadirsin....

Dünyanın bir uçundan bir kadın odasında bir hikaye yazıyor ..Türkiyedeki insanlar bu hikayenin peşinden koşuyor....SADECE tr'de değil ya hoşgülücük)

Ben buna Hayalin gücü kalemin yani iletişim geldiği yer derim.

Ama ben bu adamda bir boğalık olduğunu düşünmüştüm.Boğa kadınları ve erkekleri heykel gibi ....

Abartısız çok dik yüz hatlarına sahipler ben bakınca ellerine aaa diyorum bu boğa tırlakları uzun ve biçimli yüzleri ise büst kadar heykelimsi ......
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler